در حال رایزنی برای برقراری پرواز لندن هستیم
۱۱۰۷۱۱۲
۲۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۴۷
۱۰۹۴
سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان"هفته گذشته پیشنهاد لغو تعلیق پروار‌های انگلیس را به ستاد ملی کرونا دادیم، گفت:درحال رایزنی برای برقراری این پرواز از اول می‌هستیم.

خبرگزاری تسنیم: سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری با بیان"هفته گذشته پیشنهاد لغو تعلیق پروارهای انگلیس را به ستاد ملی کرونا دادیم،گفت:درحال رایزنی برای برقراری این پرواز از اول می هستیم.

محمدحسن ذیبخش یادآور شد: با توجه درخواست‌های مجدد شهروندان در لندن و مد نظر قرار دادن این مسئله که وضع کشور انگلیس در خصوص بیماری کرونا به نسبت به گذشته بهتر شده است سازمان هواپیمایی پیشنهاد لغو تعلیق پروازهای انگلیس را به ستاد ملی کرونا داد.

وی با بیان این‌که این پیشنهاد هفته گذشته به این ستاد ارائه شد، ادامه داد: یکی از نتایج این پیشنهاد برقراری پرواز فوق‌العاده امروز به لندن بوده است.

وی با اشاره به این‌که تعلیق پروازها به انگلیس تا اول می (11 اردیبهشت 1400) است، گفت: در حال رایزنی با ستاد ملی کرونا و وزارت بهداشت برای ازسرگیری پروازهای انگلیس از 11 اردیبهشت هستیم.

سخنگوی سامان هواپیمایی کشوری افزود: شرکت ایران ایر پیش فروش بلیت پرواز لندن را انجام می‌دهد که نامه آنرا به شعب خود ارسال کرده است.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج