ژل شستشو چیست؟ ضرورت و نحوه استفاده از ژل شستشوی صورت
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
لایکو_1
سمپاشی امحا_3
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_2
سمپاشی امحا_2
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۰۷۸۸۱۹
۲۱ دی ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۴
۱۶۰۴۷
رپورتاژ آگهی
انتخاب ژل شستشوی مناسب پوست ملزم به شناخت اولیه پوست صورت تان می‌باشد و پس از آن نیز باید با خرید محصولات متنوع و تجربه‌های گوناگون محصول مورد نظر و مناسب خود را پیدا کنید و استفاده نمائید، برای آشنایی با ضرورت استفاده از ژل شستشوی صورت شما می‌توانید در ادامه با الانزا همراه شوید.

شستن صورت پس از یک روزه خسته کننده و پر رفت و آمد یکی از مهمترین کار‌هایی است که می‌تواند شادابی و نشاط را به صورت هایتان باز گرداند با این حساب شما باید قبل از هرکاری نوع پوست خود را بشناسید و پس از آن برای خرید ژل شستشوی مناسب با پوست تان اقدام کنید. انتخاب ژل شستشوی مناسب پوست ملزم به شناخت اولیه پوست صورت تان می‌باشد و پس از آن نیز باید با خرید محصولات متنوع و تجربه‌های گوناگون محصول مورد نظر و مناسب خود را پیدا کنید و استفاده نمائید، برای آشنایی با ضرورت استفاده از ژل شستشوی صورت شما می‌توانید در ادامه با الانزا همراه شوید.

ژل شستشوی صورت چیست؟

عنوان رپورتاژ ژل شستشو چیست؟ ضرورت و نحوه استفاده از ژل شستشوی صورت

ژل شستشو چیست؟ پوست صورت یکی از حساس‌ترین نقاط بدن است که در معرض بیشترین آلودگی و آسیب قرار دارد، با این شرایط هیچ وقت پوست شما توسط آب به تنهایی تمیز نشده و نیاز به یک ماده شوینده مناسب با پوست تان است که آلودگی‌ها را از سطح پوست شما پاک کند تا پوستی عاری از آلودگی و کثیفی داشته باشید. ژل‌های شستشوی صورت یکی از چند نوع مختلف شوینده‌های صورت است که با عنوان فیس واش‌ها در بازار موجود بوده و بسیار محبوب است، این محصول منحصربفرد یک جانشین عالی برای صابون‌ها هست که دارای فرمولاسیون به مراتب سازگارتر می‌باشد و اصلا آسیبی به پوست شما نخواهد زد.

این محصول سازگار با پوست آلودگی‌ها را از روی پوست شما پاک کرده و باکتری‌های موجود بر روی آن را از بین خواهد برد و پس از تمیزی صورت این ژل‌ها به پوست شما اجازه تنفس راحت‌تر خواهند داد و برای بستن منافذ باز صورت بسیار موثر عمل خواهند کرد. از دیگر وظایف ژل‌های شستشو می‌توان به نرم کنندگی و لطافت بخشیدن به پوست صورت تان اشاره کرد که بسیار مهم بوده و درخشش و شادابی پوست شما را افزایش خواهد داد.

نحوه استفاده از ژل شستشو

عنوان رپورتاژ ژل شستشو چیست؟ ضرورت و نحوه استفاده از ژل شستشوی صورت

استفاده از محصولات با بافت ژلی بسیار کار آسانی بوده و خیلی دغدغه و سختی نخواهد داشت، برای شروع اگر آرایش بر روی صورت خود دارید با میسلارواتر یا پاک کننده‌های آرایشی پاک کنید پس از آن نوبت به استفاده از ژل شستشوی صورت خواهد رسید. در این مرحله پس از پاک کردن آرایش خود نوبت به آن می‌رسد که پوست صورت تان را خیس کرده و ژل شستشو را روی صورت خود بمالید و به صورت دورانی روی پوست تان ماساژ دهید تا تمامی قسمت‌های صورت شما را پوشش دهد پس از آن چند دقیقه به پوست خود زمان دهید و پوست خود را آبکشی نمائید.

هنگام خرید ژل شستشو توجه داشته باشید که این ژل مناسب با پوست شما باشد تا در صورت ناسازگاری به پوست تان آسیب نزند و باعث بروز مشکلات جدید نگردد. پس از شستشوی صورت هیچگاه صورت خود را با حوله یا دستمال کاغذی آن هم با فشار خشک نکرده و سعی کنید با حرکاتی آرام و ضربه دست به روی صورت آن را خشک کنید.

نکته: جالب است بدانید که در صورت داشتن کرم ضد آفتاب بر روی صورت نیز شما ابتدا باید با آرایش پاک پوست صورت خود را پاک کرده و پس از آن از ژل شستشوی صورت استفاده کنید، چرا که ضد آفتاب نیز یک محصول آرایشی و مراقبتی به حساب می‌آید که از پوست شما در برابر آفتاب محافظت خواهد کرد با این حساب همانند کرم پودر باید از روی صورت شما پاک شود تا در هنگام شستشو به داخل منافذ پوست تان باز نگردد و منافذتان را نبندد. توجه داشته باشید برای خرید کرم ضد آفتاب می‌توانید با الانزا همراه شوید و براساس نوع پوست و بودجه خود خریدتان را انجام دهید و اصلا نگران کیفیت کالای خود نباشید.

راهنمای خرید ژل شستشوی صورت

عنوان رپورتاژ ژل شستشو چیست؟ ضرورت و نحوه استفاده از ژل شستشوی صورت

برای خرید ژل شستشوی مناسب با پوست صورت خود شما می‌توانید ابتدا نوع پوست خود را تشخیص بدهید و پس از آن برای خرید فیس براش و فیس واش اقدام نمائید. از آنجایی که شستشوی صورت با دست خیلی کمک شایانی به تمیزی صورت نخواهد کرد شما بهتر است برای شستشوی صورت خود یک دستگاه فیس براش نیز تهیه کنید تا صورت تان تمیز و شاداب شود. در هنگام خرید ژل شستشوی صورت ابتدا باید نوع پوست خود را بشناسید و پس از آن ژل شستشوی صورت مناسب با پوست تان را تهیه نمائید.

انواع پوست

  • پوست چرب: اگر پس از شستشوی صورت خود مجددا در ناحیه گونه و چانه صورت تان چربی روی پوست تان مشاهده شود شما دارای پوست چرب هستید و برای کنترل آن نیاز است در ابتدا از یک ژل شستشوی صورت مناسب با پوست چرب استفاده کنید.
  • پوست خشک: نوعی دیگری از پوست وجود دارد که پس از شستشوی صورت دچار خشکی و پوسته پوسته شدن می‌شود، در این مرحله نیاز است شما شوینده مناسب با پوست‌های خشک را تهیه کنید و بعد از شستشو و خشک کردن صورت نیز از یک کرم مرطوب کننده و آبرسان استفاده نمائید.
  • پوست نرمال: پوست نرمال و معمولی نوعی دیگری از پوست است که پس از شستشوی صورت شما احساس می‌کنید که در حد تعادل است و نه از چربی روی گونه و چانه خبری است و نه از خشکی و پوسته پوسته شدن سر بینی که در این شرایط باید به شما بگوئیم خوشبختانه پوست شما پوست معمولی بوده و نیاز به ژل شستشوی پوست نرمال و معمولی دارید.

فواید ژل شستشوی صورت

خواص ضد باکتریای و ضد التهابی دارد.
در صورت استفاده پوستی درخشان و تمیز خواهید داشت.
بستن منافذ باز پوست صورت.
ایجاد گردش خون در زیر پوست صورت.
اکسیژن رسانی راحت‌تر در صورت شستشن صورت و تمیز شدن منافذ باز آن.
جلوگیری از تولید جوش‌های سرسیاه و ملتهب.
پاک کردن محصولات آرایشی وارد شده به منافد باز پوست.

نتیجه گیری

همانطور که می‌دانید شما برای خرید ژل شستشوی صورت در ابتدا باید به سایت فروشگاهی الانزا (https://elanza.com/) مراجعه کرده و با توجه به قیمت ژل شستشوی صورت و بررسی انواع مختلف آن ژل مناسب با پوست صورت خود را انتخاب کرده و خرید خود را انجام بدهید. لازم است بدانید با خرید غیر حضوری اصلا نیاز به نگرانی نبوده و شما بهترین کیفیت را با مناسب‌ترین قیمت خریداری خواهید کرد.

بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
بهمن پور_داخلی3
بهمن پور_داخلی4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ایرانیان- فوتر موبایل222
کیان برنا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
کیان برنا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی نوین_فوتر