انتقاد تند استاد حوزه از بدرقه جاسوس اسرائیلی
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 3
سمپاشی امحا_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۶۴۶۰۹
۱۱ آذر ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۴
۵۰۰۶
مدیر حوزه علمیه خواهران به ترور شهید فخری‌زاده واکنش نشان داد و گفت: این جنایت یک روز بعد از آزادی جاسوس اسرائیلی اتفاق افتاد، که دیپلمات ارشد ما به بدرقه او رفت و با ژست دیپلماتیک به او لبخند دوستانه زد.

حوزه نیوز: حجت‌الاسلام سید ابراهیم افتخاری با تسلیت شهادت دانشمند هسته‌ای شهید محسن فخری‌زاده گفت: هر چند شهادت این دانشمند برجسته، اتفاق ناگوار و سنگینی بود، ولی خوشحالیم که ایشان شاگردان زیادی را تربیت کرد که این راه نورانی را ادامه خواهند داد. شهید فخری‌زاده یکی از جوانان تربیت یافته مکتب امام خمینی(ره) بود که نقش پر رنگی در حفظ امنیت کشور داشت.

مدیر حوزه علمیه خواهران کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: این شهید عزیز، هم یک دانشمند هسته ای متخصص بود و هم مدیر قوی و پرکاری بود که با تشکیل تیم های متخصص، تحقیقات گسترده ای در صنعت هسته‌ای انجام داد و اخیرا هم تیم تحت نظر ایشان در خصوص واکسن کرونا به نتایج خوبی دست یافته بود.

وی بیان کرد: اینکه دشمن دانشمندان ما را ترور می‌کند، نشان از ضعف و زبونی آنهاست؛ آنها نمی‌توانند در صحنه‌های واقعی و علمی مقابل ما بایستند، جرأت آغاز یک جنگ با ایران را ندارند و با در یک ترور ناجوانمردانه، این دانشمند هسته‌ای را به شهادت رساندند.

انتقاد تند استاد حوزه از بدرقه جاسوس اسرائیلی

افتخاری عنوان کرد: از سال ۸۸ و بعد از اینکه فتنه‌گران امنیت کشور را به هم زدند و با یک کودتایی کشور را تا مرز نابودی بردند، دشمن خیالش راحت شد که حافظان منافع صهیونیست‌ها در داخل کشور، آشوب به پا کرده اند و امنیت داخلی را تضعیف کرده اند، پس بهترین موقع برای ترور بود. سؤالی که به ذهن می رسد این که چه شده دشمن دوباره همان فضا را آماده دیده است؟ آیا با این تصور که پاسخی دریافت نمی‌کند، این دانشمند هسته‌ای را ترور کرد؟

مدیر حوزه‌ علمیه خواهران کهگیلویه و بویراحمد گفت: این حادثه یک روز بعد از آزادی جاسوس اسرائیلی اتفاق افتاد، که دیپلمات ارشد ما آقای عراقچی به بدرقه او رفت و با ژست دیپلماتیک به او لبخند دوستانه زد. وقتی دشمن اینگونه فضا را آماده می بیند، می فهمد که زمان مناسبی است، لذا دانشمند ما را ترور میک ند.

وی تصریح کرد: اگر دشمن از طرف ما پالس مذاکره را نمی‌شنید و از مسئولان کشور نمی‌شنید که علی‌رغم ترور شهید سلیمانی، باز هم ما آماده مذاکره‌ایم! قطعا دست به این اقدام نمی‌زد و جرأت این کار را نداشت.

افتخاری تصریح کرد: ان‌شاالله همانطور که خون شهید حاج قاسم سلیمانی، شور و حرارت انقلابی گری را در قلوب مردم زنده کرد، خون پاک این شهید عزیز، چهره نفاق داخلی را برملا، صف‌بندی‌ها را روشن‌تر و پیام روشنی را به کسانی که دم از مذاکره با آمریکا می زنند مخابره کند. افرادی که سهل‌اندیشانه و ساده‌انگارانه تفاوت اساسی بین بایدن و ترامپ قائل بودند و طی ۷ سال گذشته با مذاکرات بی‌ثمر، سرمایه‌های کشور را در معرض خطر قرار دادند.

مدیر حوزه علمیه خواهران کهگیلویه و بویر احمد اظهار کرد: امروز پس از هفت سال نه تنها برجام ثمری نداد، بلکه گل‌های باغ انقلابمان را نیز پرپر کرد. ان‌شاءالله خون این شهید سرافراز، باعث زنده‌تر شدن جریان انقلابی و جمع شدن بساط غرب‌گرایان خواهد شد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
استخدام_2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شفا_فوترموبایل
پارسیس_فوتر ساختمان
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
کیان برنا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
شفا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر