آخرین فرصت رحمان رضایی برای اولین برد
۱۰۸۲۲۹۶
۰۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۷
۷۰۱
هر نتیجه‌ای به جز پیروزی در بازی امروز ذوب آهن، سرمربی تیم را در آستانه برکناری قرار خواهد داد.

خبرگزاری ایلنا: هر نتیجه‌ای به جز پیروزی در بازی امروز ذوب آهن، سرمربی تیم را در آستانه برکناری قرار خواهد داد.

تیم فوتبال ذوب آهن عصر امروز باید در هفته دوازدهم لیگ برتر به مصاف نفت مسجد سلیمان، پدیده این فصل از رقابت‌های لیگ برتر برود.

ذوب آهن در 11 بازی قبلی خود 7 تساوی و 4 شکست را تجربه کرده و هنوز موفق به پیروزی نشده تا در هفته‌های پایانی لیگ برتر در جایگاه 15 جدول 16 تیمی قرار داشته باشد.

دو هفته قبل بود که هیات مدیره باشگاه ذوب آهن در واکنش به نتایج ضعیف این تیم با رحمان رضایی، تشکیل جلسه داد و اولتیماتومی 5 هفته‌ای و تا پایان نیم فصل به او داد تا هرچه سریعتر اقدامی برای بهبود نتایج تیم انجام دهد و طبق این اولتیماتوم شرط کسب حداقل 11 امتیاز از 5 بازی برای ادامه کار با سرمربی ذوب آهن گذاشته شد.

با این وجود ذوبی‌ها هفته گذشته مقابل سایپا تن به شکست 2 بر یک دادند و اولین فرصت رحمان از 5 بازی با شکست همراه بود و حالا او برای رسیدن به حد نصاب بقا در جمع گاندوها فقط 4 بازی فرصت دارد و البته نیاز به برد در هر 4 مسابقه خواهد داشت.

بدین ترتیب دیدار امروز ذوب آهن مقابل نفت مسجد سلیمان آخرین فرصت رحمان رضایی برای کسب اولین پیروزی در فصل جدید است و اگر هر نتیجه ای به جز برد در بازی امروز حاصل شود طبق اولتیماتوم هیات مدیره، رضایی در آستانه برکناری از سمت خود قرار خواهد گرفت.

باید دید در دیدار دشوار امروز ذوبی ها چه نتیجه ای رقم خواهد خورد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج