واکنش یک صهیونیستی به ترور شهید فخری‌زاده
۱۰۶۵۵۹۶
۱۴ آذر ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۵
۳۱۱۶
یک مقام صهیونیستی با طفره رفتن از تکذیب یا تایید ترور شهید فخری‌زاده از سوی این رژیم، این اقدام را یک گام رو به عقب برای ایران در جهت آن‌چه دنبال کردن فعالیت‌های تسلیحات هسته‌ای و موشک‌های بالستیک ایران می‌خواند، نامید.

خبرگزاری ایسنا: یک مقام صهیونیستی با طفره رفتن از تکذیب یا تایید ترور شهید فخری‌زاده از سوی این رژیم، این اقدام را یک گام رو به عقب برای ایران در جهت آن‌چه دنبال کردن فعالیت‌های تسلیحات هسته‌ای و موشک‌های بالستیک ایران می‌خواند، نامید.

 در حالی که مقامات ایران همواره تاکید داشته و دارند که سلاح هسته‌ای در دکترین دفاعی کشورمان قرار ندارد، جرمی ایسیچاروف، سفیر رژیم صهیونیستی در آلمان در گفت‌وگویی با دویچه وله درخصوص احتمال بازگشت بایدن به برجام گفت: مهم‌ترین بخش این است که حرف روز پنج‌شنبه بایدن را به یادآوریم که اصل مطلب متوقف کردن ایران از دسترسی به سلاح هسته‌ای بود و این هدف ما بوده است. این همیشه هدف آلمان و ۱+۵ و توافق هسته‌ای بوده است.

در حالی که ایران پس از خروج آمریکا از برجام و عمل نکردن اروپایی‌ها به تعهدات برجامی‌شان اقدام به کاهش تعهدات برجامی‌اش نمود، وی با طرح ادعای نقض برجام توسط ایران گفت: مشاهده شده که توافق هسته‌ای حفره‌هایی دارد که باید به آن‌ها رسیدگی شود و افزود که اقدامات اتخاد شده توسط ایران برای آن‌چه بی‌ثبات کردن خاورمیانه، تداوم برنامه موشکی و نقض واضح مفاد توافق هسته‌ای می خواند، به ما این اطمینان را نمی‌دهد که توافق در حال اجرا باشد.

وی ادامه داد: ما به دیپلماسی موثری برای جلوگیری از دسترسی ایران به توافق هسته‌ای نیاز داریم. این بسیار به مشورت‌هایی که در هفته‌ها و ماه‌های آتی صورت می‌گیرد بستگی دارد تا سیاست موثر و روشنی ایجاد شود تا این هدف را محقق کند.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج