آخرین تمرین سرخ‌ها پیش از دیدار فردا برگزار شد
۱۱۰۷۸۳۵
۲۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۹
۹۰۸
آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس ایران پیش از دیدار فردا مقابل الوحده در هوای شرجی گوا برگزار شد.

خبرگزاری تسنیم: آخرین تمرین تیم فوتبال پرسپولیس ایران پیش از دیدار فردا مقابل الوحده در هوای شرجی گوا برگزار شد.

به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، سرخپوشان ایران آخرین تمرین خود پیش از اولین بازی در لیگ قهرمانان آسیا 2021 را از ساعت 17:30 به وقت محلی امروز(سه شنبه-24 فروردین) در یکی از زمین‌های سازمان ورزش گوا در منطقه آتوردا به انجام رسانند.

این تمرین با توجه به انجام بازی در روز آینده به مدت 60 دقیقه به طول انجامید. تمرین یک ویژگی خاص هم داشت و آن هم حضور تماشاگر در بیرون از محل تمرین بود. با توجه به شرایط کرونا و زمان طولانی از انجام تمرینات و مسابقات بدون حضور تماشاگران، این مساله فضای پرنشاط و جالبی را برای سرخپوشان به وجود آورد که دلتنگ تشویق‌های هواداران در ورزشگاه‌ها هستند.

تماشاگران هندی که بیشتر نوجوان و جوان بودند، در دقایقی از تمرین که حضور داشتند، در جریان صحنه‌هایی که در تمرین اتفاق می‌افتاد، با هورا کشیدن، تیم را تشویق می‌کردند.

سرخپوشان در تمرین امروز بعد از گرم کردن به استارت‌های سرعتی و پس از آن آقا وسط اختصاص داشت. مرور برنامه‌های تاکتیکی از دیگر برنامه‌های تیم بود.

تمرینات سرخپوشان امروز نیز مانند روز گذشته در هوایی گرمی و شرجی برگزار شد، اما بازیکنان انگیزه و آمادگی بالایی را از خود نشان دادند.

تمرین امروز طبق برنامه‌ریزی برگزارکنندگان بازی‌ها قرار بود در نوبت صبح انجام شود که با اعتراض و پیگیری مسوولان باشگاه و تیم، به نوبت بعداز‌ظهر منتقل شد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج