‍ توقف ساخت سریال «داستان جاوید»
۱۱۰۷۷۳۲
۲۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۵
۷۷۸
در حالی که بهمن فرمان‌آرا قرار بود سریال نمایش خانگی «داستان جاوید» را جلوی دوربین ببرد او در گفت و گوی تازه‌اش از توقف ساخت این سریال خبر داد.
سینما دیلی: در حالی که بهمن فرمان‌آرا قرار بود سریال نمایش خانگی «داستان جاوید» را جلوی دوربین ببرد او در گفت و گوی تازه‌اش از توقف ساخت این سریال خبر داد.
 
‍ توقف ساخت سریال «داستان جاوید»
 
فرمان آرا به شرق گفت:«..ما هشت، نه ماه برای آماده‌سازی سریال فعالیت کرده بودیم در نهایت با تهیه‌کننده (نماوا) تماس گرفتند که اصلا چرا می‌خواهی با فرمان‌آرا کار کنی!»
 
«..من در سنی هستم که دیگر وقت ندارم صبر کنم، دیگر نمی‌توانم به راحتی بگویم حالا چند سال صبر می‌کنم بعد فیلم یا سریالم را می‌سازم. از طرفی من نمی‌توانم با سیستم یا تهیه‌کننده راه بیایم یا مطابق سلیقه آنها رفتار کنم که مثلا آقایان را خوشحال کنم. سر آخرین فیلم‌نامه‌ای که سال گذشته دادم با اینکه هر شش نفر هیئت نظارت مخالف بودند، آقای داروغه‌زاده خودش پشتش ایستاد و گفت فلانی بعد این همه سال باید بتواند چیزی که دوست دارد بسازد. البته آقای شاهسواری خبر داد که «من گفتم بهت پروانه ندهند، چون فیلم‌نامه‌ات خیلی سیاه‌نمایی است؛ اگر بسازی دچار مشکل و گرفت‌و‌گیر می‌شوی». حالا منظورش از سیاه‌نمایی چه بود، خدا می‌داند. کل فیلم‌نامه عین اتفاقاتی است که هر روز در مملکت می‌افتد و در اخبار می‌خوانیم..»
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج