پیشنهاد سِت‌کردن ماسک کرونا با لباس
۱۰۱۵۹۳۲
۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۰۰:۲۰
۳۹۵۷ 
رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: ماسک باید به سبک زندگی مردم اضافه شود، بطوریکه خانم ها با لباسهایشان و آقایان با کت و شلوار می‌توانند ماسک را سِت کنند.

شفقنا: رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم گفت: ماسک باید به سبک زندگی مردم اضافه شود، بطوریکه خانم ها با لباسهایشان و آقایان با کت و شلوار می‌توانند ماسک را سِت کنند.

محمدرضا قدیر در برنامه خبر شبکه نور گفت: روند ابتلا به ویروس کرونا در حال افزایش است و بیش از ۲۰۰ نفر در بیمارستان های قم بستری هستند که اگر همین روند ادامه یابد قم به منطقه قرمز تبدیل می شود.

پیشنهاد سِت‌کردن ماسک کرونا با لباس

او با بیان اینکه استفاده از ماسک اجباری است و در مراکزی مثل ادارات، پاساژها، مراکز و… افراد بدون ماسک نباید وارد شوند، افزود: استفاده از ماسک باید در زندگی ما نهادینه و به یک سبک زندگی تبدیل شود.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قم با اشاره به ماسک های خانگی گفت: استفاده از این ماسک ها مورد تایید است و ماسک باید به سبک زندگی مردم اضافه شود، بطوریکه خانم ها با لباسهایشان و آقایان با کت و شلوار می‌توانند ماسک را سِت کنند.

او بیان داشت: نیازمند محدودیت هوشمند هستیم و هر شهروند باید به شکل هوشمند و زیرک عمل کرده و در تجمعات و تالارها و مناطق پرخطر حضور پیدا نکند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:7
Iran, Islamic Republic of
06:56 - 1399/04/25
این بشربااین حرف دیوانه است،بجای آموزش وتشویق وپیشگیری فکرست کردن لباس پولوخوری مردم باماسکه،مطمئن باش وقتی ازکرونامردن باکفن سرتاپاشون ست میشه احتیاجی به توصیه توسبک نغزندارند
Iran, Islamic Republic of
08:01 - 1399/04/25
آره، مخصوصا همون ماسک آقای حریرچی که با بیجامه خودش درست کرده بود به کت من خیلی میاد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج