لموشی: پیروزی برابر استقلال اصلا آسان نبود
۱۱۱۰۶۱۶
۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۹
۱۳۳۶
سرمربی الدحیل گفت: پیروزی برابر استقلال اصلا آسان و ساده نبود چرا که حریف قدرتمندی داشتیم.

ایرنا: سرمربی الدحیل گفت: پیروزی برابر استقلال اصلا آسان و ساده نبود چرا که حریف قدرتمندی داشتیم.

تیم های فوتبال استقلال ایران و الدحیل قطر در چارچوب هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا و حساس ترین دیدار گروه سوم، از ساعت ۲۲:۱۵ در استادیوم الجوهره شهر جده به مصاف یکدیگر رفتند و در پایان نماینده قطر موفق شد چهار بر سه حریف خود را شکست دهد.

لموشی: پیروزی برابر استقلال اصلا آسان نبود

«صبری لموشی» سرمربی نماینده قطر در نشست خبری پس از بازی اظهار کرد: دیدار دشوار و دیوانه واری را پشت سر گذاشتیم و از اینکه توانستیم پیروز شویم، خوشحالیم. این بازی اصلا آسان نبود چرا که تیم حریف قدرتمند بود. فشردگی مسابقات، استرس زیادی به بازیکنان ما وارد کرده است.

وی افزود: ما از نظر روانی تیم برتر بودیم و این موضوع واضح بود. استقلال از ما جلو افتاد اما بازیکنانم توانستند با تلاش زیاد در کل بازی، نتیجه را برگردانند و پیروز شوند. در طول این دیدار هیچوقت به عقب نیامدیم اما اشتباهاتی داشتیم که توانستیم آن ها را اصلاح کنیم.

سرمربی الدحیل تصریح کرد: بازیکنانم با روزه، فشردگی بازی ها و نبود زمان مناسب برای استراحت توانستند به خوبی مبارزه کرده و در زمین تلاش کنند.

وی ادامه داد: اولونگا را در خط حمله داشتیم و او را به جای معز علی قرار دادیم که خوب هم بود. او تنها پنج ماه است که به تیم ما آمده و در این مدت هم خوب کار کرده است. معز علی هم بسیار خوب بازی کرد و من قصدم این بود که ادمیلسون نیز کنار آن ها قرار بگیرد.

لموشی در پایان گفت: سه بازی دیگر در مرحله گروهی داریم و باید راهی برای خسته نشدن بازیکنان پیدا کنیم اما من به تمام بازیکنانم در غلبه به خستگی‌ و مشکلات اعتماد دارم.

دیدار بعدی استقلال و الدحیل یکشنبه ۵ اردیبهشت و از ساعت ۰۰:۴۵ برگزار خواهد شد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج