لیست علایق شخصی ولادیمیر پوتین را بشناسید
۱۱۰۶۰۸۴
۱۹ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۸
۳۲۳۱
کاخ کرملین علایق شخصی ولادیمیر پوتین را که در طول روز یا به طور مستمر خود را با آنها سرگرم می‌کند اعلام کرد.

اعتمادآنلاین: کاخ کرملین علایق شخصی ولادیمیر پوتین را که در طول روز یا به طور مستمر خود را با آنها سرگرم می‌کند اعلام کرد.

دیمیتری پسکوف سخنگوی کرملین در گفت‌وگویی با یک روزنامه روسی گفت: رئیس‌جمهور روسیه هر روز تلویزیون آلمان را دنبال می‌‌کند تا همچنان به این زبان مسلط باقی بماند.

لیست علایق شخصی ولادیمیر پوتین را بشناسید

او همچنین برخی از شبکه‌های انگلیسی‌زبان را هم پیگیری می‌‌کند تا به این زبان نیز مسلط شود، گرچه زمان کوتاهی را به این امر اختصاص می‌‌دهد.

به گفته پسکوف، پوتین علاقه خاصی به مطالعه روزنامه دارد و در کنار آن به خواندن آثار ادبیات تاریخی و خاطرات نیز علاقه‌مند است.

گفتنی است پوتین در دوره‌ای که در مقام افسر کا‌گ‌ب سرویس اطلاعات شوروی سابق خدمت می‌‌کرد سال‌ها در شهر درسدن در آلمان شرقی زندگی کرده و به زبان آلمانی مسلط است.

پسکوف از سویی خبر داد، پوتین چند حیوان هم در خانه نگهداری می‌‌کند، اما به جز کانی سگ مورد علاقه‌اش که چندی پیش تلف شد، هیچ یک از حیوانات دیگرش در مقابل دوربین رسانه‌ها ظاهر نمی‌شوند، از این رو نوع و نام آنها را ذکر نخواهد کرد.

او در پاسخ به پرسش روزنامه در مورد اینکه این حیوانات سگ هستند یا گربه گفت: من هیچ گربه‌ای در خانه رئیس‌جمهور ندیدم، اما سگ چرا، او سگ دارد.

سخنگوی کرملین در آخر گفت: رابطه پوتین با گرهارد شرودر صدراعظم سابق آلمان از رابطه با هر سیاستمدار دیگری بهتر است، این در حالی است که روابط خوبی هم با سیلویو برلوسکونی نخست‌وزیر سابق ایتالیا هم دارد و بارها با آنها ملاقات‌های دوستانه‌ای داشته است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج