فنونی‌زاده: باید با شکوری برخورد شود
۱۰۸۶۱۷۱
۱۲ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۷
۱۷۰۵
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به نظرم باید با شکوری که یکی از امضاکنندگان قرارداد ویلموتس بوده است؛ برخورد شود.

باشگاه خبرنگاران: پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: به نظرم باید با شکوری که یکی از امضاکنندگان قرارداد ویلموتس بوده است؛ برخورد شود.

مرتضی فنونی زاده، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره این که شکوری، معاون اجرایی و سخنگوی باشگاه پرسپولیس یکی از امضا کنندگان قرارداد ویلموتس سرمربی سابق تیم ملی فوتبال بوده است ، اظهار کرد: شکوری، دبیر کل فدراسیون فوتبال بوده است و نباید به عنوان فردی تحصیل کرده، قرارداد ویلموتس را امضا می کرد. او باید بندهای قرارداد را می خواند.

او ادامه داد: اگر خدای نکرده شکوری در پرونده ویلموتس نقش داشته باشد؛ در آن صورت یا دانسته قرارداد را امضا کرده و یا ندانسته این کار را انجام داده است. ما همیشه خواهان حضور افراد فوتبالی در راس فدراسیون فوتبال هستیم؛ اما می بینیم اشخاص فوتبالی همانند شکوری نیزکار خلاف انجام می دهند و قرارداد ویلموتس را امضا می کنند.

فنونی زاده بیان کرد: من شنیده‌ام نهادهای قضایی به پرونده ویلموتس ورود کرده‌‎اند. باید با شکوری به عنوان نفر دوم فدراسیون فوتبال و یکی از امضا کنندگان آن قرارداد، برخورد قضایی صورت بگیرد.

او در پایان گفت: هر مسئولی که در قرارداد ویلموتس نقش داشته است؛ باید جوابگو باشد و با او برخورد کنند تا درس عبرتی برای همه باشد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج