لوکس‌ترین خودروی بی.ام.و +عکس
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۰۸۸۵۳
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۳ - ۱۱:۴۶
۱۷۵۹۱
مدل کانسپت جدید بی.ام.و که Vision Future Luxury نام دارد، همان طور که از نامش پیداست نگاه کمپانی بی.ام.و را به کلاس لوکس در آینده نمایان می‌سازد.
خبرآنلاین: مدل کانسپت جدید بی.ام.و که Vision Future Luxury نام دارد، همان طور که از نامش پیداست نگاه کمپانی بی.ام.و را به کلاس لوکس در آینده نمایان می‌سازد.

لوکس به معنای مدرن و خودرویی از آینده عباراتی درخور کانسپت (مفهومی) جدید بی.ام.و است. این مدل کانسپت که Vision Future Luxury نام دارد همان طور که از نامش پیداست نگاه کمپانی بی.ام.و را به کلاس لوکس در آینده نمایان می‌سازد. در حقیقت ویژن بشارت یک سواری لوکس، منحصربفرد و پراز حس را در خودرویی متفاوت با امکانات بدیع می‌دهد.

طراحی برجسته داخلی و خارجی در کنار ساختار بسیار سبک وزن، مهندسی پیشرو و رابطه‌ای عمیق بین راننده و خودرو از دیگر خصوصیات آن هستند. در مجموع ویژن آفریده شده تا کلاس لوکس را به اوج برساند.

ویژن فیوچر، لوکس‌ترین خودروی بی.ام.و

فناوری‌های نوآورانه و ویژگی‌های لوکس و مدرن جزیی جداناپذیر از دی.ان.ای بی.ام.و هستند. کمپانی هدف از ساخت این کانسپت را ایجاد انگیزه و ایده بین کارکنان و همچنین نمایش فناوری بدیع در کلاس لوکس بی.ام.و در آینده می‌داند. این هدف درون کابین هم به‌خوبی محسوس است. درون کابین فرم و عملکرد مورد توجه خاصی قرار گرفته‌اند. هر جزء هر چند کوچک در راستای هدفی مشخص طراحی شده است. مواد پایه ساختار درون کابین را فیبرکربن و آلومینیوم تشکیل می‌دهند. در لایه‌های سطحی‌تر نیز چوب و چرم به کار گرفته شده و فضایی گرم و راحت را به وجود آورده‌اند. هر جزیی در صورت نیاز به وجود آمده و کاهش وزن قابل ملاحظه‌ای ایجاد شده است. در آخر نتیجه دست‌یابی به سطوحی صیقلی و حکم‌رانی یک سادگی شیک در کابین است. استفاده از فیبرکربن به عنوان لایه زیرین زیر صندلی‌ها، درون درها و در ستون B قابل مشاهده است.

در قسمت جلو خطوط و سطوح دقیق حس پویایی منحصر به فردی ایجاد کرده‌اند. راننده با مجموعه‌ای از سه صفحه نمایش درهم تنیده روبرو است. با استفاده از این نمایش‌گرها فضای جامد درونی عمقی بی‌سابقه پیدا می‌کند و به گونه‌ای وسعت مکان حاصل می‌شود. نمایش‌گر سمت چپ به طور عمده اطلاعات مربوط به خودرو را ارائه می‌کند در حالی که در مرکز یک صفحه نمایش قابل برنامه‌ریزی قرار گرفته که اطلاعات مربوط به سرعت، دور موتور و اطلاعاتی تکمیلی را با توجه به موقعیت نمایش می‌دهد. در این بین نمایشگر سمت راست یا نمایشگر اطلاعات راننده بیشتر موجبات سرگرمی او را فراهم می‌آورد. راننده همچنین از امکان کنترل صوتی تمام این اطلاعات را برخوردار است.

کابین با ارائه سیستم HUD یا نمایش اطلاعات درست روی شیشه جلو، توجه راننده را به مسیر پیش رو جلب می‌کند. این سیستم در این مدل موجب افزایش دید راننده از دنیای واقعی می‌شود؛ بدین‌ترتیب که اطلاعات به طور مستقیم در خط دید راننده طرح‌ریزی می‌شوند و راننده می‌تواند ساختمان‌ها، علائم راهنمایی و رانندگی و یا خطرات را به طور مستقیم در محیط واقعی هایلایت شده (برای تاکید بیشتر) مشاهده کند. در صورت ضرورت روی یک شیء تاکید بیشتری خواهد شد تا توجه راننده بیشتر به آن معطوف شود. این فناوری بعد جدیدی به عملیات کمک راننده از قبیل اطلاعات حدود سرعت می‌دهد. در جایی که لازم است علایم جاده یا تغییر رنگ چراغ راهنمایی برجسته می‌شوند.

ویژن فیوچر، لوکس‌ترین خودروی بی.ام.و

به جای یک نمایش‌گر مشترک مرکزی حالا راننده و سرنشین سهم خود را جداگانه و در مقابل خود مشاهده می‌کنند. در صورت تمایل با حرکت انگشت روی این نمایش‌گرهای مجزا راننده یا سرنشین جلو می‌توانند اطلاعات موردنظر خود را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

در قسمت عقب هم سرنشینان بی بهره نخواهند بود. دو صندلی بزرگ و مجزا دو قلمروی جداگانه را برای آن‌ها به ارمغان آورده‌اند. یک میز تاشو، نمایش‌گرهای زاویه دار و فضای کافی تا صندلی جلو راحتی کامل را تضمین می‌کند. چراغ‌های ال.ای.دی ظریفی نیز در درها تعبیه شده و حس و حال این فضای دل‌نشین، دنج و مدرن را دوچندان کرده‌اند. استفاده از رنگ‌های تیره در قسمت‌های بالاتر و رنگ‌های روشن‌تر در قسمت‌های پایین احساس گرما و حس لوکسی از فضا ایجاد کرده است.

طراحی خارجی از نمای نیم رخ دقیق، منظم و زیبا است. فاصله طولانی دو محور جلو و عقب و شیشه‌های باریک که در مجموع به عقب مایل شده‌اند، دینامیک چشم‌گیری به این جسم زیبای طویل بخشیده‌اند. این طراحی کار دست چنان روحی در کالبد ویژن دمیده که از عهده هر کامپیوتری خارج است. انتخاب رنگ هوشمندانه بدنه نیز به این امر کمک می‌کند. یک ویژگی بارز و منحصربفرد بدنه در این زاویه، آینه بغل‌های آن است که گویی به صورت طبیعی از گوشه شیشه‌ها به بیرون رشد کرده‌اند. درها در جهت مخالف یکدیگر و به اطراف باز می‌شوند و حسی کلاسیک به بدنه تزریق می‌کنند.

ویژن فیوچر، لوکس‌ترین خودروی بی.ام.و

طراحی خارجی به خوبی آیرودینامیک پیشرفته و مهندسی نوآورانه این خودرو را که در جهت یک طراحی سبک وزن بی.ام.و انجام شده، به نمایش می‌گذارد. برای مثال سقف کوپه مانند و انحنای ظریف در صندوق به طور قابل توجهی مقاومت در برابر هوا را کاهش می‌دهند. در سطوح خارجی نیز راه‌حل‌هایی به همان اندازه موثر اندیشیده شده‌اند. آن‌ها جریان هوا را به خوبی هدایت می‌کنند و آیرودینامیک ویژن را ارتقا می‌دهند.

در قسمت جلو با جلو پنجره و چراغ‌های آشنای بی.ام.و روبرو می‌شویم که شناسنامه آن به حساب می‌آیند. چراغ‌های جلو اما این بار فناوری نوآورانه‌ای را به همراه دارند که بدون شک در مدل‌های آینده بی.ام.و به کار گرفته می‌شود. نور این چراغ‌های لیزر نه تنها مسیر را مانند چراغ‌های گرد بی.ام.و به صورت یکنواخت روشن می‌کند بلکه استانداردهای جدید برای کیفیت نور، دامنه و شدت آن تعریف می‌کند. پرتوهای نور متمرکز و موازی چراغ‌های لیزر تا ده برابر شدید‌تر از یک چراغ ال.ای.دی هستند. کاهش مصرف انرژی نیز از ویژگی‌های دیگر این چراغ‌ها است.

در قسمت پایین چراغ‌های جلو سپر جسور ویژن خودنمایی می‌کند. استفاده از فیبرکربن و آلومینیوم در بخش‌های مختلف آن یادآور هدف مهندسین و طراحان برای دستیابی به کاهش وزن هر چه بیشتر است.

سطح صیقلی و چراغ‌های باریک عقب هر یک به تنهایی بیننده را از خود بیخود می‌کند. در این جا برای نخستین بار در یک خودروی بی.ام.و چراغ‌های ارگانیک ال.ای.دی (OLED) به عنوان چراغ‌های عقب مورد استفاده قرار گرفته‌اند.

ویژن فیوچر، لوکس‌ترین خودروی بی.ام.و

ویژن فیوچر، لوکس‌ترین خودروی بی.ام.و

ویژن فیوچر، لوکس‌ترین خودروی بی.ام.و

ویژن فیوچر، لوکس‌ترین خودروی بی.ام.و

ویژن فیوچر، لوکس‌ترین خودروی بی.ام.و

ویژن فیوچر، لوکس‌ترین خودروی بی.ام.و
برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:54 - 1393/02/25
چقد شباهت به پرايد ميده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!
پاسخ ها
می می
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۳/۰۲/۲۶
دلت میاد اینو بگی؟؟؟؟اصن این ماشین قرازه با پراید قابل قیاسه؟؟؟عاخه این حرفه شما میگی...پراااااید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
فرش ریحان 3
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
کالابرد_فوترموبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
ایرانیان- فوتر موبایل222
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
فرش تارنگ_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
چوب و هنر _فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
فرش تارنگ_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
استیل رگال_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دکتر عارفی - فوتر
فنی آتل_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی نوین_فوتر
چوب و هنر _فوتر