چه کسی قرارداد دیاباته را لو داد؟
۱۰۲۶۸۶۰
۲۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۱
۱۲۵۹
در روزهای گذشته پس از انتشار قرارداد شیخ دیاباته این شائبه به وجود آمده که برگه‌های قرارداد دیاباته از کدام یک از این سه طریق به بیرون درز پیدا کرده است.

خبرآنلاین: طبق قوانین فدراسیون فوتبال کشورمان، متأثر از قوانین بین‌المللی فیفا و آنچه حقوقدانان صلاح می‌دانند قرارداد هر بازیکن و مربی با باشگاه در ۳ نسخه تنظیم و هر یک در یکی از ارگان‌های مرتبط با فدراسیون بایگانی می‌شود. یک نسخه در دفتر باشگاه نزد مدیرعامل می‌ماند جهت بررسی اعضای هیئت مدیره، یک نسخه برای ثبت قرارداد در فدراسیون فوتبال به سازمان لیگ و سپس هیئت فوتبال استان مربوطه می‌رود و آنجا بایگانی می‌شود و نسخه سوم هم برای پیگیری‌های احتمالی حقوقی در کمیته انضباطی و یا فیفا تحویل بازیکن یا موکلش می‌شود.

در روزهای گذشته پس از انتشار قرارداد شیخ دیاباته این شائبه به وجود آمده که برگه‌های قرارداد دیاباته از کدام یک از این سه طریق به بیرون درز پیدا کرده است. اینکه آیا در هیئت فوتبال یا سازمان لیگ چنین نسخه‌ای در اختیار رسانه قرار گرفته یا از درون باشگاه فردی در گذشته (تابستان سال ۱۳۹۸) از آن‌ها عکس انداخته و حالا در بزنگاه حساس دربی آن را رسانه‌ای کرده و یا خود بازیکن که خیلی بعید به نظر می‌رسد، قرارداد را لو داده است!

این موضوع در روز پنج‌شنبه که سعادتمند به دفتر باشگاه رفت به طور جد از سوی بخش حقوقی باشگاه پیگیری و مقرر شد با همکاری نهادهای انتظامی چه در بخش سایبری و چه در بخش قضایی موضوع به دقت مورد مطالعه و تحقیق قرار بگیرد تا مشخص شود چه کسی و چطور قرارداد دیاباته را لو داده است.

انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
12:12 - 1399/05/25
کاملا مشخص..از طرف هییت فوتبال به خبرگزاری فارس داده شده ..
United Arab Emirates
12:51 - 1399/05/25
احتمالاً کار آنابل بوده
Iran, Islamic Republic of
13:32 - 1399/05/25
احتمالا کار وزیره خخخخ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج