افزایش ۳۸درصدی تردد جاده‌ای در کشور
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
لاله زار مال_3
اپیلاسیون نانا 3
ادیب_3
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
ادیب_2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۰۱۵۷۶
۲۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۵
۶۲۱
وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ترددهای نوروزی تا به امروز در مدت مشابه با سال قبل ۳۸ درصد افزایش پیدا کرده است، افزود: استفاده از اتوبوس بین شهری ۶ درصد افزایش یافته است.

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ترددهای نوروزی تا به امروز در مدت مشابه با سال قبل ۳۸ درصد افزایش پیدا کرده است، افزود: استفاده از اتوبوس بین شهری ۶ درصد افزایش یافته است.

 محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی در حاشیه بازدید از مرکز مدیریت راه های کشور که امروز ۲۸ اسفند در سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای انجام شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: موضوع الزام استفاده از ظرفیت ۵۰ درصدی پذیرش مسافر در اتوبوس‌های جاده‌ای هیچ تغییری نکرده است و اینکه در اتوبوس مادری یا پدری در کنار فرزندش بنشیند ایرادی ندارد.

وی از آغاز فعالیت سازمان راهداری جهت ارایه خدمات به ترددهای نوروزی خبر داد و تاکید کرد: اکنون وضعیت راه ها افزایش تردد داشته و با تمهیداتی که در ایام نوروز از ۲۰ اسفند در سازمان راهداری کلید خورده، به طور مرتب و به صورت شبانه روزی وضعیت راه‌های کشور پایش می شوند.

اسلامی گفت: این وضعیت، ما را برای آمادگی و ارتقای وضعیت راه ها آماده می سازد.

وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: آمار و ارقام موجود نشان می دهند که تردد در جاده ها نسبت به برنامه نوروزی سال ۱۳۹۸ حدود ۳۸ درصد افزایش داشته است.

وی اظهار کرد: تصاویر مرکز مدیریت سازمان راهداری نشان می دهند که مسافرت با اتوبوس در این ایام در مقایسه با دوره مشابه سال قبل افزایش داشته است که این موضوع حکایت از این دارد که مردم بر اساس پروتکل‌های بهداشتی الگوی سفرشان را انتخاب کردند و امیدوار هستیم با همین شیوه و رویه ای که مشاهده می‌کنیم، ادامه پیدا کند.

اسلامی با اشاره به مخاطرات گسترش شیوع کرونا در صورت انجام سفرهای غیرضروری در ایام نوروز، عنوان کرد: امیدواریم که در ایام نوروز، ویروس کرونا بیشتر مهار شود و مردم نیز آن را کنترل کنند تا ایام خوب و خوشی را در نوروز داشته باشند.

وزیر راه و شهرسازی گفت: ما می توانیم در این ایام، با اقداماتی که وزارت بهداشت انجام داده و مشارکتی که مردم دارند، مشکل فراگیر کرونا را کنترل کنیم.

وی با بیان اینکه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای نمایندگان خودش را در راه ها مستقر کرده و گسترش خواهد داد، افزود: اکنون در محورهای کشور کنترل شدید انجام می شود و اگر مردم شکایتی از وضع جاده ها داشته باشند، می توانند با سامانه ۱۴۱ تماس گرفته که به آن رسیدگی خواهد شد.

اسلامی با تبریک پیشاپیش نوروز ۱۴۰۰ به آحاد مردم کشور، اظهار کرد: به همراه مردم عزیز، سال سخت ۱۳۹۹ را با همه مشکلات پشت سر گذاشتیم و از خدای متعال سالی خوب، سلامت و پر از عافیت را برای همه مردم ایران از خداوند متعال مسئلت دارم.

وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد: امیدواریم که در سال ۱۴۰۰ به گونه ای حرکت کنیم که از اردیبهشت ماه پروژه های طرح ملی مسکن به ترتیبی که شروع شده و به میزانی که خود مردم بیشتر نقش ایفا کردند، خانه هایشان را تحویل بگیرند و بیشتر از گذشته شاهد باشیم که مردم مالک خانه هایشان باشند.

وی با یادآوری از افزایش ۳۸ درصدی تردد در محورهای مواصلاتی کشور، بیان کرد: همان طور که گفته شد این ترددها نشان می دهند که استقبال از وسائط نقلیه عمومی افزایش پیدا کرده است و سفر مردم با اتوبوس های بین شهری با حدود ۶ درصد افزایش مواجه است.

اسلامی استفاده از حمل و نقل عمومی را رخدادی مثبت در کشور ارزیابی کرد و اظهار داشت: این موضوع نشان می دهد که مردم الگوی سفرشان را تغییر دادند و اکنون با یک وضعیت تقریباً متفاوتی مواجه هستیم.

وزیر راه و شهرسازی تاکید کرد: اکنون ازدحام و تراکم در جاده‌ها نداریم و حدود ۱۷۰ خودرو در ساعت کاهش پیدا کرده است. یعنی حجم تردد یک میلیون خودرو ثبت شده است که این میزان تردد حداقلی و ضروری هستند.

بنا بر اعلام وزارت راه و شهرسازی وی افزود: حجم عمده ترددها وسایل نقلیه عمومی باری و دستگاه‌های خدمات‌رسان و غیره هستند که باید جا به جا شوند.

اسلامی با بیان اینکه کف پذیرفته شده ترددها همان یک میلیون خودرو است، افزود: اکنون یک میلیون و ۷۰۰ هزار تردد خودرو مشاهده می‌ شود.

وی یادآور شد: اکنون دلیل تعداد زیادی از سفرها این است که افراد خانواده هایی در شهرستان دارند که می خواهند به خانواده هایشان بپیوندند. امیدواریم که با رعایت پروتکل های بهداشتی کار درست را طی سفر انجام بدهند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
دکتر نائبی_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_4
سفیر بار ساقدوش_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
گروه تولیدی نیلوفر_2
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
شفا_فوترموبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
ترجمه زندگی_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
کلینیک النا_فوتر
تنورستان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
آیلین_تزریق چربی
دکتر صالحی_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
روشا فارمسی_فوتر
اورانوس_فوتر2
دکتر آزاد خواه_فوتر
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر