جنجال جدید زلاتان؛ نقض عجیب قوانین قرنطینه
۱۱۰۷۴۹۰
۲۳ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۰:۰۶
۷۹۲
به نظر می‌رسد زلاتان ابراهیموویچ قوانین قرنطینه را نقض کرده و به یک رستوران در شهر میلان رفته است.

ورزش سه: به نظر می‌رسد زلاتان ابراهیموویچ قوانین قرنطینه را نقض کرده و به یک رستوران در شهر میلان رفته است.

کشور ایتالیا به شدت با ویروس کرونا دست و پنجه نرم می‌کند و در این بین شهر میلان یک منطقه قرمز به حساب می آید و تمام رستوران ها باید تعطیل باشند اما به نظر می‌رسد ستاره سوئدی میلان قوانین را نقض کرده و شب گذشته دست به اقدامی عجیب زده است؛ جایی که گزارش شده ایبرا در رستوران دوست خود به همراه ستاره سابق میلان یعنی ایگناسیو آباته حاضر شده است.

طبق ماجرایی که گاتزتا دلو اسپورت آن را فاش کرده، یکی از دوستان زلاتان ابراهیموویچ از او درخواست کرده برای افتتاح رستورانش در آنجا حضور پیدا کند. از طرفی این گزارش توسط مالک رستوران تایید شده و واضح است که زلاتان به همراه آباته در این رستوران حاضر شده‌اند.

در واقع مالک این رستوران تایید کرده که ایبرا به همراه ایگناسیو آباته و یک دوست دیگر به دیدن او رفته و بعد راهی خانه شدند. البته مالک رستوران ناهار خوردن زلاتان در آنجا را تایید نکرده و تنها مدعی شده که این یک قرار دوستانه بوده است.

همچنین میلان نیوز، منبع نزدیک به باشگاه میلان هم تایید کرده که این تنها یک قرار دوستانه بوده و حدود یک ساعت به طول انجامیده است. حالا باید منتظر ماند و دید که واکنش زلاتان به این اتفاق چه خواهد بود و اینکه آیا در صورت تایید نقض قوانین قرنطینه، او با جریمه ای روبرو خواهد شد یا خیر.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج