استقلالی‌ها: کعبی هم باید محروم شود
۱۰۶۱۷۲۸
۰۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۳
۹۳۹
یکی از مسائلی که باشگاه استقلال خیلی روی آن تأکید دارد، برخورد قاطع و قانونی با حسین کعبی است که به‌زعم آن‌ها یکی از عوامل اصلی ایجاد تنش در میدان بود، ولی تاکنون برخوردی با او صورت نگرفته است.

خبرورزشی: یکی از مسائلی که باشگاه استقلال خیلی روی آن تأکید دارد، برخورد قاطع و قانونی با حسین کعبی است که به‌زعم آنها یکی از عوامل اصلی ایجاد تنش در میدان بود ولی تاکنون برخوردی با او صورت نگرفته است.

پس از اتفاقاتی که در خاتمه جدال با فولاد رخ داد و تصویری که در فضای مجازی منتشر شد، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال محمود فکری را احضار کرده و سرمربی استقلال حالا باید پیرامون آن تصویر و البته شکایت باشگاه فولاد توضیح بدهد. بدون شک اتفاق موردنظر جای هیچ توجیهی باقی نمی‌گذارد ولی مقامات باشگاه استقلال مدعی‌اند اگر واقعاً قرار است عادلانه با وقایع جمعه هفته گذشته در اهواز برخورد شود، باید جدا از پرونده سرمربی تیم آنها، موارد تخلف میزبان نیز به صورت دقیق مورد بررسی قرار بگیرد. یکی از مسائلی که باشگاه استقلال خیلی روی آن تأکید دارد، برخورد قاطع و قانونی با حسین کعبی است که به‌زعم آنها یکی از عوامل اصلی ایجاد تنش در میدان بود ولی تاکنون برخوردی با او صورت نگرفته است.

بازیکنان و مربیان استقلال تأکید می‌کنند کعبی در اواسط نیمه دوم هنگامی که درگیری کوچکی رخ داد، ناگهان وارد معرکه شد و می‌خواست با همه آنها گلاویز شود. او حتی با مسعود ریگی هم درگیر شد و یکی از عوامل اصلی جنجال و تنش بود بنابراین اگر قرار است قانون به طور عادلانه و دقیق در مورد محمود فکری اجرا شود، باید برای حسین کعبی هم باشد و محرومیت یک جلسه‌ای، کمترین حکمی است که باید از طرف کمیته انضباطی برای مربی فولاد در نظر گرفته شود.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج