جالبترین مورد تمرین امروز استقلال
۱۰۵۱۶۲۳
۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۸
۲۲۴۸
شیخ دیاباته با استقلال تمدید کرد و شب گذشته به تهران رسید تا به تمرینات این تیم اضافه شود.

ورزش سه: شیخ دیاباته با استقلال تمدید کرد و شب گذشته به تهران رسید تا به تمرینات این تیم اضافه شود.

آبی ها فصل نقل و انتقالات را با کمترین ریزش به پایان رساندند و بعد از سالها با حفظ بازیکنان اصلی فصل و حتی بازیکنان خارجی خود شیخ دیاباته و هرویه میلیچ و جذب بازیکنان جدید آماده آغاز فصل جدید رقابت های لیگ برتر می شوند.

در سبد خرید استقلال رشید مظاهری هم دیده می شود گلر فصل گذشته تراکتور که سال ها در ذوب آهن اصفهان درون دروازه ایستاده است و فصل گذشته دو بار رودروی استقلال در لیگ برتر ایستاد.

رشید که فصل قبل در دیدار برگشت در تهران دروازه اش را بسته نگه داشته بود ، در دیدار رفت در برابر استقلال چهار گل دریافت کرد که سهم دیاباته از گلها سه گل بود.دیاباته که در آن بازی در تبریز در دقیقه 5دیدار خطای بسیار شدیدی روی مظاهری انجام داده بود و با نظر داور مسابقه در میدان باقی ماند ،قبل از آن بازی برای آبی ها گلی به ثمر نرسانده بود و برای اهالی فوتبال در ایران ناشناخته بود.

جالبترین مورد تمرین امروز استقلال

فوروارد مالیایی استقلال بعد از آن هت تریک جای خودش را در دل آبی ها باز کرد و در پایان فصل نه تنها آقای گل رقابت های لیگ برتر شد بلکه رکورد بیشترین گل زده بازیکن خارجی تاریخ باشگاه استقلال را نیز به نام خود زد .
از آن بازی که 10آبان 98در تبریز برگزار شد حدود یکسال گذشته است و حالا شیخ به تمرینات برگشته تا در کنار مظاهری و نه روبروی او برای یک هدف برای استقلال به میدان بروند .تقابل این دو در روز اول تمرینات شاید یکی از جذابیت های بازگشت شیخ به تهران باشد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج