تمدید قرارداد نوراللهی؟ شاید وقتی دیگر!
۱۰۹۸۵۳۹
۱۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۲۶
۹۶۶
قرارداد احمد نوراللهی در پایان فصل به اتمام خواهد رسید و با توجه به عملکرد درخشان این بازیکن و احتمال پیشنهاد خارجی، باشگاه پرسپولیس درصدد است در روزهای آینده قرارداد هافبک شماره هشت را تمدید کند.

خبرورزشی: قرارداد احمد نوراللهی در پایان فصل به اتمام خواهد رسید و با توجه به عملکرد درخشان این بازیکن و احتمال پیشنهاد خارجی، باشگاه پرسپولیس درصدد است در روزهای آینده قرارداد هافبک شماره هشت را تمدید کند.

باشگاه پرسپولیس در آخرین روزهای نقل و انتقالات زمستانی، روزهای شلوغی را سپری می‌کند. پس از اینکه شهریار مغانلو قراردادش را با پرسپولیسی‌ها امضا کرد، حالا عملیات تمدید قرارداد از سوی مسئولان پرسپولیس آغاز شده و در اولین گام، احمد نوراللهی با آنها پای میز مذاکره نشسته است.

نوراللهی که از لیگ چهاردهم در پرسپولیس حضور دارد و کاپیتان سوم سرخپوشان محسوب می‌شود، به باشگاه پرسپولیس رفت و در جلسه با مدیران این باشگاه برای بررسی شرایط امضای قراردادی جدید شرکت کرد.

قرارداد این بازیکن در پایان فصل به اتمام خواهد رسید و با توجه به عملکرد درخشان این بازیکن و احتمال پیشنهاد خارجی، باشگاه پرسپولیس درصدد است در روزهای آینده قرارداد هافبک شماره هشت را تمدید کند. پیشنهاد باشگاه پرسپولیس قراردادی سه ساله است اما در صورت توافق، ممکن است به دو سال کاهش یابد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج