جدال کلامی میان ترامپ و بورات!
۱۰۵۱۷۹۲
۰۶ آبان ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۷
۱۹۳۳
جدال کلامی میان ترامپ و ساشا بارون کوهن کمدین انگلیسی‌تبار با توییت این بازیگر وارد مرحله تازه‌ای شد.
بانی فیلم: جدال کلامی میان ترامپ و ساشا بارون کوهن کمدین انگلیسی‌تبار با توییت این بازیگر وارد مرحله تازه‌ای شد.
 
جدال کلامی میان ترامپ و بورات!
 
به نقل از لس‌آنجلس‌تایمز، جدال کلامی میان ترامپ و ساشا بارون کوهن پس از انتشار فیلمی که رودی جولیانی وکیل رییس جمهور آمریکا را با وضعی نامناسب در یک هتل نشان می‌داد آغاز شد.
 
روز جمعه، خبرنگاران هنگام همراهی دونالد ترامپ در هواپیما ریاست جمهوری از او در مورد فیلم منتشر شده رودلف دبلیو جولیانی سیٔوال‌پیچ کردند. در بخش دیگری از این فیلم، سکانسی است که بارون کوهن را در هیبت بورات نشان می‌دهد که در حال ویران کردن یک رویدادی با عنوان مایک پنس معاون ریٔیس جمهور است!
 
استیو هرمان یکی از همراهان ترامپ در این مورد گفت: خبرنگاران اظهار نگرانی کردند که آیا امکان دارد ترامپ هم بدون نگرانی از نقض امنیت، وضعیت مشابهی را پیش بیاورد و ماریا باکالوا بازیگر نقش دختر بورات در این فیلم را وارد کاخ سفید کند تا مصاحبه‌ای با دونالد ترامپ جونیور انجام دهد؟
 
ترامپ در مورد انتشار فیلم جنجالی به خبرنگاران گفت: «من نمی‌دانم چه اتفاقی افتاده است. اما شما می‌دانید که سالها پیش [بارون کوهن] سعی کرد از من کلاهبرداری کند و من تنها کسی بودم که نگذاشتم چنین کاری کند. از نظر من او یک مرد جعلی است و اصلا هم کمدین خنده‌داری نیست.»
 
ترامپ افزود: «بارون کوهن برای من بیشتر یک خزنده‌ست.»
 
این حرف‌های دونالد ترامپ واکنش ساشا باون کوهن را به همراه داشت.
 
این کمدین روز شنبه در توییتی نوشت: «اعتراف می‌کنم، با این که شما را نیز خنده‌دار نمی‌دانم. اما با این وجود، همه دنیا به شما می‌خندند. من همیشه به دنبال افرادی هستم که نژادپرستانه بازی کنند و شما بعد از [روز تحلیف] در تاریخ ۲۰ ژانویه به یک شغل احتیاج خواهید داشت. بگذارید درباره‌اش با هم صحبت کنیم!»
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج