امیری: در دوگانه هم دبل می‌کنیم
۱۰۲۵۵۸۱
۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۶
۴۹۸
وحید امیری بعد از دوری یکساله از سرخپوشان در این فصل دوباره با حضورش تبدیل به یکی از مهره‌های تأثیرگذار پرسپولیس شد و نقش زیادی در کسب پوکر قهرمانی داشت.

روزنامه همشهری: وحید امیری بعد از دوری یکساله از سرخپوشان در این فصل دوباره با حضورش تبدیل به یکی از مهره‌های تأثیرگذار پرسپولیس شد و نقش زیادی در کسب پوکر قهرمانی داشت. او حتی در این روزهای آخر فصل به‌دلیل کمبود بازیکن در پست غیرتخصصی دفاع چپ هم به میدان رفت و توقعات یحیی گل‌محمدی را برآورده کرد. ملی‌پوش بااخلاق پرسپولیس، 2 روز بعد از جشن قهرمانی این تیم به سؤالات همشهری ورزشی پاسخ داده است.

سرانجام چهارمین جام پیاپی لیگ هم در اختیار پرسپولیس قرار گرفت. جشن قهرمانی چطور بود؟

واقعا جای هواداران در این بازی به‌شدت خالی بود و ‌ای کاش می‌توانستیم در کنار آنها جشن بگیریم. به‌نظر من جشن قهرمانی بدون هواداران اصلا نچسبید.

تصور می‌کردی بتوانید برای چهارمین بار قهرمان لیگ شوید؟

به‌نظرم واقعا کار بزرگی بود که تمام بچه‌ها توانستند انجام دهند. در این 4سال تغییرات زیادی در پرسپولیس اتفاق افتاد - از کادر فنی گرفته تا بازیکنان و حتی مدیریت - اما همه بازیکنان هر سال با تمام وجود برای تیم بازی کردند و 4سال رؤیایی را برای باشگاه رقم زدند.

به‌نظرت این تیم می‌تواند در فصل آینده هم موفق شود؟

بزرگ‌ترین نقطه قوت پرسپولیس، یکدلی بازیکنان است و به همین دلیل مطمئن باشید پرسپولیس با این بازیکنان تا چند سال دیگر هم می‌تواند مدعی اول قهرمانی باشد. البته برای فکر کردن به قهرمانی سال آینده هنوز خیلی زود است و همه تمرکز ما روی جام حذفی و لیگ قهرمانان است.

فکر می‌کنی بتوانید در جام‌حذفی هم قهرمان شوید؟

به هر حال جام‌حذفی سختی‌های خودش را دارد اما حالا ما تمرکزمان روی این جام است و می‌خواهیم به قول فوتبالی‌ها در دوگانه هم دبل کنیم.

بعد از بازگشت دوباره به پرسپولیس دوباره با این تیم قهرمان شدی و به‌نظر می‌رسد با بازی‌های خوبی که انجام دادی هواداران هم از تو راضی هستند.

خوشحالم که توانستم دوباره در بازگشت به پرسپولیس به همراه این تیم قهرمان شوم و فکر می‌کنم توانسته باشم دینم را به هواداران ادا کنم.

فکر می‌کنی پرسپولیس بتواند سال آینده هم بازیکنانش را حفظ کند؟

امیدوارم مسئولان باشگاه بتوانند بازیکنان را در تیم نگه دارند. به هر حال بعضی از بازیکنان هم پیشنهادهایی دارند اما ما امیدوار هستیم که سال آینده هم با این بازیکنان در لیگ حاضر شویم.

حسابی هم جای بیرانوند را در جشن قهرمانی خالی کردید.

بله واقعا جای بیرانوند در جشن قهرمانی خالی بود. اما مطمئنم برادرم در اروپا موفق می‌شود و به تیم‌های بزرگ‌تری خواهد رفت.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج