گلزن فولاد: بازی با العین به تاریخ پیوست
۱۱۰۷۰۷۰
۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۸
۶۲۰
بازیکن تیم فولاد می‌گوید پیروزی برابر العین امارت شب خاطره‌انگیزی بوده اما این بازی به تاریخ پیوسته و باید رو به جلو حرکت کرد.
ورزش سه: بازیکن تیم فولاد می‌گوید پیروزی برابر العین امارت شب خاطره‌انگیزی بوده اما این بازی به تاریخ پیوسته و باید رو به جلو حرکت کرد.
 
صالح حردانی که شب گذشته موفق شد نخستین گل فولاد را برابر العین امارات به ثمر برساند در گفت‌وگو با سایت باشگاه فولاد اظهار کرد: بازی دشواری بود. العین به هیچ عنوان تیم دست و پا بسته‌ای نیست و یکی از بهترین تیم‌های آسیاست. سابقه این تیم گویای همه چیز است. آنها یکی از گران‌قیمت‌ترین تیم‌های قاره را دارند و بیشترین قهرمانی لیگ امارات کسب کرده‌اند. تنها تیم اماراتی هستند که در لیگ قهرمانان آسیا کسب کرده‌اند. همه اینها نشان‌دهنده واقعیات تیم العین است.
 
او ادامه داد: از آن طرف ما هم برای موفقیت در این بازی هم‌قسم شده بودیم. کل تیم حول محور سرمربی برای این بازی متحد بودیم و می‌دانستیم چه می‌خواهیم. هدف‌مان روشن بود و برای تک تک لحظات بازی برنامه داشتیم. اگر یک بار دیگر بازی را ببینید متوجه می‌شوید که حتی یک کار اضافه هم انجام ندادیم و همین انسجام تیمی درون زمین و اتحاد کل تیم از مدیریت گرفته تا کادر فنی و بازیکنان باعث شد شب خاطره‌انگیزی رقم بخورد.
 
حردانی با اشاره به دستور جواد نکونام به فراموش کردن دیدار برابر العین گفت: دیگر حق نداریم به عقب برگردیم و به بازی با العین فکر کنیم. 21 فروردین 1400 در تاریخ ثبت شد و یگر جزوی از گذشته است. هواداران تا مدتها می‌توانند از این بازی خوشحال باشند و با خاطراتظ زندگی کنند و فوتبال ایران هم می‌تواند تا سالهای سال به این نمایش فولاد برابر العین افتخار کند اما ما به عنوان عضوی از این تیم، فرصتی برای شادی نداریم. باید رو به جلو نگاه کنیم. فینال بعدی ما بازی با السد قطر است. تیمی که نیازی نیست از قدرتش بگوییم و کل آسیا این تیم را می‌شناسد.
 
وی افزود: امیدوارم با این انسجامی که داریم و اتحادی که در این یک و نیم ساله از زمان حضور نکونام در تیم ما بوجود آمده بتوانیم به نمایش خوب‌مان ادامه بدهیم. اگر پس از شش سال در بین بهترین تیم‌های آسیایی قرار داریم مزد سختی‌هایی است که مدیریت، کادر فنی و بازیکنان متحمل شده‌اند بنابراین حق نداریم پا پس بکشیم. بازی با العین شروع کارمان است و قطعا در این مرحله هم متوقف نمی‌شویم، هر چند که با توصیه کادر فنی به هیچ وجه حق نداریم مغرور شویم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج