پرسپولیس، تیم رامین را جهانی کرد!
۱۰۴۱۳۰۱
۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۰:۳۴
۲۵۰۳
حضور تیم الدحیل قطر در رقابت جام باشگاه‌های جهان که در دسامبر آینده در دوحه با حضور قهرمانان قاره‌ها برگزار می‌شود تایید شد.

ورزش سه: حضور تیم الدحیل قطر در رقابت جام باشگاه های جهان که در دسامبر آینده در دوحه با حضور قهرمانان قاره ها برگزار می شود تایید شد.

الدحیل به عنوان قهرمان لیگ ستارگان قطر 2019/2020 و به عنوان نماینده کشور میزبان مسابقات جام باشگاه های جهان در این مسابقات حضور پیدا می کند چرا که این حضور منوط به وضعیت تیم السد در لیگ قهرمانان بود و اگر این تیم قهرمان می شد به جای الدحیل در جام باشگاه های جهان شرکت می کرد.

بعد از شکست و حذف السد در مرحره یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا توسط پرسپولیس ایران ، الدحیل به طور رسمی نماینده قطر در جام باشگاه های جهان شد. این اولین حضور الدحیل در این رقابت ها خواهد بود در حالی که السد دو بار در این مسابقات شرکت کرده بود. یک بار در دوره ای که در ژاپن برگزار شد و بار دیگر سال گذشته که این رقابت ها در دوحه برگزار شده و این تیم مقام سوم را کسب کرد.

تا الان حضور تیم آلمانی بایرن مونیخ به عنوان قهرمان لیگ قهرمانان در این مسابقات قطعی شده و انتظار می رود با برگزاری مسابقات در دیگر قاره ها تکلیف باقی تیم ها مشخص شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج