ناجی دقیقه نودی تراکتور مشکل‌گشا نشد
۱۰۶۳۰۸۵
۰۸ آذر ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۵
۶۹۵
ستاره جوان تراکتور پس از منفی شدن تست کرونایش به اردوی تیمش برای بازی با سپاهان اضافه شد، اما نتوانست مانع از شکست شود.

ورزش سه: ستاره جوان تراکتور پس از منفی شدن تست کرونایش به اردوی تیمش برای بازی با سپاهان اضافه شد اما نتوانست مانع از شکست شود.

سعید مهری که یکی از جوانان بومی و آینده دار تراکتور به شمار می رود، که به دلیل سرما خوردگی، مشکوک به کرونا بود، در آخرین لحظه به اردوی تراکتوری ها اضافه شد. تراکتوری ها پس از اینکه جواب تست کرونای این بازیکن منفی اعلام شد، او را به جمع خود برای بازی با سپاهان اضافه کردند.

با توجه به شرایط یاد شده، منصوریان از مهری در ترکیب اصلی تیمش استفاده نکرد و او را در سی دقیقه پایانی بازی به جای اشکان دژاگه وارد زمین کرد. در حالی که تراکتوری ها امید زیادی به درخشش مهری و گره گشایی او در این دیدار دشوار بودند، چند روز دشواری که این بازیکن پشت سر گذاشته بود باعث شد تا نتواند نقش ناجی را برای تیمش ایفا کند.

ناجی دقیقه نودی تراکتور مشکل گشا نشد

علیرضا منصوریان در نشست خبری پس از بازی نیز با اشاره به این موضوع گفت: " متاسفانه ما هفته گذشته دو بازیکن را به خاطر کرونا و دو بازیکن را هم به خاطر آسیب در چمن مصنوعی از دست دادیم. نفرات جایگزین شده بسیار نفرات خوبی بودند اما تا به آهنگ ریتم این دو نفر قبلی برسند، بازهم زمان می‌خواست. تازه سعید مهری هم وقتی نتیجه تست کرونایش منفی شد، به اردو برگرداندیم."

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج