امباپه: اگر پاری‌سن‌ژرمن مرا بخواهد، می‌مانم
۱۰۸۳۵۴۰
۰۴ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۰
۸۸۱
کیلیان امباپه درباره آینده کاری خود در پاریس گفت: نمی‌خواهم قرارداد ببندم و بعد از یک سال بگویم می‌خواهم بروم.

خبرورزشی: کیلیان امباپه درباره آینده کاری خود در پاریس گفت: نمی‌خواهم قرارداد ببندم و بعد از یک سال بگویم می‌خواهم بروم.

کیلیان امباپه، ستاره فرانسوی پاری‌سن‌ژرمن می‌گوید هنوز درباره آینده حرفه‌ای‌ خود تصمیم‌گیری نکرده اما از بودن در این تیم خوشحال است. قرارداد فعلی‌ او ماه ژوئن ۲۰۲۲ به پایان خواهد رسید و گفته می‌شود او مورد توجه ۲ باشگاه رئال‌مادرید و لیورپول قرار دارد، این در حالی است که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن هم در تلاش برای تمدید قراردادش است.

او در این رابطه گفت: «قبلاً همچنین سؤالی از من پرسیده شده بود. ما در حال بحث و گفت‌وگو با باشگاه برای یافتن یک پروژه هستیم. من به آینده حرفه‌ای‌ام فکر می‌کنم چون اگر قرارداد جدیدی امضا کنم، خود را برای بلندمدت آماده خواهم کرد. از بودن در پاریس خیلی خوشحالم.

هواداران و باشگاه هم همیشه به من کمک کرده‌اند. به این فکر می‌کنم که برای چند سال آینده می‌خواهم چه کاری انجام بدهم و اینکه می‌خواهم کجا باشم. من بیشتر روی این موضوع تأمل می‌کنم و در صدد خریدن زمان یا چیز دیگری نیستم. اگر قرارداد جدیدی را با PSG امضا کنم، می‌مانم، یا به‌نوعی اگر پاری‌سن‌ژرمن مرا بخواهد، می‌مانم. در کل باید بگویم، برای دستیابی به توافق، باید خوب همه جوانب را بررسی کرد. هم من و هم باشگاه باید این کار را انجام بدهیم. نمی‌خواهم قرارداد ببندم و بعد از یک سال بگویم می‌خواهم بروم.»

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج