فرهاد در نقش یحیی، یحیی در قالب فرهاد!
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
کتاب لند_1
کتاب لند_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
استخدام_4
دکتر استرکی_4
کتاب لند_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
استخدام_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۳۰۵۶۷
۰۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷
۹۴۸
بازی امشب، خیلی دیدنیتر از این حرف‌هاست! خوبترین‌ها در فکر فوتبالی بهتر! و یک نکته دیگر! گاهی به نظر میرسد جای مربیان در تیم عوض شده است! استقلال خونسردتر بازی می‌کند و پرسپولیس پرهیجانتر!

خبرورزشی: بازی امشب، خیلی دیدنیتر از این حرف‌هاست! خوبترین‌ها در فکر فوتبالی بهتر! و یک نکته دیگر! گاهی به نظر میرسد جای مربیان در تیم عوض شده است! استقلال خونسردتر بازی می‌کند و پرسپولیس پرهیجانتر!

از بازی امروز که برخورد خاصش میدانیم، چه انتظاری باید داشت؟ نتیجه مهم‌تر است یا شکل بازی؟ در پی نتیجه باید بود یا چند و، چون گردش نفرات و گرداندن توپ را باید در اولویت قرار داد؟

مأموریت خاص روز‌های ویژه!

دو تیم که بهترین تیم‌های امروزی فوتبال ایرانند، با هم در جام‌حذفی نبردی دارند که سخت است و شدید است! کدام تیم برنده خواهد شد؟ کدام تیم به حذف شدن تن خواهد داد؟

این بازی به پرسش‌های مهم بسیاری پاسخ میدهد! این بازی کمک میکند که فوتبال موفق شود تا از مرحله‌ای به شدت برزخی شده، با نشاط و با بشاشیت خارج شود! گذر از آتش! آتش همکاری با کسانی که نه باهمند و نه دلشان میسوزد یا میتپد برای فوتبال بر‌عهده دارند! هم مبارزه علیه «کرونا»، هم خارج شدن و فائق آمدن بر بلای ویلموتس که این دومی، بدتر از اولی و تمام حوادث دیگر است!

حرف‌های حین بازی

حرف‌های «هانسی فلیک» سرمربی بایرن‌مونیخ که بارآمده در همین باشگاه است، در گوشم زنگ میزند: ... میدانم که باید برابر بارسلونا کاری بکنم، اما نمیدانم چه کاری و چگونه؟ در بازی، راهکار مناسب را پیدا خواهم کرد! و پیدا هم کرد!

فلیک، هم بارسلونا را به لطف یافته‌های حین بازی، هم لیون و هم در فینال پاریسنژرمن را با تحلیل آموزه‌های زمان مسابقه، مغلوب کرد! آیا شیوه «فلیک» برای شناختن قوت و ضعف حریفان، خاص خود اوست یا همه تیم‌ها قادرند از این راه بروند تا به منزل مقصود برسند؟ اگر نه؛ پس فرهاد و یحیی، برای سختترین و حساسترین پیکارشان در انتهای سال فوتبال، چه تدابیری به کار میبرند؟ دفاع یا حمله؟ از کار انداختن مهره‌های مؤثر حریف یا روغن‌کاری چرخدنده‌های ماشین آتش یاران خود؟

استقلال لیگ برتر را با زدن ۵۵ گل تمام کرد! پرسپولیس هم به ۴۶ گل خودی مینازد! امشب در نیمه‌نهایی جام حذفی، این کارنامه به کمک کدام تیم خواهد آمد؟ آبی‌ها یا قرمزها؟ بازی کدام‌یک پُردلانه خواهد بود؟ استقلال یا پرسپولیس؟ فرهاد یا یحیی؟ یا هر دو؟

بهترین گل استقلال، بهترین گل لیگ!

گل سوم تیم پرسپولیس به تیم سایپا را در یاد خود دارید؟ هجوم علیپور به توپ، حمایت سه‌جانبه قرمز‌ها از او، یک گل گیج‌کننده در صحن‌های مثل سایر صحنهها! یک گل آسان مثل گل‌هایی که پرسپولیس با خلق لحظه‌ها به حریفان میزد! یعنی امشب هم آن صحنه تکرار میشود؟ که اگر شود، چه‌ها که نخواهد شد!

گل دوم استقلال را در بازی سپاهان که به حذف موقت یک جریان سلیقگی منجر شد، دوباره مرور میکنیم! مهدی قایدی توپ را مال خود کرده و به عملیات تأخیری در حمله برای رسیدن یاران کمکی پرداخت! از چپ میلیچ و از راست علی کریمی، خود را به قایدی نشان دادند، حمایت در عرض! پاس مهدی به میلیچ و پاس میلیچ-یک ضرب و بدون فوت وقت- به علی کریمی، هیچ راهی نداشت جز گل زدن! این لحظه که از آن یاد کردیم، شاید همان «آنی» است که هر تیمی داشته باشد، به همه چیز دست خواهد یافت! «آنی» که همه چیز از آن است!
سؤال: ... تیم فرهاد، فوتبال مطلوب او را چگونه بازی خواهد کرد؟ یاران یحیی، برای امشب چه در چنته خود دارند؟

انگار فرهاد و یحیی، جا عوض کردهاند!

دیاباته که معلوم است کیست و چیست! دفاعی که هم‌عرض او باشد، کدامین مرد موجه است؟ در این‌صورت، قایدی را و اسماعیلی را و غفوری را و کریمی را چگونه به بند خواهند کشید؟

از گلر‌ها حرف نمیزنیم، چرا که خوب میدانند در این بازی، از چه اهمیتی برخوردارند! دیاباته به دست چه کسی سپرده خواهد شد؟ شجاع و یا کنعانی زادگان؟ شاید هم «سید» با بازوبند کاپیتانیاش! بشار رسن در خدمت ترابی خواهد بود و یا مأمور راهاندازی علیپور می‌شود؟ امیری که نجابت از سر و رویش میبارد، به کدام قسمت دیواره دفاعی استقلال حمله میبرد؟ نوراللهی چطور؟ شوتهایش آیا بلایجان حسین حسینی می‌شود یا نه، امشب هم عقب مینشیند؟ و استقلال که دیاباته را دارد، چگونه او را در ۱۸ قدم پرسپولیس به تاخت و تاز وامیدارد؟

هرجور که بالا و پایین میکنیم، میبینیم با بودن دیاباته، به لطف پاس‌های نفوذی و نفوذی‌های پا به توپ اسماعیلی میتوان از قایدی هم یک تمام‌کننده و یک گلزن خواست!

***

بازی امشب، خیلی دیدنیتر از این حرف‌هاست! خوبترین‌ها در فکر فوتبالی بهتر!

و یک نکته دیگر! گاهی به نظر میرسد جای مربیان در تیم عوض شده است! استقلال خونسردتر بازی می‌کند و پرسپولیس پرهیجانتر!

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
تاپ لپتاپ_1
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی3
شیرآلات زمانی_3
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_4
تاپ لپتاپ_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
آف دکور _فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
آف دکور _فوتر
دکتر عارفی - فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_تزریق چربی
فنی آتل_فوتر
کیان برنا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر