مقصر اوج‌گیری کرونا در ایران مردم هستند؟
۱۰۴۹۶۹۴
۳۰ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۲
۱۳۷۹
استاد اپیدمیولوژی دانشگاه نیویورک گفت: تهران الان متاسفانه یکی از بدترین شرایط‌ کرونا در خاورمیانه را دارد در حالی که از لحاظ بسیاری از شاخص های اجتماعی و بهداشتی، ایران از کشورهای دیگر خاورمیانه جلوتر است. البته که ایران در اوایل پاندمی به شکل بدتری از بعضی کشورهای دیگر منطقه درگیر شد.

خبرآنلاین: استاد اپیدمیولوژی دانشگاه نیویورک گفت: تهران الان متاسفانه یکی از بدترین شرایط‌ کرونا در خاورمیانه را دارد در حالی که از لحاظ بسیاری از شاخص های اجتماعی و بهداشتی، ایران از کشورهای دیگر خاورمیانه جلوتر است. البته که ایران در اوایل پاندمی به شکل بدتری از بعضی کشورهای دیگر منطقه درگیر شد.

رکسانا مصلحی ادامه داد: مردم را باید آگاه و قانع کرد. اما این یک طرف ماجراست، من هربار تیتر اخبار داخلی ایران را می‌خوانم، متوجه می‌شوم که خیلی مواقع تقصیر را به گردن مردم می‌اندازند و می‌گویند مردم رعایت نمی‌کنند. نمی‌دانم شاید مردم هم فکر می‌کنند مسئولان می‌توانند فعالیت‌های بهتری انجام ‌دهند.

مثلا در برخی از کشورها ، نه تنها تست رایگان در اختیار مردم قرار می‌دهند، بلکه تسهیلات دیگری مثل کمک اقتصادی به افراد یا مراکز کسب و کار که به دلیل تعطیلات تحت فشار هستند، توزیع رایگان غذا برای افراد محتاج و ... قائل می‌شوند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:36
Iran, Islamic Republic of
07:19 - 1399/08/01
داداش چرا تعارف میکنید
شیوع کرونا از قم شروع شد
یعنی تمام گرفتاری های ایران از قم شروع میشود
تاریخ را بخوان متوجه میشوید
Iran, Islamic Republic of
08:31 - 1399/08/01
بایدزندگی کردمن خانہ میمانم شماپول بدین بھم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۸/۰۱
دولت خرج مردم بده مردم بیرون نمیان نه که روزبه روزهمچی گرون می کنی
Iran, Islamic Republic of
12:52 - 1399/08/01
کرونا از انتخاب پارسال شروع شد ک هیچی به مردم نگفتیم به خاطر اینکه بیان رای بدن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج