سعادتمند: استقلال را ارزان نمی‌فروشیم
۱۰۰۲۷۸۰
۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۱
۱۹۰۶ 
مدیرعامل استقلال می گوید برای فصل آینده قصد فروش هیچ بازیکنی را ندارد.

خبرگزاری ایسنا: مدیرعامل استقلال می گوید برای فصل آینده قصد فروش هیچ بازیکنی را ندارد.

 احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال در توضیح گزارش ماهانه خود خطاب به هواداران آبی پوش پایتخت گفت: اولین موردی که برای آن تلاش کردیم این بود که در بخش آقایان و بانوان توانستیم فعالیت‌های مختلفی را داشته باشیم و نتایج آن را بزودی اعلام کنیم و اخبار خوشی را در خصوص افزایش رشته‌های ورزشی در باشگاه استقلال خدمت هواداران اعلام خواهیم کرد.

او ادامه داد: مساله بعدی، بحث تکریم از هواداران استقلال است. ما از طرف معاونت اقتصادی باشگاه و از آقایان و بانوان هوادار استقلال که سال‌ها در گرما و سرما کنار باشگاه بودند و اتفاقاتی برای آن‌ها افتاده که بعضی از آن‌ها دلگیر بوده، می‌خواهیم تقدیر کنیم. هفته پیش این مساله صورت گرفت و ادامه خواهد داشت. همچنین ما از پیشکسوتان تکریم خواهیم کرد و این هفته به خدمت عزیزی خواهیم رفت که برای باشگاه استقلال بسیار زحمت کشیده است. پیشکسوتان سرمایه اصلی باشگاه هستند و باید احترام آن ها حفظ شود و از آن ها حمایت کرد.

سعادتمند افزود: خبر خوب ما برای شما هواداران در رابطه ما استادیوم مرغوبکار است. با تلاش امور حقوقی باشگاه و وزارت ورزش و جوانان، توانستیم سند استادیوم مرغوبکار را به مرحله نهایی برسانیم و برای این مساله آماده تنظیم و امضای صورت جلسه تغییر و تحول هستیم. این استادیوم با ارزش ریالی بسیار قابل توجه به سرمایه باشگاه اضافه خواهد شد و این می‌تواند برای باشگاه که هیچ وقت سرمایه مخصوص نداشته است، یک نقطه عطف به حساب بیاید. خبرهای خوبی هم هفته آینده در خصوص کمپ حجازی خواهیم داد.

مدیرعامل استقلال گفت: ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا تمام سرمایه های باشگاه را حفظ کنیم. امسال بنای ما این است با نظر کادر فنی بتوانیم بازیکنان خود را حفظ کنیم و قصد فروش بازیکنی را نداریم. هواداران شک نکنند به خاطر مشکلات مالی، سرمایه های باشگاه را ارزان نمی‌فروشیم و از آن‌ها حمایت خواهیم کرد.

او در ادامه اضافه کرد: شاید کارهایی که ما انجام می‌دهیم جزو وظایف ماست و نمی‌توانیم از آن به عنوان افتخار یاد کنیم. دو زمین چمن یا سالن بدنسازی در اختیار باشگاه قرار داده شده است و ما تا تیر سال آینده مشکلی در خصوص زمین چمن نخواهیم داشت. ما دو زمین استاندارد داریم و با تلاش های انجام شده یک سالن بدنسازی رایگان در اختیار بازیکنان قرار گرفت. ما در این یک سال بنا داریم تا بتوانیم برای خود باشگاه امکانات زیرساختی در خصوص مرغوب کار و کمپ حجازی فراهم کنیم و این مساله تا یک سال آینده صورت میگیرد تا باشگاه در دیگر مشکل اجاره کردن جایی را نداشته باشد.

سعادتمند خاطرنشان کرد: در نشستی که با معاونان وزیر ارتباطات داشتیم، قرار بر این شد که ما بتوانیم تمبر یادگاری برای اسطوره‌های خود منتشر کنیم و یک بخش منحصر برای هواداران و باشگاه در نظر خواهیم گرفت. بحث تلوزیون اینترنتی در این جلسه مطرح شد که در دستور کار قرار گرفته است. این تمبر می‌تواند ماحصل یک مجموعه یادگاری ارزشمند برای هواداران باشد که من از همه عزیزان دعوت می‌کنم پس از این انجام این تفاهم نامه، این محصول را برای خود فراهم کند.

او در خصوص انتصابات خود در باشگاه استقلال گفت: ما با هیچکس از قبل تعیین نکردیم که چه کسی در باشگاه باشد و چه انتصابی صورت بگیرد. ما هر کسی را که دعوت به کار کردیم، تا ۳ ماه فعالیتش را می‌بینیم و بعد از آن ابلاغ او را تقدیم خواهیم کرد و در این بخش با کسی تعارف نداریم. در بخش کارگزار هم ما این کار را انجام دادیم و کسی ارجح بود را انتخاب کردیم. ما عهد اخوت با کسی نبستیم و هر کسی بتواند به استقلال کمک کند، در باشگاه حضور خواهد داشت.

مدیرعامل استقلال در خصوص کارگزار قبلی این باشگاه خاطرنشان کرد: مذاکرات خوبی صورت گرفته است و قرار است مشکل ما با کارگزار قبلی حل شود. ما یک سری شفاف سازی‌هایی را انجام خواهیم داد و به سمع و نظر هواداران می‌رسانیم. این کارهایی که انجام شده، جزو وظایف باشگاه است و یک باشگاه حرفه‌ای شرایطی دارد که باید آن را اجرایی کند و هوادار آن را لمس کند. ما گفتیم که می‌خواهیم با هواداران صادق باشیم و این اعتماد دوطرفه را برای موفقیت باشگاه استقلال فراهم کنیم. ما مدعی قهرمانی هستیم و امیدوارم که اتفاقات خوبی در باشگاه استقلال رقم بخورد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:32 - 1399/03/17
مگر بازیکنان شما مشتری دارند دلت خوش است
Iran, Islamic Republic of
18:32 - 1399/03/17
مگر بازیکنان شما مشتری دارند دلت خوش است
Iran, Islamic Republic of
22:43 - 1399/03/17
مگر استقلال مال پدرت هست که ارزان نمیفروشی مگر پول فروش استقلال قرار است تو جیب تو برود
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج