اظهارات عجیب احمدی‌نژاد درباره مذاکرات وین
۱۱۰۸۵۹۲
۲۷ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۹:۳۲
۱۲۱۰۶
رئیس دولت‌های نهم و دهم گفت: مذاکره‌ای در کار نیست. بحث بر سر این است که چه چیز دیگری را باید بدهند. بعد می‌گویند اگر ما نبودیم باید همه‌اش را می‌دادند! سابقه این حرف در تاریخ ایران به دوران فتحعلی شاه باز می‌گردد که نصف بیشتر ایران را داد و جشن شکرگزاری برگزار کرد و مدّعی شد که آنها تهران را می‌خواستند و ما ندادیم.

دولت بهار: رئیس دولت‌های نهم و دهم گفت: مذاکره‌ای در کار نیست. بحث بر سر این است که چه چیز دیگری را باید بدهند. بعد می‌گویند اگر ما نبودیم باید همه‌اش را می‌دادند! سابقه این حرف در تاریخ ایران به دوران فتحعلی شاه باز می‌گردد که نصف بیشتر ایران را داد و جشن شکرگزاری برگزار کرد و مدّعی شد که آنها تهران را می‌خواستند و ما ندادیم.

احمدی نژاد در ادامه افزود: خوش‌بینانه می‌گویم، کسانی که معلوم شد بلد نیستند و نمی‌توانند مذاکره کنند و سرشان کلاه می‌گذارند، چرا دوباره باید از طرف ملّت ایران برای مذاکره بروند؟ آنها نشان داده‌اند که صلاحیت چنین کاری را ندارند. همین‌ها با قرارداد الجزایر در موضوع لانه جاسوسی آمریکا قراردادی را بستند که تا کنون بیش از ده میلیارد دلار غرامت داده‌ایم اما یک ریال هم نتوانسته‌ایم از آمریکایی‌ها پس بگیریم. چه کسی و به چه حقّی به شما اجازه داده است برای مذاکرات بروید؟ ملّت ایران، امروز شما را از اساس قبول ندارد و بنا بر نظرسنجی‌هایی که خودتان انجام داده‌اید رئیس دولت‌تان، فقط دو درصد محبوبیت دارد. از طرف چه کسی می‌خواهید بروید تعهّد بدهید و تبعات آن را به گردن ملت بیندازید؟

اظهارات عجیب احمدی‌نژاد درباره مذاکرات وین

وی با تأکید بر ضرورت نظرخواهی از مردم برای انجام هرگونه مذاکراتی که به سرنوشت کشور مربوط می‌شود گفت: مذاکره‌ای در کار نیست. بحث بر سر این است که چه چیز دیگری را باید بدهند. بعد می‌گویند اگر ما نبودیم باید همه‌اش را می‌دادند! سابقه این حرف در تاریخ ایران به دوران فتحعلی شاه باز می‌گردد که نصف بیشتر ایران را داد و جشن شکرگزاری برگزار کرد و مدّعی شد که آنها تهران را می‌خواستند و ما ندادیم.

وی به انفجار تأسیسات هسته‌ای ایران و وارد آمدن چند میلیارد دلار خسارت به آن اشاره کرد و گفت: از آن طرف دنیا تأسیسات ما را منفجر می‌کنند و بعد شما می‌خواهید برای مذاکره بروید. این بار چه چیزی را می‌خواهید معامله کنید. یک فضایی هم درست کرده‌اید که هیچکس حرف نزند! چرا حرف نزنیم؟ این کشور متعلّق به تک تک مردم ایران است. اگر قرار بود عدّه‌ای خود را صاحب و مالک کشور بدانند و بی‌خیال مردم باشند، چرا انقلاب کردیم؟ ملّت انقلاب کرد تا برای حرف زدن آزاد باشد.

استاد دانشگاه علم وصنعت به ساخت و پخش سریال در سیمای جمهوری اسلامی دایر بر جاسوس بودن مذاکره‌کنندگان اشاره کرد و گفت: من شنیدم که می‌گفت وزارت امورخارجه ما جولانگاه جاسوس‌هاست. اگر اینها جاسوس هستند چرا باید دوباره همین‌ها راهی انجام مذاکرات شوند؟ جوانی که در انقلاب به دنیا آمده و این رفتارها را می‌بیند چه قضاوتی می‌کند و ما چه پاسخی برای پرسش‌های او داریم؟ دولتی که دو ماه دیگر از عمرش باقی مانده است، چه حقّی دارد از طرف ملّت ایران تعهّد بدهد و مردم تبعات آن را تحمل کنند!

وی افزود: برجام و تحریم‌هایی که بعد از آن تحمیل شد و صنعت هسته‌ای را نابود کرد، از جیب چه کسی رفته است؟ آیا از جیب مقامات رفته است؟ این فشار تورم و گرانی و بدبختی‌ها را آنها دارند تحمل می‌کنند یا ملّت؟ یکی از آنها بگوید که این تحریم‌ها از گوشه سفره رنگی‌اش یک میلیمتر کم کرده است. خودش هم بگوید قبول است. برایشان سفره می‌اندازند و ۲۰ نوع غذا می‌آورند و ده نوع صبحانه باید بخورند. برای خودشان نوشابه باز می‌کنند، خودشان را قهرمان می‌خوانند و به خودشان مدال می‌دهند و تازه بر سر ملّت هم منت می‌گذارند. اینگونه اقدامات بیانگر رفتار فتحعلیشاهی است.

احمدی‌نژاد به نحوه تصویب برجام در مجلس اشاره کرد و گفت: در دوره مذاکرات برجام، هر کس می‌خواست اعتراض کند، صد تا وصله به او می‌چسباندند و توهین و تحقیر می‌کردند. طبق قانون اساسی باید بند به بند قراردادها در مجلس خوانده شود و رادیو نیز آن را پخش کند و مطبوعات منتشر کنند تا همه مردم بفهمند و بدانند که چه تصمیمی دارد برای کشور گرفته می‌شود اما برجام را به مجلس بردند و برخلاف قانون اساسی و بدون آنکه در آن را باز کنند، در ۲۰ دقیقه به تصویب رساندند. آنهایی که باید دروازه‌بانی می‌کردند یا اصلاً در دروازه نبودند یا پشت‌شان را کردند تا خالی بودن دروازه را به دشمن نشان دهند.

وی افزود: یک سندی را امضا کرده اند که ۴ سال است رئیس جمهور آمریکا آن را زیر پایش گذاشته است و اروپایی‌ها هم یقه ما را گرفته‌اند و مدّعی هستند که حق نداریم از برجام خارج شویم. می‌گوییم دعوای ما با آمریکا بود حالا او رفته است بیرون و ما چه چیزی را باید اجرا کنیم؟ می‌گویند تخلّف است. یک چیزی به نام اینستکس درست کرده‌اند که ما نفت بفروشیم و پولش را نزد اروپایی‌ها بگذاریم تا آنها دارو و غذا برایمان تهیه کنند. این بدتر از آن چیزی است که بر سر عراق و لیبی آوردند و اینها هم قبول کرده اند!

رئیس سابق دولت های نهم و دهم از حکومت قاجار و پهلوی به عنوان منفورترین حکومت‌های تاریخ ایران نام برد و افزود: ملّت ایران، نجیب، وفادار و انقلابی است و از آرمان‌هایش دفاع می کند. حتی نسل جدید که اینها می‌گویند بی دین شده است، پای انقلاب و آرمان‌ها و کشور محکم ایستاده است. اگر ما حکومت فتحعلیشاهی می خواستیم، قاجار بود. من قاطعانه اعلام می‌کنم که مردم هیأت مذاکره کننده را قبول ندارند و بدون گرفتن رای اعتماد از مردم حق انجام مذاکره و سپردن هیچگونه تعهّدی را ندارند.

اظهارات عجیب احمدی‌نژاد درباره مذاکرات وین

وی تصریح کرد: این قاعده حقوق بین‌الملل و حقوق اساسی هر ملّتی در کلّ دنیاست که وقتی یک دولت می‌خواهد کار بزرگی را انجام دهد، باید از مردمش رأی اعتماد بگیرد. اصل مذاکره را نمی‌توان منتفی کرد. ولی شرایط مذاکره بسیار مهم است که بر اساس عدالت و احترام باشد. ما نمی‌گوییم که مسائل با دعوا حل بشود، امّا با وادادگی و فروش وطن هم مسأله حل نمی‌شود و بدتر خواهد شد. هسته‌ای را دادید آیا اقتصاد بهتر شد؟ می‌خواهند مشکلات را به گردن رئیس‌جمهور قبلی بیندازند، در حالی که سیاست خارجی آمریکا را رئیس‌جمهور تعیین نمی‌کند. این آقا هم که آمده است یک میلیمتر به شما تخفیف نداده است. نه‌تنها به اساس تحریم‌ها دست نمی‌زنند بلکه می‌خواهند سایر موارد از جمله موضوع موشکی را هم به آن اضافه کنند.

وی تعطیل کردن بسیاری از کارها در کشور و گره زدن حل مشکلات به برجام و ادامه مذاکرات را تقبیح کرد و گفت: اگر قطار در مسير درست حرکت کند، توقف‌ها و کم و زیاد شدن سرعت آن، مشکلی را در رسیدن به مقصد بوجود نمی‌آورد و می‌دانیم که مقصد، پیش روی ماست اما اکنون از ۸۵ ميليون ايرانی بپرسيم كه به كدام سمت در حرکت هستیم و مقصد ما کجاست، هیچکس نمی‌داند و نمی‌تواند بگوید که وضعیت اخلاق، علم، فرهنگ، دانش، پیشرفت، عمران و آبادانی کشور رو به بهبود است! این وضعیت نشان می‌دهد که قطار كلاً از ريل اصلی خارج شده است و به جایی که از قبل تعیین شده بود، نخواهیم رسید.

احمدی‌نژاد بر نقش پیشران بودن برخی از علوم مانند هوافضا، نانو تکنولوژی، بیوتکنولوژی و هسته‌ای نسبت به سایر علوم تأکید کرد و گفت: انرژی هسته‌ای از جمله علومی است که هر ملّتی آن را نداشته باشد، انگ عقب ماندگی روي پيشانی‌اش خواهد خورد، حقوقش پايمال می‌شود و روي سعادت و رفاه را نخواهد ديد. مستكبران و شياطين حاكم بر جهان، می‌خواهند هميشه حاكم باشند و ابزار اصلی پيشرفت نیز در انحصار خود آنها باشد، لذا آن می‌کوشند آن را به هيچكس و به ویژه ملّت ایران ندهند. من در روز خلیج فارس در باره این موضوع صحبت خواهم کرد.

وی افزود: متأسفانه عدّه‌ای در سال‌های ۸۲ و ۸۳، به عنوان اينكه ما می‌خواهيم غنی‌سازی داشته باشيم، يكسری فعّاليت‌ها را شكل دادند و بعداً خودشان در كتاب‌هايشان نوشتند كه ما سانتريفيوژ آلوده از بيرون وارد كرديم و همين امر، بهانه سختگيری قدرت‌های جهان شده است. آنها كارهایی كردند و رفتارهایی نشان دادند كه تا امروز تمام قطعنامه‌ها علیه ایران، به خاطر همان كارها و رفتارهای آنهاست و با اينكه اصل صنعت هسته‌ای در دولت‌های نهم و دهم انجام شد، در هيچكدام از اين قطعنامه‌ها، كوچكترين اشاره‌ای به هسته‌ای در دوره دولت قبل نشده است.

استاد دانشگاه علم و صنعت، همچنین روند دولت‌های نهم و دهم در هسته‌ای کردن ایران را تشریح کرد و در پایان سخنانش ضمن تجلیل از مردم یزد گفت: يزدی‌ها واجد همه زيبایی‌های اخلاقی و انسانی اقوام مختلف ايران از صفا و صميميت و صداقت و قناعت و پركاری، دوستی و محبت و پركاری و مردمداری و شجاعت هستند و هميشه در خدمت كشور، ملّت و آرمان‌های بلند ملت، ارزش‌های الهی و انسانی بوده‌اند. چهارهزار شهيد در دفاع مقدس نیز نشان دهنده عزم و اراده و ايمان مستحكم و باورهای عميق مردم استان يزد است.

انتشار یافته: 292
در انتظار بررسی:18
Iran (Islamic Republic of)
19:36 - 1400/01/27
یکی به این بگه مگه خودت چه دستاورد باشکوهی داشتی
پاسخ ها
رضا طباطبائی
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
خیلی دستاوردها منتهی کبک چون سرش پایینه‌ نمیفهمه یکم سرت رو بالا بگیر میبینی خیلی ها صاحب خونه شدن،خیلی ها ازدواج کردن رفاه داشتیم و ...
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
مهم تر اینکه آمربکا در وین عراقچی میگه نیست
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
دکل ها کجا رفت؟؟؟
سانسور بی سانسور
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
مموتی تو و دولت 8 سالت به اندازه100سال گند زدید به کشور، البته با دولت روحانی تو گند زدن رقابت تنگاتنگی دارید
ناشناس
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
از این دولت هرچی بگی بر میاد
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
چشمت بازن کن
هرچی داری دوره این بوده
اميررر
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
تحريمها كاغذ پاره اي نيست / اونقدر قطعنامه صادر كنيد تا قطعنامه دونتون پاره بشه / مردم ميگن اصلا تحريم چي هست / تحريم نمنه
حسن
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
این اقاداره حرف حق میزنه ولی دیگه کسی بدهکاراین حرفانیس
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
ولی رای میاره احتمالا
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
غربگداها مشکلی به دادن چیزی به غرب ندارند ذوق هم می کنند تازه میگن باز هم بده همه شون هم وطن پرررست خخخخ
ناشناس‌
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
خواهشاً آقای احمدی نژاد شما حرف نزنید چون قراره این سری باغ گلابی و گیلاس و خرمالو ...و همه رسید تحویل ایران دهند
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
وقتی کارنامه 8 ساله اشون مثل روز روشنه و اینقدر با پر رویی طلبکاران، تکلیف بقیه اشون معلومه، تو بدتر از روحانی، روحانی بدتر از تو همه تون مثل هم هستین.
سلام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
این همه گند زد اون وقت میگی دستاورد نداشت
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
یکی ازیکی بدتر
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
حداقل کشورو نفروخت
hamed
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
کاش ایشون زمان ترامپ میومدچه شیرتوشیری میشد.
منصف
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
همین آدم میگفت تحریم کاغذ پاره است تحریم نمنه . حالا مدعی شده
محمدی
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
کاش همیشه اینجوری، انقلابی باشی، حیف ِ اون همه خدمات و مواضع انقلابی و شجاعانه
حمید
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
آی قربون دهنت.هیشکی به این آقای احمدی نژاد نیس بگه تمام بدبختی ما مال دوره رئیس جمهوری شماس
@
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
احسنت مموتی احسنت دقیقا همینطوره
خاتون پیوندی
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
دقیقا
بینام
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۸
کاغذ پاره هاییکه خودتون میگفتید
شقایق
Iran (Islamic Republic of)
۰۳:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۸
این چی کاره هست الان که دائما در حال سخنرانیه؟؟
علی
Iran (Islamic Republic of)
۰۷:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۸
از بقیه بهتر بود
محمد
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۸
درود بر دکتر احمدی نژاد
A. N
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۸
ای کاش چهره احمدی برای مردم زود باور رو میشد تا ببینند به چه آدم دل خوش کردن.
Iran (Islamic Republic of)
19:44 - 1400/01/27
جمع کن کاسه و کوزه تو انگار خودش زمان ریاست جمهوری بهشت به ملت داده بود !!!!!خودت دو ماه مونده به ریاست جمهوریت چرا نماینده برا مذاکره فرستاده بودی یادت رفته !!!!دیگ به دیگ میگه روت سیاه همه تون سر و ته یه کرباسین خدا همه تون رو لعنت کنه که مردم رو کردین ملعبه خودتون!!!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Germany
۲۰:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
خودش نفرستاد یادت نیست میگفت بزارید دستمونو پر کنیم بعد بریم گوش نکردن و رفتن
سالار
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
واقعا پر روست
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
لایک
علی
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
الهی آمین،
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
اگر بهشت نداده بود ؛ صنعت هسته ای کشور رو ازبین نبرده بود .
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
کاملا درسته
اران
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
بشمار
Iran (Islamic Republic of)
19:46 - 1400/01/27
ولی ما شما روقبول نداریم زیادی حرف نزن
پاسخ ها
شاهین بهشتی
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
چرت نگو
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
توهمونی که به چهل میلیون رای دهندچون به خودت رای نداده بودندگفتی خس خاشاک یادت رفته که با اون مداح اومدی حالا مردم مردم میکنی ایناهمون خس خاراهاهستند
Iran (Islamic Republic of)
19:47 - 1400/01/27
خواهشا تودیگه اظهار نظر نکن 8سال بگم بگم
پاسخ ها
محمدرضا .
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
خوبه ادم نمک میخوره نمکدون نشکونه .قبل احمدی نژاد مگه چی بود تو ایران
خاتون پیوندی
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
بگم بگم های خودش مشخص شد بقایی مشایی زنجانی
اران
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
این برای تو و من نمیگه که ... این آدم دنبال تهییج افراد کم سواد و عامیه ! رشته‌ش اینه و البته مهره خوبیه برای فریب و حیله !
Iran (Islamic Republic of)
19:47 - 1400/01/27
حرف مفت نزن همه این بلاها زمان شمای نادان به ملت تحمیل سد
پاسخ ها
ایرانی
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
خاروخاشاک
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
کامنت رگباری
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۴:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۸
طوطی وار حرف های اکبر هاشمی رو میگید
Iran (Islamic Republic of)
19:48 - 1400/01/27
باچهرویی اين حرفهارامیزنی هرچی بدبختی سرملت ایران امدوداره میادبخاطرشخصجنابعالی بوده‌
Iran (Islamic Republic of)
19:50 - 1400/01/27
عجب هوشی؟!!!
هنوز آثارتوهم هاله نور
توذهنش مونده
Iran (Islamic Republic of)
19:50 - 1400/01/27
برو کشکت رو بساب بابا دیدیم هشت سال کشور رو با تورم ۴۶ درصد تحویل دادی در شرایطی که نفت ۱۴۰ دلاری می فروختی تورم ۴۶ درصدی داشتیم با پر رویی حالا از طرف کدام مردم حرف می زنی
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
بنازم احمدی نژاد
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
آقا تورم ۴۶درصدی زمان این آقا ۳۵۰درصد تورم داشتیم ودولت حسن روحانی تاالان۸۰۰درصد مگر توی این کشورنیستی با این تورم افسار گسیخته وفقر وبیکاریی ملت سرخورده وبیچاره شده اند علی برکت اله
محمد
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
این همه اراجیف این مرد متوهم هاله ی نوری تا کی باید ادامه داشته باشد؟ تمام نکبت های این مملکت از زمان تو واطرافیان تو شروع شد.
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
بسیار عالی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۸
دقیقا. اونموقع نفت بالای 100دلار بود و ثروت کلانی به کشور واریز میشد. الان نفت ما رو 10دلار هم نمیخرن و چینی ها تقریبا رایگان دارن نفتمون رو میبرن.
داود
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
۰۳:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۸
‌هر‌چی‌بدبختی‌داریم‌از‌دوره‌این‌ریس‌جمهور‌دو‌زاری‌بیسواده‌نمونه‌اش‌یارانه‌‌است‌که‌مردم‌بدبخت‌کرده
Iran (Islamic Republic of)
19:51 - 1400/01/27
توام مثل بقیه و پر حرف و دل خوش کنک و گلابی گندیده ای که باز میخواد بیاد و دهن ملت رو سرویس کنه. درکل خوب این سالها پوست ملت رو کندین
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
تمام مشکلات کشور راشما درست کردی آقای احمدی نژاد خیلی خودت رامظلوم وحق به جانب نگیر بزین ۸۵ هزارتومانی رابه ۱۰۰۰ تومان رسانیدی ویارانه ۴۵ هزارتومانی دادی برنج پلاستیکی هندی رااز۱۳۰۰۰ تومان به ۷۰ هزاروگازوآبوبرق و۰۰۰۰ را ۵۰ برابرکردی حالا چه میگویی دیگه آنچه بودتمام شد وخدانگهدار
Uzbekistan
19:52 - 1400/01/27
با اینکه شما هم کاره ای نیستید ولی حرفهات قابل قبوله و حرف دل ماست
پاسخ ها
بدون نام
United States of America
۲۰:۰۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
چرت نگو
Iran (Islamic Republic of)
19:53 - 1400/01/27
درود درود درود درود براحمدی نژاد باغیرت.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
نکنه خودتی کلک
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
خیلی پررو است ... خیلی وقاحت میخواهد
طاهر
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
اقای احمدی نژاد مردم حرف تو را هم باور ندارند بس کن چون می خواهی حقیقترا بگه ولی جرات ندا ی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
اتفاقا بر عکس دوران شما و امثال شما بسر آمد همین شما مگر نبودید باعث تحریمهای بین المللی شدید و مشکلات را صد بر ابر کردید هر چه می کشیم از دست شما است به مردم یارانه 45 دادید باعث تورم شدید در کشور شد از آن طرف آب برق گاز مواد لبنیاتی را اضافه کردید مسکن های که به مردم دادید ببیینید در کجاها ی شهر ها ساخته شدند مصاح ساختمانی درستی بکار برده نشد
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
درود درود بر احمدی نژاد مردی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
ما احمدنژاد میخاهیم به داد برس
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
باغیرت؟؟?
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
یادت رفته می گفتی تحریمها کاغذ پاره است هرجا که گیر میکردی تقصیر و می انداختی گردن تحریم همه شما دنبال قدرت هستین تا به فکر مردم
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
نان؛ آب ؛برق؛ گاز وهمه چیز در دوران کی گران شد؟ وپایه و اساس بد بختی وگرانی از کجا شروع شد؟بگم !بگم! خشت اول چو نهاد معمار کج تا ثریا می رود دیگر دیوار گرانی وفلاکت سر لج!. نفت ۱۴۰ دلار این همه بدبختی ایران و سرافرازی شما خاوری راچه کسی آورد ؟ کوپن خذف ویارانه جای گزین شد لبنان و سوریه و عراق آباد و روسیه و چین و هند به تاراج ماامدن هشت سال بودید چکار کردید برای رفاه و آسایش و سر بلندی مردم ایران
pars
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
چرت نگو بلایی که احمدی نژاد سرما آورد مغول ها هم نیاوردن
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
توچه کاره ای که ازجانب ملت حرف میزنی خودت کم مرابیچاره کردی
یه هموطن
Iran (Islamic Republic of)
۲۰:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
این کسی بود که میگفت تحریم ها کاغذ پاره هستن،اگر از مردم ایران بپرسی تحریم چیه میگن تحریم چیه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
بعصی ازاین مردم حق ولیاقتشون امثال روحانی حقیقت ومیبینن ولی نمیفهمن عوام فریبی دولت و
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
یا نمیدانی و یا باز نمیدانی که نمیدانی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
مثل حقیقت مااامسخ شدیم
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
بروبابا بنزین را ازصد تومان کردی هزار تو چمیگی
علیرضا ازفارس
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
درود.درود .احسنت .حیفکه آنهاکه سودشون درکاره بااحمدی نژادمخالفندزنده باشی دکتر!!!
خداداد
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
فکر کنم توهم وام 20 میلیونی گرفتی
هادی غلامی
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
سلام آقای احمدی نژاد شما که می فرمودید تحریمها کاغذ پاره است
Iran (Islamic Republic of)
19:55 - 1400/01/27
بابا تو رو خدا یکی این ادم متوهم فرافکن بیسواد پوپولیست رو بشونه سر جاش. همین حالا هم شوربختانه بعد ۸ سال داریم چوب نادانی ها و توهم و فرافکنی ها و دروغ های این آدم رو میخوریم. فقط حرف میزنه و نمیگه خب اگه این بده چی خوبه ؟ اگه مذاکره اینجوری بده چجوری خوبه ؟ اگه تو بودی چکار میکردی ؟ خداییش صحبت های این آدم رو منتشر نکنید. حال آدم از این حجم از حماقت و فرافکنی و پوپولیست بازی به هم میخوره
Iran (Islamic Republic of)
19:58 - 1400/01/27
هشدار جدی : داداش ساقی اتو عوض کن
Iran (Islamic Republic of)
20:00 - 1400/01/27
آقای احمدی نژاد پس چرا درمورد قرارداد ۲۵ ساله چین وایران حرفی نمی زنی ویا قرارداد حفوقی دریا خزر ووو... ساکت ماندی توکه به رئیس جمهور امریکا وعربستان تادیروز با آنها نامه نگاری میکردی
Iran (Islamic Republic of)
20:00 - 1400/01/27
مذاکرات یواشکی هم هست مجبورن
Iran (Islamic Republic of)
20:00 - 1400/01/27
احمدی نژاد مگه تو نبودی میگفتی قطعنامه کاغذپاره ای بیش نیست؟؟مگه تونبودی میگفتی اونقد قطعنامه صادر کنین تا قطعنامه تان پاره شود،خودت ک بدتر از روحانی گندزدی به این مملکت،درامد نفت اون زمان را با الان یکی میدونی؟...
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
20:02 - 1400/01/27
شما هم کم به این مردم خیانت نکردی آقای ...
Iran (Islamic Republic of)
20:03 - 1400/01/27
خودت چه تاجی به سر مردم گذاشتی همه ی این مسئولین دزدی رپ از تو یاد گرفتن وگرنه کی جرئت داشتن اینطوری مال مردم و بخورن
Iran (Islamic Republic of)
20:04 - 1400/01/27
بیچارمون کردی با اون دولت پاکدستت بسه دیگه دروغ تا دیروز مردم خس و خاشاک بودن
Iran (Islamic Republic of)
20:05 - 1400/01/27
کاش حداقل یک کار خوب در دوران ریاست جمهوری داشتی که حالا حرفت رو قبول میکردم
Iran (Islamic Republic of)
20:06 - 1400/01/27
درود بر دکتر احمدی نژاد
Iran (Islamic Republic of)
20:07 - 1400/01/27
خدا همتونو لعنت کنه والهی همتون عاقبت به شر بشید
Iran (Islamic Republic of)
20:07 - 1400/01/27
شماچیکاره‌این‌مردمیدکه‌ازطرف‌مردم‌حرف‌میزنیدجمع‌کن‌کاسه‌گوزتو
Iran (Islamic Republic of)
20:08 - 1400/01/27
جمع کن برو بابا ۸سال پدر مردم را درآوردی اومدی ۴۵تومان یارانه دادی ده برابرشو از مردم گرفتی
Iran (Islamic Republic of)
20:08 - 1400/01/27
چرا برای قرارداد25ساله با چین یقه چاک نمیکنی .نظر مردم اونجا مهم نبود؟
Iran (Islamic Republic of)
20:10 - 1400/01/27
آقای محترم دزدی از دولت شما شروع شده دست همتون تویه کاسه است به هیچ کدوم شماها رای نخواهیم داد. رای. بی. رای
United States of America
20:10 - 1400/01/27
ناراحته چرا خودش نرفت. اگر سکته نکنه خوبه. ترا خدا فقط یک حرف راست بزن
United States of America
20:10 - 1400/01/27
ناراحته چرا خودش نرفت. اگر سکته نکنه خوبه. ترا خدا فقط یک حرف راست بزن
Iran (Islamic Republic of)
20:11 - 1400/01/27
انگار این نبود به مردم خس خاشاک میگفت
Iran (Islamic Republic of)
20:11 - 1400/01/27
من‌نمیدونم‌چرا‌هرچی‌سرمایه‌داره‌از‌احمدی‌دلخوره
زمان‌احمدی‌اگر‌برای‌شمابد‌شد‌برای‌ما‌مستضعفا‌خوب‌شد
Iran (Islamic Republic of)
20:12 - 1400/01/27
فقط آقای دکتر احمدی نژاد رای من ب دکتر احمدی نژاد
Iran (Islamic Republic of)
20:13 - 1400/01/27
مردک دروغگو
مردم همتنو شناختن وآلزایمر هم ندارن
Iran (Islamic Republic of)
20:13 - 1400/01/27
جناب احمدی نژاد
این همه بلا و بدبختی نشأت گرفته همان دوره ریاست جمهوری شماست که بی مهابا لب به سخن می گشودی و همین ملت ایران را خس و خاشاک اسم گذاشتی.اینقدر ملت ایران فهم و منش دارند که به چه کسی رأی دهند یا اصلا رأی ندهند.
Iran (Islamic Republic of)
20:14 - 1400/01/27
منفور تر از شما. خدا نیافریده.
Iran (Islamic Republic of)
20:14 - 1400/01/27
اتفاقا حرف حق و درستی میزنه
Iran (Islamic Republic of)
20:15 - 1400/01/27
اقاشما که هرنوع وهرمدل که می خواهی حرف می زنی به هرکس که دلت می خواهدانتقادمی کنی بازمیگی نمیزارن چقدر قدرناشناسی
Iran (Islamic Republic of)
20:16 - 1400/01/27
شما خودت که می خوای ادای روزولت دربیاری
درهیچ کشور دموکراسی یک نفر سه دوررئیس جمهورنشده.
Iran (Islamic Republic of)
20:17 - 1400/01/27
درودبر احمدی نزاد در عوض انتظار داریم بعضی نکات که اخیرا راه انداختید اصلاح کنید ومحبوبیت خودرا بازیابید نصیری شیراز
Iran (Islamic Republic of)
20:18 - 1400/01/27
احمدی نژاد و دولتش هر چه بودند و هرچه کردند روزگار ما ومردم این نبود در اوج تحریمها در دورانش نه تورم اینچنینی داشتیم نه کمبود مایحتاج وارزاق عمومی نه افزایش نجومی قیمت اراز
Iran (Islamic Republic of)
20:18 - 1400/01/27
تو هم ملتو گیر آوردی.مگه خودت نمیگفتی تحریم نمندیی.
Iran (Islamic Republic of)
20:19 - 1400/01/27
چرا از قرار داد بیست وپنج ساله و فروش ایران به چین حرفی نمی زنی!! چقدر این همه ریا و حقه بازی چندش آور شده
Iran (Islamic Republic of)
20:19 - 1400/01/27
با حماقتهای تو ما افتادیم تو بند هفت سازمان ملل !
یادت نرفته که می‌گفتی قطعنامه ها کاغذ پاره است ؟؟!
Iran (Islamic Republic of)
20:20 - 1400/01/27
عامل همه بدبختی های این مملکت و این دولت و این ملت همین احمدی نژاد است
Iran (Islamic Republic of)
20:25 - 1400/01/27
تو هم بدتر از روحانی هستی،
Iran (Islamic Republic of)
20:26 - 1400/01/27
جناب احمدی نژاد با همه احترامی که برای شما قایلم دز زمان دولت خودت ایا کسی متوانست جیک بزند ...
Iran (Islamic Republic of)
20:27 - 1400/01/27
کی بود که به مردم میگفت خس و خاشاک
Iran (Islamic Republic of)
20:28 - 1400/01/27
یه نفرم یه تو یکی رای نمیده الکی حرف نزن
Iran (Islamic Republic of)
20:34 - 1400/01/27
تو دگه حرف نزن. خودت چه گلی به سر ملت زدی. تمام این گرفتاریها نتیجه سوء مدیریت توست. پایه تحریمهای ظالمانه از زمان تو گذاشته شد.
Iran (Islamic Republic of)
20:38 - 1400/01/27
اقای احمدی نژادچیکارکه نکردیارانه سهام عدالت ابادی روستاها مسکن مهروهزاران خدمت دیگه ولی باروی کارامدن دولت دهم همچی گرون کردتایارانه سهام عدالت وعیره خدمات اقای احمدی نژادبی ارزش کنه درطول دوران زندگیم تنهااسایشی که داشتم دردوران ریاست جمهوری اقای احمدی نزادبودندبرترینهامدیونی حدف کنی
Iran (Islamic Republic of)
20:39 - 1400/01/27
تو خودت روسیاه عالمی.پیش مردم هیچ آبرویی نداری چی میگی؟
Iran (Islamic Republic of)
20:41 - 1400/01/27
نه تو و عملکردت را قبول داریم نه این نمایندگانی که واسه مذاکرات میرن اصلا مذاکره نمیخواد باید تحریمها رو لغو کنند تا پایبند برجام تحمیلی باشیم همش سرمون کلاه رفته
Iran (Islamic Republic of)
20:42 - 1400/01/27
همه بلاهاراشما به سر مردم اوردید بابگم بگم
Iran (Islamic Republic of)
20:42 - 1400/01/27
خدایا ما را از حاکمانی که در چشم انسان نگاه میکنند به خصوص کسانی مثل احمدی نژاد که با آن همه درآمد نفتی ملت را به بدبختی کشاندن نگهدار
Iran (Islamic Republic of)
20:42 - 1400/01/27
چقدر همه تون توی فریب دادن این ملت ماهر شده اید !!!
Iran (Islamic Republic of)
20:44 - 1400/01/27
هنوز گندائی که زدی پاک نشده بی کفایت کشور داری کار شما ها نیست برید غاز چرانی
Iran (Islamic Republic of)
20:46 - 1400/01/27
درود من بر ریس جمهور دولت بهار درود من بر ریس جمهور دولت بهار و خار چشم اصلاح طلبان که اصلا ح طلبان نمیخواهند کشور پیش برود
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
خار چشم اصلاح طلبان و استخوان در گلوی اصولگرایان
پوکر کیسه سوز
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۸
به هرکی نرسید به شماها خوب رسید باید درود هم بگی
Iran (Islamic Republic of)
20:46 - 1400/01/27
ملت را چی فرض کردی همه گرفتاریها از زمان تو شروع شد
Iran (Islamic Republic of)
20:47 - 1400/01/27
خدایی تو یکی خیلی روت زیاده همه شما مثل هم هستین حناتون دیگه رنگی نداره مموتی
Iran (Islamic Republic of)
20:49 - 1400/01/27
درود مرد فقط احمدی نژاد زنده باد شیر نر ایران
Iran (Islamic Republic of)
20:50 - 1400/01/27
مموتی ساکت شو ملت دیگه خسته شده از این اراجیف وچرندیات
Iran (Islamic Republic of)
20:52 - 1400/01/27
ما اعتمادی به این دولت ومذاکره کنندگان نداریم بیشتر ازاین به ملت خسارت وارد نکنید شمارو به خیر مارو بسلامت
Iran (Islamic Republic of)
20:53 - 1400/01/27
رو نداری که ماشالا خیلی داری، این رو نیست سنگ پای قزوین
Iran (Islamic Republic of)
20:54 - 1400/01/27
خدا شفات بده این همه پول نفت چیکار کردی
Iran (Islamic Republic of)
20:55 - 1400/01/27
اینها همش حرف های قبل از انتخابات است
بله تمام بدبختیهای امروز مملکت مربوط به او ۸ سال یه که احمدی نژاد رئیس جمهور بود
مردم ( خس و خاشاگ )به حرف های شما هیچ ارزشی قائل نیستند
لطفا کمتر حرف بزنید
Iran (Islamic Republic of)
20:55 - 1400/01/27
اقای احمدی نژاد شما بودید که با شکستن پلمپ مراکز هسته ای این بلا را سر مردم آوردید شما چه مگید همه تان سر ته یک کرباسید
Iran (Islamic Republic of)
20:58 - 1400/01/27
حتماًتو۹۸درصدبقیه طرفدارتن
Iran (Islamic Republic of)
21:01 - 1400/01/27
نه حالا تو تو دوره خودت دیپلماسی درست و حسابی داشتی
پاسخ ها
بینام
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۸
تو سازمان ملل وقتی سخنرانی میکردن همه میرفتن بیرون چون میخواستید همه دنیارو موعظه و نصیحت کنید
Iran (Islamic Republic of)
21:04 - 1400/01/27
مگه تو نمیگفتی انرژی هسته ایی حق مسلم ماست مگه بزار اینقدر قطعنامه بدن تا قطعنامه دونشون پرشه با نفت بشکه ایی صد وچهل دلار فقط تو منطقه آتش افروزی کردی که ملتو به این روز انداختی لعنت به همتون
Iran (Islamic Republic of)
21:05 - 1400/01/27
احمدی نزاد اول برای اتلاف هزار میلیارد دلار محاکمه بعد برای معالجه بستری شود که کمتر رنج بکشد
Iran (Islamic Republic of)
21:06 - 1400/01/27
احمدی نژاد یادش رفته خودش چه گلِی برسر ملت مالیده خواهشن ملت رو تو تصفیه حسابهای سیاسی خودتون دخیل نکنید ، چه شمابیان چه این دولت همتون یکی هستین .
Turkey
21:09 - 1400/01/27
همچین میگه استاد دانشگاه علم و صنعت آدم فکر میکنه چه آدم حسابی هست این آقا
پاسخ ها
بینام
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۸
کدوم رییس جمهوری از اول انقلاب دوکلمه تونسته تو سازمان ملل انگلیسی حرف بزنه واقعا خیلی بی کلاسیه
Iran (Islamic Republic of)
21:11 - 1400/01/27
درودبراحمدی نجات به خاطرهمین هیچکس نمیتونه مناطرکنه باهات
Iran (Islamic Republic of)
21:11 - 1400/01/27
تو که میگفتی تحریم ها کا غذ پاره بیش نیست
Iran (Islamic Republic of)
21:12 - 1400/01/27
کاشکی این دست از سر این ملت بر میداشت
Iran (Islamic Republic of)
21:14 - 1400/01/27
و توی که امتحان پس داده و مردود شده ای چه حقی داری که اینگونه گرد و خاک می کنی و تعیین تکلیف می کنی.این مردم همونایی هستن که تو خس و خاشاکشون خواندی
Iran (Islamic Republic of)
21:14 - 1400/01/27
تویکی خواهشاببند،درعرض دوروزحرفهات عوض میشه
Iran (Islamic Republic of)
21:15 - 1400/01/27
آعرین به شرفت مرد بزرگ آی گفتی الحق که حرف دل این ملت وبه زبان آوردی ما هم تز اول میدانستیم اینها برای مذاکره نمیروند بلکه میروند چیزی هم به اونها بدهند
Iran (Islamic Republic of)
21:17 - 1400/01/27
این حرفارو باور کنیم یا اون حرفهای دیروز که می گفتن احمدی نژاد دوس داره امریکا حمله کنه
Iran (Islamic Republic of)
21:20 - 1400/01/27
یکی نیست جلوی این دروغگو رو بگیره ! هرچی ملت ایران می کشن بخاطر اونه او بود که پرونده ی هسته ای ایران رو فرستاد به شورای امنیت سازمان ملل .. او بود که با رفتار های نسنجیده و احمقانه ایران رو در منگنه گذاشت و حالا مدعی هم شده هیچکس هم هیچی بهش نمی گه ؟! چرا واقعا؟!
Iran (Islamic Republic of)
21:20 - 1400/01/27
استاااد ... این ۸۵ میلیونی که میگی کیا هستن؟؟؟؟؟
پس جرا این همه کامنت گذاشتن زیر این خبر هبچکدوم حرف شمارو قبووول ندارن....
تورو قرآن برید....
خراب کردید.
میدونی که رای نداری.اصلا نمیتونی بیای تو انتخابات.خودتم میدونی.
چرا فکر میکنی ملت یادشون رفته تو دوره ی شما چه بلایی سر مردم اوووومده؟؟؟
مگه ما خس خاشاک نبودیم؟؟؟
لطفا ساکت شوووو
Iran (Islamic Republic of)
21:21 - 1400/01/27
همین مردمی ک داری ازش دم میزنی خودتا ی ریال قبول ندارن
Iran (Islamic Republic of)
21:22 - 1400/01/27
تو همیشه میگفتی تحریم ها کاغذ پاره هست هر چی برسرمردم اومده از تو بوده
Iran (Islamic Republic of)
21:25 - 1400/01/27
اگه کل صنعت هسته‌ای رو بدن تا تحریم‌ها برداشته شه میرزه و به نفع همه مردمه چون این صنعت نحس هسته‌ای تا الان صدهزار برابر فایده نداشتش هزینه برای این مردم بیچاره داشته
پاسخ ها
بینام
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۸
همه مردم رد گدا کردن هی پنجاه تومن ۴۵ تومن پرت میکنن تو صورتمون اخه کی ملت اینجوری زندکی میکرده قبلا موز رو سال ۵۱ تو مدرسه مجانی میدادن خداوکیلی
سیدجواد
Iran (Islamic Republic of)
۰۷:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۸
اگر میدونستی که در پزشکی چه دستاوردهایی دارد از گفته خود پشیمان خواهی شد.
Iran (Islamic Republic of)
21:25 - 1400/01/27
۱۰ میلیارد به آمریکا خسارت دادیم!!!!!!
کلا سر کار بودیم
Afghanistan
21:27 - 1400/01/27
اگر عدالتی بود شما الان اینجا نبودی
Iran (Islamic Republic of)
21:28 - 1400/01/27
مگه شما نبودی که می‌گفتی این قطعنامه ها کاغذ پاره‌ای بیشتر نیست
Iran (Islamic Republic of)
21:33 - 1400/01/27
آقای احمدی نژاد مغز متفکر باچه حقی دلارهای ملت رادربانکهای آمریکا به سپرده گذاشتیم که دادگاه آمریکا همه رامصادره کرد.دست ازفریب ملت بردار
پاسخ ها
بینام
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۸
هرسری با ۱۲۰ نفر همراه میرفتن سازمان ملل
Iran (Islamic Republic of)
21:37 - 1400/01/27
لعنت بر کذاب و عوام فریب بیشترین بدبختی ملت از تو است
Iran (Islamic Republic of)
21:39 - 1400/01/27
ظاهرأ یادت رفته جمله ی معروفت که آنقدر قطع نامه بدن که قطعنامه دونشون پاره بشه. اصلا تو حق حرف زدن نداری تو به اندازه کافی گنداتو زدی الان ۸ سال نمی تونند خرابکاریهای تورا جمع کنند.
Iran (Islamic Republic of)
21:40 - 1400/01/27
منوتی تو اول بگو هشتصد میلیارد دلار پول نفت رو چکار کردی و باعث اون همه قطعنامه تو دوسال آخر ریاست جمهوریت شدی همش جنگ زرگری که ملت رو بکشید پای صندوق رای خودتی
Iran (Islamic Republic of)
21:42 - 1400/01/27
هر چی میکشیم از توهه مموتی
Iran (Islamic Republic of)
21:44 - 1400/01/27
بد نمی که مگه تا حالا این همه مذاکره کردیم چیزی نصیبمان شده نشده دیگه چیزی است که واضح است
Iran (Islamic Republic of)
21:45 - 1400/01/27
صل علی محمد، بوی رجایی آمد
پاسخ ها
بینام
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۸
رجایی کلا یکسال بیشتر مکه رییس جمهور بوداون موقع همه عین رجایی بودن و جو زده
Iran (Islamic Republic of)
21:47 - 1400/01/27
الهی زنده باشی مرد بزرگ
Iran (Islamic Republic of)
21:49 - 1400/01/27
درود بر احمدی قهرمان امید ایران
پاسخ ها
سلام
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۷
بله واقعا قهرمان گند زدن و بیچاره کردن
Iran (Islamic Republic of)
21:50 - 1400/01/27
تورم سیصد درصد مسکن و درست درصد خودرو و مرغ و روغن حاصل برجام بوده
دانش گرم همه حرفاش درسته
Iran (Islamic Republic of)
21:50 - 1400/01/27
حسن روحانی همین الان هم انتخابات برگزار بشه، حداقل ۲۰ میلیون رای داره و نماینده واقعی ملت ایران هست.
پاسخ ها
حسین
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۸
خجالت بکش چقد گرفتی
Iran (Islamic Republic of)
21:51 - 1400/01/27
واقعا هسته ای رو نابود کردن
منفجر کردن
حالا مذاکره واسه چی رفتن
رفتن واسه بچه هاشون
Iran (Islamic Republic of)
21:51 - 1400/01/27
قشنگ ح میزنی پس چرا تا الان خودت صدات درنمی امد اقای احمدی نژاد خودت جزو ان عده ای هستی که مردم میگویند شما ها را نمیخواهیم . پس مثل هشت سال گذشته حرف نزن و تنور انتخابات را گرم نکن ازاین حرفهای قشنک یکماه مانده به انتخابات زیاد شنیدیم
Iran (Islamic Republic of)
21:55 - 1400/01/27
همه ی تحریم های شورای امنیت و شورای حکام زمان ایشون وضع شد و اصلا هم عین خیالش نبود و می گفت تحریم نمندی.....
Iran (Islamic Republic of)
21:58 - 1400/01/27
یکی نیست بگه شما چکاره اید که از طرف مردم حرف می زنید ،دروغ های شما که شهره خاص و عام هست شما همون کسی هستید که مخالفان را یک مشت خس و خاشاک حساب کردید پس‌بی خودی حرف مفت نزنید محمود خان
Finland
22:00 - 1400/01/27
اقای احمدی نجاد تو صحبت از این حرفا نکن .
Iran (Islamic Republic of)
22:00 - 1400/01/27
آقا،مصلحت کشوردرتعامل بادنیاهست،سبک شمارفتندکه حالاحالاگیرهستیم!لطف کن ازسیاست دست بکش وبه امورخیریه مشغول شو!
Iran (Islamic Republic of)
22:04 - 1400/01/27
دکتر جان
میگم شما یکم انگلیسی یاد بگیر هزار و چهارصد بدردت می خوره
Iran (Islamic Republic of)
22:04 - 1400/01/27
اگر با مشایی قاطی نمی شدی،حرفهات قابل قبول بود.
Iran (Islamic Republic of)
22:04 - 1400/01/27
تو همه مان رو بدبخت کردی دیگه دست بردار، اینقدر سیاه بازی و دغل کاری و دروغپردازی راه ننداز، تحملت رو نداریم
Iran (Islamic Republic of)
22:06 - 1400/01/27
کجای این حرفها عجیب است
واقعیات را گفته ، افسوس که بعضی گوش شنوا ندارند
Iran (Islamic Republic of)
22:16 - 1400/01/27
مردم ایران هرشخسی هر جوری حرف بزند ان را مسخره میکنند پس همه چی لایق این ملت بدبین است
Iran (Islamic Republic of)
22:17 - 1400/01/27
خواهشاً تو حرف نزن نزن امروز هر چی می کشیم از دست شماست
Iran (Islamic Republic of)
22:19 - 1400/01/27
یکی نیست بگه احمدی نژاد دولت تورو هم دیدیم که چه بلائی سرمون آوردی
Iran (Islamic Republic of)
22:22 - 1400/01/27
احمدی نژاد تو ازهمه رییس جمهورهای گذشته بهتر بودی مطمعنم بیای حتما رییس جمهوری
Qatar
22:23 - 1400/01/27
اين منفور دوباره دهن باز كرد
United States of America
22:23 - 1400/01/27
اقای احمدی نژاد عالی گفتی فقط به مجلسیها هم بگو اقدام بعدی اینه که یامانفت میفروشیم پولشم میگیریم یاهیچ نفتی ازتنگه عبورنمیکنه
Iran (Islamic Republic of)
22:24 - 1400/01/27
ایشون یادش رفته این داستان را خودش برای ما درست کرد.
Iran (Islamic Republic of)
22:26 - 1400/01/27
خدامیداندهمه این بدبختی‌ها باعث وبانیش احمدی نژاد بودا که ملت راخس وخاشاک نامیدقراردادهاراکاغذپاره اعلام کردوبارفتارقلدرمآبانه اش آبرو جایگاه ایران را درجهان تنزل دادخیال میکندازذهن مردم پاک شده است
Iran (Islamic Republic of)
22:27 - 1400/01/27
درودبردکتراحمدی نژادحرف دل مردم رازدی
Iran (Islamic Republic of)
22:27 - 1400/01/27
ما همه بازیچه ایم
کارگردان دیگریست
هدف رای دادن هست
Iran (Islamic Republic of)
22:28 - 1400/01/27
فقط میتونم اینو بگم خدا همتون رولعنت کنه که فقط بلدین همدیگر رو خراب کنین بابا درست کنین خراب کردن رو همه بلدن
Iran (Islamic Republic of)
22:32 - 1400/01/27
مرد میدان هستید وعمل اگر اجازه بدهند ولی نمیدن چون به مردم خدمت می کند
Iran (Islamic Republic of)
22:34 - 1400/01/27
هر چه بدبختی میکشیم از زمان احمدی نژاده
حالا عده ای عوام بدلیل یارانه و... متاسفانه
میخانش..
Iran (Islamic Republic of)
22:34 - 1400/01/27
همون مردمی که میگید در زمان تو خس و خاشاک بودن !
زمانی که تو قدرت بودی کاری انجام می دادی .
Iran (Islamic Republic of)
22:35 - 1400/01/27
شیرمادرحلالت حامی مظلومان و بلای جان ظالمان و دزدان وچپاولگران =یک مردجنگی به از صدهزار
Iran (Islamic Republic of)
22:36 - 1400/01/27
تو تز کجا میدونی مردم مخالفند مموت کاپشن؟!!!!
Iran (Islamic Republic of)
22:41 - 1400/01/27
واقعا فکر میکنی مردم یادشون رفته چه بلایی سر مملکت آوردی؟چقدر آدم میتونه وقیح باشه.
Iran (Islamic Republic of)
22:42 - 1400/01/27
گل وبلبل،کسی نیست به داد ملت برسه
Iran (Islamic Republic of)
22:43 - 1400/01/27
نامرد هنوز یادمون نرفته که چه بلایی سر ما اوردی الان خرس مهربون شدی
Iran (Islamic Republic of)
22:50 - 1400/01/27
از طرف مردم حرف نزن که مردم بلدن حرف بزنن.. کی بود میگفت تحریم ها کاغذ پاره س؟!!!
Iran (Islamic Republic of)
22:57 - 1400/01/27
شما فقط چیزی نگو که این همه سنگ رو شما ان اختی تو چاه صد نفر دیگه هم نمیتونن در بیارن
Qatar
23:00 - 1400/01/27
اقایان مسیول کشور ترا خدا بگذارید اقای احمد نژاد هم برود وین کمک اقای عراقچی حرف بزند چه اشکال دارد من صلاح میدونم حتی رهبری هم بزرگواری بکند او هم تشریف ببرد که فردا تقصیر ب گردن هیچ دولتی یا گروهی نباشد ایران تعلق به همه دارد
Iran (Islamic Republic of)
23:05 - 1400/01/27
درود ب دکتر محبوب ملت احمدی نژاد مردمی
Iran (Islamic Republic of)
23:07 - 1400/01/27
تمام این بدبختی راتوباحرفای پوچت بوجودآوردی مردک
Iran (Islamic Republic of)
23:09 - 1400/01/27
تمام مشکلات ما از زمان دوران رییس جمهوری ایشان شروع شد تهمت های نا روایی که به مرحوم هاشمی رفسنجانی زدند.دودستگی در کشور ایجاد کردند.......
Iran (Islamic Republic of)
23:11 - 1400/01/27
درودبراحمدی نژادحرف حساب میزنه دولتی که هیچ پشتوانه مردمی نداردومردم اکثراازدولت اعلام بیزاری میکنندبه چه حقی بایدمذاکره ای روادامه دهدکه قبلا واداده وصنعت هسته ای رونابودکرده مجلس بایدجلوی این مذاکره روبگیرددرغیراینصورت درانتخابات چوپ کم کاری خودراخواهندخورد
Iran (Islamic Republic of)
23:16 - 1400/01/27
این هم میخواهد از آب گل آلودی ‌که روحانی ایجاد کرده ماهی بگیرد.
Iran (Islamic Republic of)
23:16 - 1400/01/27
خدا پدرت بیامرزه کی قدر تورو میدونه؟؟؟ ...
Iran (Islamic Republic of)
23:18 - 1400/01/27
چرا وقتی احمدی نژاد چیزی میگه عجیب میشه ولی بغییه نه تا کی این همه تخریب چرا از آن می ترسید
Czechia
23:19 - 1400/01/27
احمدی نژاد هیچکاری نکرده باشه .
نپروژه مسکن مهرش همه رو خونه دار کرد.
توی جنوب کپرنشین ها معنی خونه رو نمیفهمیدن ..
ولی تو دوره ایسون وام دادنشون ..
خونه هی مهندسی ساز و شیک براشون ساختن ...
همین یک کارش بسه
Iran (Islamic Republic of)
23:20 - 1400/01/27
انسان فراموش کار است دوران خودش از یادش رفته است بدبختیهای مردم از زمان صدارت تو شروع شد کاغذ پاره تو کارش را کرد اقای روحانی هم چوب تو را خورد او هم نتوانست خرابکاریهای تو را جبران کند نفر بعدی هم گرفتار همین موارد خواهد شد که تو از خود به یادگار گذاشته ای عجب پر رویی طلبکار هم می شوی و از جانب مردم سخن می گویی خداوند برایت عقل عطا فرماید
Iran (Islamic Republic of)
23:27 - 1400/01/27
تو یکی دیگه حرف نزن. ....
Iran (Islamic Republic of)
23:28 - 1400/01/27
به جرات بایدگفت هرچه سراین ملت بیادحقشونه شما مردم چطوردوره احمدی نژادروبا روحانی مقایسه میکنیدکه هنوزواسه کلیدسازیقه پاره میکنیدصف مرغ لایق ماست خوردن پوست مرغ حقمونه اصلا!!!!! خلایق هرچه لایق
Iran (Islamic Republic of)
23:31 - 1400/01/27
محمود جون رای طبقه ضعیف ومتوسسط که ما باشیم تویی، فقط برای مسکن ما فکری بکن رای ازما، ...
Iran (Islamic Republic of)
23:34 - 1400/01/27
خدا لعنتت کنه که هر چه ملت میکشن از دوران ننگین تو میکشن
Iran (Islamic Republic of)
23:42 - 1400/01/27
از روز اول که اومد سر کار گفت یه لیست توی جیبم هست که هنوز از جیبش درنیامده بقیه حرفاش هم همینطوره همشون دروغگو و مکارند
Iran (Islamic Republic of)
23:54 - 1400/01/27
یکی نیست جلو این فردرابگیرد این اقا هرروز به یکی توهین میکند چرا پرونده اش درشهرداری بررسی نمیشود که چکار کرده اکثر اطرافیانش هم درزندانند
Iran (Islamic Republic of)
23:54 - 1400/01/27
کجای این اظهارات عجیب بود ..عین واقعیت است . آزموده را آزمودن خطاست .تیم مذاکرات فعلی بارها قبلا مذاکره کردند و به ضرر کشور شده ..چرا باید اینها بروند مذاکره ...
Iran (Islamic Republic of)
00:08 - 1400/01/28
خواستار انتخابات زود هنگامیم
Iran (Islamic Republic of)
00:12 - 1400/01/28
سلطان پوپولیسم .نابودکننده نسل دهه ۷۰و۸۰.اقای رادیکال .شمافعلا بگواز بقایی ورحیمی ورحیم مشایی چه خبر ؟ چه قدر دزدیدن ؟ کجابردن؟ منفورترین رئیس جمهور تاریخ
Iran (Islamic Republic of)
00:15 - 1400/01/28
احمدی نژاد تنها نفس باقی مانده از این ملت خفه شده است.
Iran (Islamic Republic of)
00:15 - 1400/01/28
حرف حق زده مردمی نژاد خبری حامی روحانی چرا ناراحتی
Iran (Islamic Republic of)
00:21 - 1400/01/28
این خانه از پای ویران است جناب احمدی نژاد،خدا ب مردم رحم کنه
Iran (Islamic Republic of)
00:24 - 1400/01/28
پدر‌کشور‌را‌تودراوردی‌محمود‌رییس‌جمهور‌باید‌سواد‌داشته‌‌باشه‌
Iran (Islamic Republic of)
00:27 - 1400/01/28
پو پولیس کجات میسوزه
دوم ،،،دون میپاشی شهرهای دور را اغفال کنی. اسمت درزباله دان تاریخ دفن شد
خودتتم میدونی
Iran (Islamic Republic of)
00:28 - 1400/01/28
باعث بانی این بدبختی توی خودت و مبرا نکن
Iran (Islamic Republic of)
00:32 - 1400/01/28
اين حرفهاي خوب را ميزني ولي وقتي قدرت را به تو ميدهند از يك زاويه ديگر به كشور آسيب ميزني ما به كسي احتياج داريم كه از همه سو بتوانيم به او اعتماد كنيم و آن آدم تو نيستي
Iran (Islamic Republic of)
01:00 - 1400/01/28
تو برو مشایی ترک کن تا بعد تکلفت مسخص بشه
Iran (Islamic Republic of)
01:02 - 1400/01/28
ملت فقط یه عشق داره و اونم احمدی نژاد است و بس.
Iran (Islamic Republic of)
01:06 - 1400/01/28
برای همینه ک رایی نمیدیم نه به شما نه به رفقات
Iran (Islamic Republic of)
01:11 - 1400/01/28
خجالت هم خوب چیزیی آدم پررویی مثل توبخدا تاربخ سراغ ندارد.مردحیاکن
Iran (Islamic Republic of)
01:23 - 1400/01/28
خودت پول نفت بشکه ای۱۰۰دلار راچکارش کردی؟
Iran (Islamic Republic of)
01:27 - 1400/01/28
احسنت احسنت احسنت .
به این میگن حرف حساب اصلا چرا مزاکره کنیم
Iran (Islamic Republic of)
01:31 - 1400/01/28
تو هم فهمیدی دیگه جایگاه و اعتباری نداری داری به این و اون میپری!
Iran (Islamic Republic of)
01:33 - 1400/01/28
عاشقتم احمدی نژاد زودتر بیا مردم ایران را از بدبختی در بیار
Iran (Islamic Republic of)
02:00 - 1400/01/28
درودبرتوای مرد.دلیر دکتراحمدی نجاد
Iran (Islamic Republic of)
02:17 - 1400/01/28
مگه تو نماینده مردمی که از طرف ملت حرف میزنی؟ آدم ریا کار و پر رو
Ireland
02:54 - 1400/01/28
دقیقامردم با این کامنت ها بی که گذاشتن نشان از درک و آگاهی کامل ملت وفریب نخوردن ملت است،احسنت به ملت فهیم،دوران عوام فریبی واریاب رعیتی تمام شده لطفاً چاره ایی دیگر بیندیشید.
Iran (Islamic Republic of)
03:07 - 1400/01/28
دیگه تموم ماجرا،مردم خودشون میدونن
Iran (Islamic Republic of)
03:13 - 1400/01/28
جالبه در این مملکت هر کس برای موجه جلوه دادن خودش از دیگران عیبجویی میکنه.
Iran (Islamic Republic of)
03:22 - 1400/01/28
یا خوابی یا خودت را به خواب زدی . اگر چشم
و گوشت را باز کنی میبینی که ملت یکصدا خواهان رفع تحریم هستند. بنا براین شما ضد مردمی بودن خود را ثابت کردی .چرا شما از موفقیت دیگران در هراسید.
Iran (Islamic Republic of)
03:32 - 1400/01/28
توخودت هم این مسول بودی بغیر از بدبختی هیچ برای ما به ارغوان نیاوردی بس کنید دیگر گول حرف هایی قشنگ وچرت پرت هایی شمارو نمیخوریم در دوره ریاستت تنها کاریی که توانستی بکنی این که تیم محبوبت قهرمان لیگ کشور کردی بزور وناحق خوری دیگر هیچ کاری
Iran (Islamic Republic of)
03:33 - 1400/01/28
اکه هین حرفها رو میزنی که رای بیاری،،رای بی رای
تورم دروه ریاست جمهوری خودت رو یادمون نرفته
Iran (Islamic Republic of)
03:39 - 1400/01/28
بیا برو گوسفند بچرون کسی قبولا نداره
Iran (Islamic Republic of)
03:46 - 1400/01/28
این دیگه چقد پر رو هست، ۷ میلیون بشکه نفت میفروخت بشکه ای ۱۴۰ دلار،چکارکرد با این پولا،!!!؟،قطع نامه کاغذ پاره خوند،
وخلاصه بدبختی مااز دوران این یک وجبی شروع شدننگ بر همه تون،هزاران ننگ،
Canada
03:56 - 1400/01/28
یک تکه از کیک زرد بدین بخوره. بچه دلش میخواد. .... خجالت بکش کذاب هاله نور.
Iran (Islamic Republic of)
04:51 - 1400/01/28
دکتر احمدی نژاد با ورود شما شرایط و اقتصاد جامعه در هر لحظه بهبود خواهد یافت و دشمنان رو سیاه و بازنده کنار خواهند رفت. امیدوارم پیروزی و شادی در راه باشد...
Iran (Islamic Republic of)
04:54 - 1400/01/28
درود خدا بر دکتر . کشور در اوج قدرت بود .مردم دار بود. ترا خدا به داد ملت برس. شورای نگهبان ملت منتظرند .
Iran (Islamic Republic of)
05:16 - 1400/01/28
کسی نیست به ایشان بفرمایید.. چه کسی و چه دولتی باعث شد که فرزندان وطن ما بر خلاف میلشان پای مذاکره بروند..... همش به گفتمان شما برمیگرده.. مردم خوب میفهمند
Iran (Islamic Republic of)
05:23 - 1400/01/28
کشوری که همیشه تو سری خور بوده هر رئیس جمهوری که داشته باشه نمیتونه با غولهای اروپا و امریکا دربیفته. فتحعلی شاه هم تقصیر نداشت.
Iran (Islamic Republic of)
05:39 - 1400/01/28
یعنی تو دنیا کسی پرروتراز احمدی نژاد بااون ادبیات درشان خودش وجودداشته ودارد ؟
Iran (Islamic Republic of)
07:23 - 1400/01/28
درود بر احمدی‌نژاد دلاور
Iran (Islamic Republic of)
08:33 - 1400/01/28
اول بیا بگو بیش از 1000 میلیارد درامد کشور در 8 سال دولت شما چی شد بعد حرف دیگه بزن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج