تیم آرژانتینی مسی را می‌خواهد!
۱۰۱۳۱۹۳
۱۶ تير ۱۳۹۹ - ۲۲:۴۰
۲۰۵۰ 
یکی از باشگاه‌های فوتبال سرشناس در آرژانتین به فوق ستاره بارسلونا که شایعه جدایی‌اش از این تیم شنیده می‌شود، پیشنهاد بازگشت به کشورش را داده است.

خبرگزاری تسینم: خوان‌سباستین ورون ستاره سابق تیم ملی آرژانتین و رئیس باشگاه استودیانتس این کشور از لیونل مسی برای پیوستن به این باشگاه دعوت به عمل آورد و به او اطمینان دارد که اگر پیشنهادش را قبول کند، پیراهن شماره ۱۰ استودیانتس از آن او خواهد بود.

به تازگی شایعات فراوانی درباره احتمال جدایی مسی از بارسلونا منتشر شده که دلیل آن نارضایتی او از وضعیت اخیر تیمش بوده است. مسی تا سال ۲۰۲۱ قرارداد دارد و به موجب همین قرارداد اجازه دارد که تابستان سال آینده نوکمپ را ترک کند.

ورون در گفتگو با شبکه فاکس اسپورتس خطاب به مسی گفت: اگر خواستی به اینجا بیایی، مطمئن باش که پیراهن شماره ۱۰ برای خودت است.

او افزود: من دوست دارم که مسی بیاید، اما واقعاً نمی‌توانم او را جایی جز بارسلونا تصور کنم. با این حال این‌ها مسائلی هستند که ما امروز یک چیزی می‌گوییم و فردا می‌بینم که او به باشگاهی دیگر پیوسته است. واقعیت این است که تنها خود مسی است که تصمیم می‌گیرد چه کار کند و هیچ کسی نمی‌داند. بارسلونا الان روز‌های خوبی را سپری نمی‌کند و در حال تغییر است. این تغییرات، اما سخت هستند. پیدا کردن یک ژاوی و اینیستا سخت است و شما نمی‌توانید نظیر آن‌ها را پیدا کنید.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج