رکورد‌ جالب فیلیپ لام و بنزما
۱۰۷۳۱۷۰
۰۴ دی ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۱
۱۲۲۹
بنزما در رکوردی جالب با فیلیپ لام، مدافع سابق بایرن مونیخ، برابر شده است.

فوتبالی: کریم بنزما در حال حاضر شرایط خوبی را در رئال مادرید سپری می‌کند. او پس از جدایی کریستیانو رونالدو تبدیل یه مرد شماره 1 رئال مادرید در خط حمله‌ی سپیدپوشان شده و عملکرد خوبی در این مدت داشته است، به طوری که او تبدیل به بهترین بازیکن لالیگا در سال 2020 شد. اما بنزما در رکوردی جالب با فیلیپ لام، مدافع سابق بایرن مونیخ، برابر شده است.

 فیلیپ لام برای سال‌ها مدافع کناری بایرن مونیخ بود و تبدیل به کاپیتان این تیم شده بود، از طرفی لام در تیم ملی آلمان هم جایگاه خوبی داشت و کاپیتان تیم ملی کشورش نیز شده بود. فیلیپ لام یک رکورد جالب دارد که اکنون کریم بنزما با آن برابر شده است. در واقع مدافع آلمانی 730 بازی را بدون گرفتن حتی یک کارت قرمز سپری کرده بود، که انجام این تعداد بازی بدون دریافت کارت قرمز، برای یک مدافع کناری فوق العاده است. اکنون کریم بنزما هم به همین رکورد رسیده است، در واقع کریم بنزما 730 بازی را بدون گرفتن کارت قرمز سپری کرده است که جالب توجه به نظر می‌رسد.

بنزما به عنوان یک مهاجم خشونت زیادی در بازی خود ندارد و همین مسئله باعث شده تا بتواند بازی‌های زیادی را بدون گرفتن کارت قرمز سپری کند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج