اشک و گلایه همسر آزاده نامداری در مراسم چهلمش
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
سمپاشی امحا_1
سمپاشی امحا_3
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
اپیلاسیون نانا 4
لایکو_4
کتاب لند_4
سمپاشی امحا_4
کتاب لند_2
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۱۵۵۶۵
۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۹
۲۱۵۹۰
چهلمین روز سالگرد درگذشت آزاده نامداری در مرکز همایش‌های رایزن تهران برگزار شد. مراسمی که با حضور دوستان آزاده و تعدادی از همکارانش همراه بود. سجاد عبادی همسر آزاده نامداری در متن بلندی که در این مراسم خواند با گلایه از دوستانی که به آزاده پشت کردند به شدت از مدیران صدا و سیما و کسانی که مقابل کار و فعالیت‌های او را گرفته بودند انتقاد کرد.

برترین‌ها: چهلمین روز درگذشت آزاده نامداری در مرکز همایش‌های رایزن تهران برگزار شد. مراسمی که با حضور دوستان آزاده و تعدادی از همکارانش همراه بود. سجاد عبادی همسر آزاده نامداری در متن بلندی که در این مراسم خواند با گلایه از دوستانی که به آزاده پشت کردند به شدت از مدیران صدا و سیما و کسانی که مقابل کار و فعالیت‌های او را گرفته بودند انتقاد کرد.

اشک‌ و گلایه‌های همسر آزاده نامداری در مراسم چهلمش

در این صحبت‌ها که در میان اشک‌های آقای عبادی و تاثر حاضران بیان می‌شد همچنین رسانه‌های زرد، روزنامه‌های خاص و کسانی که سال‌ها به زندگی آزاده نامداری رحم نکردند از دلایل دلشکستگی و فشار به او خوانده شدند. متن صحبت‌های سجاد عبادی و فیلم این صحبت‌ها در ادامه می‌آید.

اشک‌ و گلایه‌های همسر آزاده نامداری در مراسم چهلمش


در این مراسم سجاد عبادی، همسر آزاده نامداری متنی را به شرح زیر برای همسر جوان درگذشته اش قرائت کرد:

«بسم الله الرحمن الرحیم

"إِذْ تَلَقَّوْنَه بِأَلْسِنَتِکمْ وَتَقولونَ بِأَفْوَاهِکم مَّا لَیْسَ لَکم بِهِ عِلْمٌ وَتَحْسَبونَه هَیِّنًاوَه وَ عِندَاللَّهِ عَظِیمٌ ﴿نور، ١۵﴾

به خاطر بیاورید زمانی را که این شایعه را از زبان یکدیگر می‌گرفتید، و با دهان خود سخنی می‌گفتید که به آن یقین نداشتید؛ و آن را کوچک می‌پنداشتید در حالی که نزد خدا بزرگ است!"

بارالها خودت شاهد و ناظری که در ١۹١۴ روز زندگی عاشقان همان، شبی نبود که پیش از خواب از تو نخواهم از غصه‌هایش کم کنی و بر دوش من بگذاری که او روح و جانم است و مثل گل لطیف و حساس.
اما حالا که آزاده جانم نیست، دِینی بر گردنم احساس می‌کنم؛ در این روزهای غمبار فراق، دلم میخواهد – یکبار برای همیشه – گوشه‌ای از رنج و غم‌های بیشمارش در این سالها ر ا بیان کنم. غم‌هایی که آخر سر قلب مهربان و بخشنده‌اش را از حرکت انداخت. مخاطب حرف‌هایم مثل همیشه خود «آزاده» است که مطمئنم صدایم را می‌شنود و حرف‌هایم را تصدیق می‌کند.

بابا ابراهیم یکبار برایم از روزهای دبیرستانت گفت که بیان و صدای شیوایت و مدیریت محکمت، تو را تبدیل به معاون مدرسه کرد. بعد از فارغ‌التحصیلی مدیر آن موسسه تا سال‌ها برای از دست دادن چنین دختری متاسف بود. بعد از آن بود که همراهش به جام‌جم رفتی و تست دادی و از میان ١۵ هزار متقاضی، بدون معرف و آشنا، نفر اول شدی و اینگونه بود که در ١۹ سالگی پا به تلویز‌یون گذاشتی و حسرت.

خودت نوشته بودی که کل جوانی‌ات را صرف تجربه‌آموزی کردی، با تمام وجود و توانت تلاش کردی و وقت گذاشتی و درست در آغاز زمانه پختگی و اوج شکوفایی ممنوع شدی. ۱۰ سال از بهترین لحظه‌ها و سال‌های عمرت را با تمام توان و انرژی در رسانه ملی گذراندی، رشد کردی، بزرگ شدی اما با چنان مکر و حیله‌ای تو را به قربانگاه فرستادند، که نتیجه‌اش شد همه طعنه‌هایی که سال‌ها تحمل کردی.

بگویم از آن مصاحبه کذایی با شِبه روزنامه‌ای که تیترش هنوز علیه تو دست به دست می‌شود، دستوری بود که معاون وقت سیما به تو داد که برو با این رسانه‌ها صحبت کن تا ممنوعیت‌ات را رفع کنم. رفع شد؟

بگویم که در زمان ازدواجمان یا حتی بعدتر با بچه‌ای در شکم، تا چه روزهایی درگیر دادگاه بودی؟

بگویم از آن یکی که برای نبودنت ختم قرآن نذر کرده بود، چه‌ها با تو کرد؟

بگویم از کارهایی که در مخیله کسی نمی‌گنجد ولی با دروغ و نیرنگ در حق تو انجام دادند؟

بگویم از آن مدیران ترسو که تک‌تک‌شان شاهد همه این بلایا بودند و در خلوت به ما حرف‌ها می‌زدند و عکسش را عمل می‌کردند؟ کاش تا فرصت زندگیشان به سر نیامده، از حقایق بگویند که آن دنیا دیگر جای محافظه‌کاری نیست چون «إِذا وَقَعَتِ الْواقِعَه، لَیْسَ لِوَقْعَتِها کاذِبَه.»

ولی نه! تو آنقدر بزرگ بودی که از همه عبور کردی و گذاشتی و گذشتی… اما همین‌ها تپش قلب مهربانت را به شماره انداخت؛ همین قساوت‌ها، ناجوانمردی‌ها، نیرنگ‌ها.

اما من مثل تو نیستم؛ نمی‌توانم سکوت کنم چون نسبت به تو و خانواده‌ات دِینی دارم.

آزاده صبورم! بعد از روزهای تاریک و تلخ، همچون کبوتری زخمی به منِ خسته از روزگار و بی‌انگیزه پناه‌ آوردی. انگار دنیا را به هر دویمان دادند. هنوز در سرخوشی این لطف خدا بودیم که ناگهان با جماعتی هماهنگ روبه‌رو شدیم که دروغ می‌گفتند و تهمت می‌زدند. مجله‌ها منتشر کردند، ویژه‌نامه‌ها نوشتند تا درباره کیفیت و مدت ازدواجی که هنوز آغاز نشده بود نظر بدهند. زندگی آغاز نشده ما را در جدول و مسابقه نظرخواهی کردند! و هر چه در توان بود گذاشتند، اما این بار از خدا بی‌خبران نمی‌دانستند که این معجزه عشق است…

زندگی‌مان به ثمره آن خوشه گندم که مهریه تو شد، کمی‌ به آرامش رسید و فرصت شد تا ایده مادر تازه مرحومم را با تو مطرح کنم، برنامه‌ای که خودت هم آرزوی ساختش را داشتی. شد برنامه اینترنتی «آبان» زنان ایران. آنچنان قدرت و توان و تسلط‌ات در اجرا را به رخ کشیدی که به سرعت پر مخاطب شد. اما مگر همین هم تحمل شد؟ فقط بعد از ۱۵ برنامه تو را خواستند و گفتند «میهمان‌ها را ما دعوت کنیم، سوال‌ها هم با ما…» و نتیجه تعطیلی برنامه‌ای شد که تا همین امروز هم تنها برنامه تخصصی زنان باقی مانده است.

آزاده عزیزم! همیشه کتابخوان حرفه‌ای و علاقه‌مند به نویسندگی بودی که اولین مجموعه داستانت را در سال ۹۵ با نام برنامه‌ات «خانومی که شما باشی» منتشر کردی که آن را هم دچار مساله و مشکل کردند و جلوی توزیع کتابت را گرفتند.

با همان روحیه خستگی‌ناپذیر ناامید نشدی و بلافاصله پیش‌تولید یک برنامه اجتماعی دیگر را آغاز کردی تا بعد از سفرمان آغازش کنی؛ چه می‌دانستیم لذت یک سفر خانوادگی را هم به تو نمی‌بینند.

خدا را شکر که سایت‌های زرد بیشتر کلیک خوردند، مجلات بیشتر فروختند، کانال‌ها و پیج‌ها عضو بیشتری گرفتند، شومن‌ها و کارتونیست‌ها بیشتر دیده شدند و ابزار خنده حتی در کنسرت‌ها هم فراهم شد. … و خدا را شکر که با ابراز انواع فحش و ناسزا به ما، بخشی از بغض فروخفته جامعه فروکش کرد!

می‌دانی، درد ما این بود که هموطن پناهنده سیاسی که به دنبال انتقام از این نظام بود، به حریم ما تعرض کرد. غصه ما را منتقدان اجتماعی یک‌شبه زیاد کردند که قصد تدریس اخلاقیات داشتند، و اِلا پوشش تو در آن سال‌هایی که در هیچ سازمان و ارگانی نبودی و حتی در سال‌های بعد از آن واقعه، تغییری نکرد. ده‌ها پیشنهاد فیلم و سریال را برا ی سبک پوشش‌ات رد کردی و هیچ‌وقت هم ادعای الگو شدن نداشتی.

با همه آن نامهربانی‌ها، باوجود پیشنهادهای شبکه‌های فارسی زبان، به اصرار خودت بازگشتیم. می‌گفتی «من از چه فرار کنم؟ می‌خواهم همین جا باشم و برای مردمم کار کنم» ضبط گذرنامه‌ها، ماه‌ها ممنوع‌الخروجی، ماه‌ها احضار و بازجویی و استنطاق، هر روز یک لودگی و تمسخر، هر روز تهمت و یک تیتر. و تو چقدر صبور و محکم بودی در آن یک سال سخت…

کاش آن نامردان نقاب‌دار مجازی، شرافت داشتند اما منفعت‌طلبی آنچنان در بخشی از این جامعه نفرین‌زده چنبره زده که اخلاق و انسانیت آخرین چیزی است که به ذهنم متبادر می‌شود.

آزاده مهربانم! در تمام عمر کوتاه زندگی‌مان هیچ مراسم عمومی را تنها شرکت نکردی و این، آنچنان خارچشمی شده بود که «من شر حاسد اذا حسد» و من نمی‌دانم که با کمری خمیده و دلی شکسته اما همچنان پر از امید و انرژی سراغ درس رفتی تا برای روانشناسی کودک و خانواده، در فضای وب فعالیت کنی. اما عجبا که این بار هم تعدادی، مدعی‌العموم شاکی شدند از اینکه چرا این دختر همچنان کار می‌کند؟ چرا ساکت نمی‌ماند؟ جماعتی که همیشه عقل کل‌اند، شکایت بردند که چرا این خانم-دانش آموخته ارشد روانشناسی بالینی با رتبه ممتاز از بهترین دانشگاه‌های کشور- برنامه‌سازی روانشناسی انجام می‌دهد. همین شد که آن برنامه هم متوقف ماند. حتی برای ایده گزارش فوتبال بانوان هم تو را تحمل نکردند، فقط بعد از دو برنامه احضارت کردند که در صورت تکرار، حکم تعلیق می‌گیری.

آزاده بامعرفتم! آنچه که من از تو در این سال‌ها دیدم و لذت بردم و یاد گرفتم، معرفت و حمایت از همکار و رفیق بود. پشت دوست درآمدن در هر زمان، شده بود معمولی‌ترین کار تو. از مجریان تا هنرمندانی که شاید فقط مشی و مشربشان را پسندیدی. از ورزشکاران دختر تا استقلالی‌های متعصب که همیشه تمجیدشان می‌کردی تا یاد کردن از برنامه «نود» در همه دوشنبه‌های زندگی‌ات. ذکر خیرهایی که در حافظه همه خواهد ماند.

خدای من شاهد است که در طول سه سال گذشته، برای هدر نشدن و توان و مهارت و استعدادت، روزنه‌ای نبود که جستجو نکرده باشیم، دنبال مجوزی نبود که نرفته باشیم؛ ده‌ها مدیر و مسئول و کارگردان و تهیه‌کننده شاهد این ماجرا هستند. اما همه‌اش شد وعده‌های پوچ، امیدهای واهی، رنج‌های پیاپی. کار را به جایی رسانده بودند که حتی دوستانت را به واسطه ارتباط و حمایت از تو تحریم و ممنوع می‌کردند. و ماند حسرت ساخت و پخش برنامه‌ای که با پشتکار همیشگی‌ات در حوزه روانشناسی آغاز کرده بودی. همان ایده‌ای که برای برنامه ریزی‌اش در نوروز، در خانه ماندی و همراه به سفر کوتاه شمال نیامدی. خواستی به دیدن مادربزرگ فرتوتم بیایی ولی همان کار نیمه تمام، باعث تنهایی شد و شد آنچه نباید می‌شد.

آزاده دلم! این‌ها فقط گوشه‌ای از رنج‌های پیاپی و مداوم تو در این سال‌های پردرد بود. غم‌هایی که ذره ذره و بی‌وقفه بر قلب رنجورت ضربه زد. قلبی که این همه فشار را دوام نیاورد و از تپش ایستاد. به قول آقای قاضی معروف «پرونده مرگ تو بمثابه قتل مدنی در حقوق جزاست.»

خدا را با قلبی‌ شکسته شاکرم که دخترم با رویایی سوخته و با هزاران افسوس، تا هر لحظه عمرش به مادری شجاع، صبور، مقاوم و توانمند افتخار خواهد کرد.

خدا را با لبی پر از آه شاکرم که توفیق زندگی با معشوقم در این دنیا را هر چند کوتاه به من بخشید و تا آخر عمر افتخارم درک وجود نازنین و ارزشمندش خواهد بود.

خدا را با دلی اندوهگین شاکرم که آنچنان عزتت داد تا پِچ‌پِچه‌های نامردمانی که حتی در هنگامه مرگ دست از شایعه‌پراکنی برنمی‌دارند، ناکام بماند.

خدا را با همه وجود شاکرم که می‌دانم حالا به آن دل پر از درد، آرامشی بی‌انتها بخشیده و رنج‌های این دنیا دیگر به آن قلب نازنین و مهربان آسیب نمی‌زنند.

خدایا! آزاده را در کنار مادر مهربانم -که او هم بر اثر ناملایمات اجتماعی در بهار، رنگ خزان شد و سیاه‌پوشم کرد – زیر سایه لطف خودت قرار بده و به دل خانواده ما آرامشی عطا کن چراکه؛

"وَلَا تَحْسَبَنَّ اللَّهَ غَافِلًا عَمَّا یَعْمَل الظَّالِم و نَ، إِنَّمَا ی ؤَخِّر ه مْ لِیَوْمٍ تَشْخَ ص فِیهِ الْأَبْصَار ﴿ابراهیم، ۴٢ ﴾

گمان مبر که خدا، از آنچه ظالمان انجام می‌دهند، غافل است! بلکه کیفر آنها را برای روزی تأخیر انداخته است که چشم‌ها در آن از حرکت بازمی‌ایستد."

آزاد آزادم ببین، چون عشق درگیر من است

دیگر گذشت آن دوره که تقدیر زنجیر من است

شاید نمیدانی ولی از خود خلاصم کرده‌ای

آیینه خالی فقط امروز تصویر من است

با عشق تو بر باد رفت آن آبر وی مختصر

من روح بارانم ببین، چون عشق تقدیر من است

سجاد عبادی / چهلمین روز بی آزادگی»


تصاویری از مراسم چهلم زنده‌یاد آزاده نامداری

اشک‌ و گلایه‌های همسر آزاده نامداری در مراسم چهلمش

اشک‌ و گلایه‌های همسر آزاده نامداری در مراسم چهلمش

اشک‌ و گلایه‌های همسر آزاده نامداری در مراسم چهلمش

اشک‌ و گلایه‌های همسر آزاده نامداری در مراسم چهلمش

اشک‌ و گلایه‌های همسر آزاده نامداری در مراسم چهلمش

انتشار یافته: 154
در انتظار بررسی:2
Iran (Islamic Republic of)
22:34 - 1400/02/16
روح همه رفتگان شاد و غریق رحمت باد
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
جای این حرفا یه توضیح ساده بده از اون روز چقدر حرف میزنه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
ناراحتم از مرگش خودش دو تا شخصیت داشت طفلک تلویزیون البته کارمنداش رو اینطوری تربیت میکنه پر تناقض پر تضاد
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
صمد پور گفت نامداری بیشتر ناراحت بود از کلمه باد بردن روسری که گفته بود دوست داشته حقیقت رو بگه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
به شوهر نامداری عید ولش کرد با اون حالش دست بچه اش گرفت رفت شمال تنهاش گذاشت هم بدهکار شدن مردم جالبه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
نجات غریقی خخخخ
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
وقتی با زبانتون دیگرانو می کشید و خبر دارید چه جنایتی کردید من که از دونه به دونه تون نمی گذرم
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
۲۳:۱۵
اون باد زد روسریم افتاد و که خودش اول و قبل از همه گفت
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
یه تصویر درست یه توضیح درست از خودش نمیتونه بده
صبا
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
همه راگفت وهمه را متهم کردو برای همه حکم صادر کرد امانگفت که مسبب تمام اینکارهاش خودش بوده خودمرحوم که بانقاب وریا بالا رفت وبعد درسفر شد آنچه نباید میشد پبعد توهین به شعور مخاطب،پس تقصیر کار اصلی خودش بود وبس
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
صداو سیما رو بد ضایع کرد
دلبر جان
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
خدا بیامرزدش پر انرژی و شاد ....
عزیزم ای کاش بودی دلم حیلی برات تنگ شده و خیلی دوست داشتم و دارم و خواهم داشت....
قضاوت نکنیم هیچوقت زندگی هر کس به خودش مربوطه
عبدالله الاهوازی
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
قرین
محمد
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
روحش شاد
ح.الف
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
غریق هم درسته یعنی در دریای بی کران رحمت الهی غرق بشه این تعبیر، استعاره است.پس ازلکی بهش ایراد نگیرید.
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
۰۰:۲۲
مردم دنبال سرگرمی هستن واون خدابیامرز واسشون جورکرد!
باعث این همه حرف وحدیث هم خودش بودنه مردم والا خیلیها کانادا میرن وکسی هم نمیفهمه ...
Iran (Islamic Republic of)
22:39 - 1400/02/16
شادی روحش صلوات
پاسخ ها
دزفول
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
خدا رحمتش کنه روحش شاد با امام حسین محشور شه
ایرانی کاربر قدیمی
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
خوب دلش واسه بچش نسوخت؟ بعدشم چرا درمان نکرد افسردگیشو ؟ چراهای زیادی هست . ولی حیف که نیست جواب بده .
حسین الحسینی شیرازی
Iran (Islamic Republic of)
۲۲:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
فقط بگو چراتنهاش گذاشتی ورفتی شمال وبگو چرا ازدنیا رفت علت مرگش بگو همه گیج شدند چراتنهاش گذاشتی هیچکس زنش عید راتنها نمی گدارد چرا
Iran (Islamic Republic of)
22:47 - 1400/02/16
متاسفانه سیمای میلی دل خیلی از ایرانی هاراشکسته نمیدانیم این رویه تاکی ادامه دارد یارب خودت نظری کن
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
فقط تلویزیون؟؟؟؟سایت ها ،کامنت های مردم در فضای مجازی و روزنامه ها کم به او ظلم کرده است
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
این سیمای میلی ، باب دل شما نیست
میل به ضوابط دارد بدهکار هیچکس هم نیست
Iran (Islamic Republic of)
22:49 - 1400/02/16
کاش اینقدر زود قضاوت نکنیم
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
کاش.همه اون دنیا رو فراموش کردیم.پیشنهاد میکنم برنامه زندگی پس از زندگی شبکه چهار ساعت شیش ونیم غروب ببینید شاید تلنگری باشه
ناشناس 20
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
قضاوت کردن کارخیلی بدیه نه ازدل کسی خبرداریم و نه از بغض وحسد دیگران چه زیبا بود عاشقانه وصادقانه هرکس رابااعتقاداتش درکنارهم پذیرابودیم زندگی خیلی زیباتر می شد خدایش بیامرزد
Iran (Islamic Republic of)
22:49 - 1400/02/16
برو بابا از روی یه متن نمیتونی بخونی فکر میکنن خیلی ادمای مهمی اند
Iran (Islamic Republic of)
22:49 - 1400/02/16
نماد ریاکاری
پاسخ ها
گستاخ نباش
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
کاربر ۲۲/۴۹شما حق ندارین قضاوت کنید ب شما ربطی نداره زندگی خصوصی مردم
دوستدار وطن
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
خداش بیامرزد اگه زندگی را دوست داشت خودشو نمی کشت تقصیر هیچ کس نیست همه امکانات داشته پول و خونه و شوهر و....دوست نداشته زنده بمونه شما ببین مراسم ختمشون کجا و با چه هزینه ای برگزار شده در حالیکه خیلیها مشکل مالی دارند
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
۲۳:۴۰ . ما تو این مملکت چیزی به اسم زندگی خصوصی مردم نداریم. داخل اتومبیل شخصی هم حریم عمومیه. فقط نوبت خودتون که میرسه حتی پارک عمومی در سوئیس هم میشه حریم خصوصی و زندگی شخصی و کسی حق قضاوت نداره؟ سخت در اشتباهی
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۴:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
زندگی خصوصی؟
جمله ی افتخار میکنم چادر ام چی؟
اونم زندگی خصوصی ایشون بود؟
علی علی امینی
Iran (Islamic Republic of)
۲۱:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
اگر زندگی خصوصی هست چرا در تریبون عمومی منتشر شده؟
Iran (Islamic Republic of)
22:50 - 1400/02/16
من درک نمی کنم. مرحومه یک اشتباه کرده بود. چیزی که حقش بود را از جامعه دریافت کرد. بعدا تحمل فشار نداشت و به زندگی خودش پایان داد. اشتباه از خود مرحومه بود. اولا بابت سبک زندگی دوگانه خودش و دوما بابت اینکه اگر دو رویی کردیم باید تاب فشارها را داشته باشیم نه اینکه یک گناه کبیره دیگر انجام بدهیم
پاسخ ها
بدون نام
United States of America
۲۳:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
خدا امواتت بیامرزه، حق گفتی
اکرم
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
اشتباه از ما مردم هست که تو کار همدیگه دخالت میکنیم هر کس هر طور دوست داره زندگی کنه فقط به دیگری ضرر نرساند
ما فقط بلدیم قضاوت کنیم و خودمون رو مبرا بدونیم
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
نمیشناسم شمارو اما چون پاک و منزه نیستیم قطعا اشتباهاتی داشتی! حتما مورد قضاوت دیگران قرار میگیری و تحمل و واکنشت رو ببین! قضاوت برای خودتم هست زیاد از روی پاکی حرف نزن!
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
۲۳:۲۵خود مرحومه به شکل تمام قد در خدمت تشکیلاتی بود که تو کار همه دخالت میکنه و اصلا هم اعتقاد نداره که هر کس هر طور دوست داره زندگی کنه فقط به دیگری ضرر نرساند
بدون نام
Germany
۱۲:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
متن درستیه.....تلویزیون می تونست ایشان رو کار اداری بهش بده نگهش داره تا بعد از تخصصش بهره ببره.....آقا فرمایشتون واقعا درسته ....
مهدی
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
بدون نام 01:00 اصلا من گناهکارترین فرد هستم. در خلوت خودم هر گناهی می کنم. اتفاقا دو رو هم هستم. اما این گناه من و دو رویی من تا به حال آشکار نشده. من خونمون روزه نمی گیرم اما تو اداره روزه هستم. . اما اگه دو رویی من آشکار باشه و تو اداره همه بفهمند که من دو رو هستم دیگه نمیام پیش .همکارانم از فواید روزه داری بگم. موضوع اصلی این هست. یه موقع هست شما سبک زندگی شخصی و اجتماعیت فرق می کنه . یه موقع هست که این تفاوت سبک زندگی داره روی زندگی مردم هم تاثیر میزاره. در ای حالت مردم حق دارند گارد بگیرند و قضاوت کنند. از اینجا به بعد باید پوست خود من کلفت باشه که گناه کبیره نکنم
Iran (Islamic Republic of)
22:52 - 1400/02/16
انشالله گفته ها و احساست حقیقت باشه نه نوش دارو پس از مرگ...
Iran (Islamic Republic of)
22:58 - 1400/02/16
کسی چیزی نشنید خودش عکس با چادرش و از سوئیس منتشر کرد بعدش عکسهای بی حجابش و یه یارویی منتشر کرد خودش اومد توضیح داد که باد زد روسریش افتاد و بدتر شد
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۱:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
به تو چه
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۰:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
۱:۳۲
من نه توهین کردم نه قضاوت نظر من هم به توچه هیچکس از زنی که میره اروپا توقع نداره چادر مشکی سرش کنه ولی نامداری که مروج چادر رنگی بود بقول خودش ، از خیایون اروپا چادر مشکی به سر عکس گرفت و منتشر کرد به فاصله چند روز یه یارویی عکس و فیلم بی حجابش و منتشر کرد و اومد توضیح بده بدتر شد حالا که مرده یه عده عذاب وجدان گرفتن
Iran (Islamic Republic of)
22:58 - 1400/02/16
مساله شخصی است قضاوتی نمی کنم و دوست هم ندارم کسی در مسائل شخصی من دخالت کنه
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۲:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
اونا چیزی به اسم زندگی شخصی به رسمیت نمیشناسند
Iran (Islamic Republic of)
22:58 - 1400/02/16
فقط مراسم ایشون میشد برگزار کرد دیگه
ستاد کرونا فقط ب مراسم مردم عادی گیر میده
یا اونجا کرونا نبوده ؟؟؟
Iran (Islamic Republic of)
22:59 - 1400/02/16
جالبه آقا با بچه اش رفته مسافرت اونم خود کشی کرده از همه طلبکارم هست
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
یعنی گندم تو این دو روز نمی گفته مامان یا نمی خواسته صدای مامانشو بشنوه؟؟؟؟؟
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
همین رو بگو ، دو روز از زنش بی خبره بود ، طلبش رو از بقیه داره اگه خیلی رابطه خوبی تو زندگی باهم داشتین خودکشی نمی‌کرد
Iran (Islamic Republic of)
23:00 - 1400/02/16
مقصر تلویزیون بی مصرف ممنوع کارش کرد
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
مقصر اصلی قضاوت ها ،کامنت های مردم در فضای مجازی و سایت ها است
Iran (Islamic Republic of)
23:01 - 1400/02/16
اصولگراها کشتنش با کاراشون
پاسخ ها
دوستدار وطن
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
خودش خودشو کشت تقصیر هیچ کس نیست
Iran (Islamic Republic of)
23:02 - 1400/02/16
چرت و پرت میگی !
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۷:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
رویهرفته خداازسرمقصرینی که باعث شدن اون خودش رابکشه نگذره..
اماازاده اشتباه کرد.یه ضرب المثل داریم که میگه اگردلت تنگه ..دنیاکه تنگ نیست ..
Iran (Islamic Republic of)
23:02 - 1400/02/16
واقعا چرا نمیذاشتند کار کنه؟ ایشون قبل ماجرای سوئیس ممنوع الکار شده بودند؟ چرا؟ کی با ایشون مشکل داشت؟
Iran (Islamic Republic of)
23:03 - 1400/02/16
الله اکبرازاینهمه شقاوت درحق یک انسان ولواینکه گناه کارهم باشد.
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
ا نه بابا اینو به خودت بگو
Iran (Islamic Republic of)
23:04 - 1400/02/16
مجازی نباشه ریاکاری هر کاری دلتون میخواد که میکنید
Iran (Islamic Republic of)
23:05 - 1400/02/16
این چی میگه چقدر پررو شوهرش
Iran (Islamic Republic of)
23:06 - 1400/02/16
دم مجازی گرم اسرار هویدا میکنه
پاسخ ها
بدون نام
France
۱۱:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
بله# اما آیا از این اسرار ها درس هم می گیریم ؟

یا فقط مشغول خویشیم !؟!
بدون نام
France
۱۷:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
اسرار خودش جمعه
Iran (Islamic Republic of)
23:06 - 1400/02/16
از مرگش ناراحتیم اما پررو نشو
Iran (Islamic Republic of)
23:06 - 1400/02/16
یقه صدا سیمارو بگیرید که نامداری همه رقمه براشون تلاش کرد اخرش حذفش کردن ......وگرنه مردم از ادم متظاهر بدشون میاد
پاسخ ها
اکرم
Iran (Islamic Republic of)
۲۳:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۶
اشتباه منفی دادم
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۵:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
عجب
Iran (Islamic Republic of)
23:07 - 1400/02/16
جناب سجاد عبادی برو مقاله ((خانم نامداری چادر شما بوی نفاق و دروغ میدهد )) و بخون اون مقاله مال قبل از ازدواج دومش با تو و ماجراهای سوئیس بود بماند که تو سوئیس هم عکس با چادر انداخت
Iran (Islamic Republic of)
23:07 - 1400/02/16
چرا نمیگین چطوری کشته شد
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۵:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
با زخم زبون
Iran (Islamic Republic of)
23:09 - 1400/02/16
بیسواد از رو نمیتونه بخونه یه توضیح ساده از علت مرگش نمیتونه بده برای افکار عمومی همه رو متهم کرد بیخودی
Iran (Islamic Republic of)
23:12 - 1400/02/16
سلبریدیهامجریان میلی خودشون باعث نفرت بی اعتباریشون شدن
Iran (Islamic Republic of)
23:14 - 1400/02/16
مملکت ما همینه آدمها رو دو رو بار میارن عین خودشون من هم زخم خورده قضاوت‌های نابجای آدم بی وجدان شدم تنها چیزی که آرومم می‌کنه اینه که منم خدایی دارم روز حسابی هست الان واسه خودم زندگی میکنم و قضاوت دیگران اگر چه آزارم میده ولی برای خودم زندگی میکنم چون فقط به بار به دنیا میام
Iran (Islamic Republic of)
23:26 - 1400/02/16
همه مقصر بودن جز تو و خودش شما که سنگ قبرش هم با چادر گذاشتید دیگه انقدر پوشش آزاده نامداری رو نکنید تو حلق ملت حالا مردمم نخوان چیزی بگن شما ول نمیکنید
Iran (Islamic Republic of)
23:35 - 1400/02/16
بازم شوهرش از نزدیک مشخص نیست. معلوم نیست چه کسی جای شوهرش در عزاداری و حالا اینجا داره صحبت میکنه
پاسخ ها
شاهین
Iran (Islamic Republic of)
۰۰:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
حیدری، جدأ باحالی!
این حرفا چطور به ذهنت میرسه؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!
Iran (Islamic Republic of)
23:37 - 1400/02/16
روحش شاد
خدایا اگر هر کدام از ما در مورد ایشان قضاوت نادرستی کردیم ببخش
پاسخ ها
ارام
Iran (Islamic Republic of)
۰۳:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
آمین
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۸:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
قضاوت درست بوده ناراحت اند چرا مردم فهمیدن
Iran (Islamic Republic of)
23:42 - 1400/02/16
روحش شاد و یادش گرلمی واقعا دلم نمیاد به تصویرش نگاه کنم چون در تازه ها که بود خاطرات خوشی ازشون داشتم
Iran (Islamic Republic of)
23:42 - 1400/02/16
من کاری به مسافرت و...ندارم،فقط دلم ميخواد که خودکشی نکرده باشه،چون تو برنامه زندگی پس از زندگی درمورد کسانی که خودکشی کردند خیلی بد جایگاهی توصیف کرد،گناه دخترت چی بود ک بی مادر بزرگ شه،مگر شغل و کار اینقدر مهمه؟؟
Iran (Islamic Republic of)
23:49 - 1400/02/16
سکوت بایست کرد چون سکوت منطقی تره
Iran (Islamic Republic of)
23:51 - 1400/02/16
از کجا معلوم کار خودت نبوده مگه میشه کسی بره شمال هنسرش بمیره بعد از ۲روز جسدش پیدا شه چند روز بوده از زنت خبر نداستی ززنگ
Iran (Islamic Republic of)
23:52 - 1400/02/16
روحش شاد و قرین الطاف الهی. کشتنش
Iran (Islamic Republic of)
00:00 - 1400/02/17
جالبه اختلاف خانوادگی افتاد گردن صدا وسیما!!!!عجبا از ریا کاری.
Iran (Islamic Republic of)
00:00 - 1400/02/17
حرفات همه صحیح تاریخچه ای از مرحوم گفتی...
حداقل اخرش دلیل فوت ایشون هم میگفتی...سکته کرد .قرص اشتباهی خورد...قرص زیاد خورد ...پزشک قانونی که نگفت اخرش .دادسرا هم تو ضیحی نداد تو چرا هیچی نمیگی
Iran (Islamic Republic of)
00:03 - 1400/02/17
قرار نیست تمام عمرتون تو صدا و سیما باشید. در ضمن مردم بیچاره و گرسنه چی بگن شما که وضعتون خوبه از سرخوشی خودکشی می کنید. وجدانا من دیگه دلم نمیسوزه برای شماها. مردم قضیه این خانم رو فراموش کرده بودن خودتون دوباره شروع کردین. خدا بیامرزدش اما نندازین کردن دیگران
Iran (Islamic Republic of)
00:11 - 1400/02/17
زن خود ساخته وبا شخصیتی بود حیف که قدرش را ندونستیم خدا رحمتش کنه
Iran (Islamic Republic of)
00:21 - 1400/02/17
روحش شادباد۰روحش بابی بی دوعالم فاطمه زهراس محشورباد۰ ...
Iran (Islamic Republic of)
00:21 - 1400/02/17
قضاوت نکنید
یکی با چادر خوشه یکی بی چادر
یکی با آدما حالش خوبه یکی با حیوونا
یکی بامسجد یکی با میخونه
بزارید راحت باشند وقتی تو کار خودمون موندیم
کدوم آدم همیشه راست و صادقه
کی پشت و رو نداره
اخرتتون رو خراب قضاوت و تهمت نکنید
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۱۳:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
احسنت
setareh
Iran (Islamic Republic of)
۱۷:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۸
این واسه وقتیه که تو کل کشور آزادی باشه ...
Iran (Islamic Republic of)
00:21 - 1400/02/17
بازپرس گفت
وصیت کرد ه از زندگیش ناراحت بوده!!!!!!!
Iran (Islamic Republic of)
00:29 - 1400/02/17
اون موقع که به زن اولت خیانت میکردی،یه هفته بعد طلاقت ازدواج کردی که حرصش بدی باید فکر الانتو میکردی اقا. دنیا دار مکافاته.
Iran (Islamic Republic of)
00:33 - 1400/02/17
روحشون شاد،خانواده من هم از شنیدن این خبر واقعا شوکه و ناراحت شدند،
Iran (Islamic Republic of)
00:35 - 1400/02/17
روحش شاد من این خانم دوست داشتم هر کاری هم کرده توزندگی شخصی خودش بوده به من وشما هیچ ارتباطی نداشته حداقل تو این ماه کمتر گناه جمع کنیم
Iran (Islamic Republic of)
00:47 - 1400/02/17
آقای عبادی خداوند به شما صبر دهد و متاسفم با مردمی زندگی می کنم که حالا هم در کامنت هایی که گذاشته اند بویی از مردانگی و جوانمردی نمی دهند .چکار کردیم.این است نتیجه تربیت ما و ایران چند هزار ساله
Iran (Islamic Republic of)
01:03 - 1400/02/17
روحش شاد ، چرا باید یک نفر در خارج از کشور روسری خود رو سهوا یا اصلا عمدا برداشته اینهمه باید مورد هجوم رسانه ، مردم و نظام قرار بگیره ! اینو همه می‌دونیم که کسانی که در سمت های رسمی صدا و سیمای ایران کار میکنند بایستی حجاب و خیلی از شرایط دیگه ای که نظام داره رو رعایت کنند و همه کشورها برای خودشون قوانینی دارند.
Iran (Islamic Republic of)
01:23 - 1400/02/17
کاش قبل مرگش یک شاخه از این دسته گلهارا بهش هدیه میدادن چه فایده صدتا ازاین مراسم دردی از دل مادر وپدر وشوهرش بر نمیدارد به قول سهراب سپهری ..من این همه دوست داشتم و این همه تنها بودم
Iran (Islamic Republic of)
01:30 - 1400/02/17
همون ساعت اول دایی ایشون گفتن ابست قلبی کرده به نظر من درست گفتن چون خانم مومنی بود وخودد کشی تو مرامش نبود روحش شاد
Iran (Islamic Republic of)
01:38 - 1400/02/17
شوهرش هیچ توجیهی برای غیبت دوروزه اش ندارد‌.
Iran (Islamic Republic of)
02:00 - 1400/02/17
دیگه وقتی یکی میمیره ک گناهاش پاک نمیشه اگه مردم این ریاکاری و فروش اعتقادات یه طرف دستبوس صداوسیما یه طرف آب جو خوردن سکوت کنن فردا همه اینکاره میشن گرچه الانم زیاده
Iran (Islamic Republic of)
02:08 - 1400/02/17
سلام من كه نميدونم غذيه چي بوده اذاده سادگي كردش كه خودشو كشت از قديم گفتند طلا كه پاكه چي منتش به خاكه نبايد تحته تأثيره يه مشت ادم هاي كثيف از خدا بيخبر قرار ميگرفت از اين جور اشغالها متاسفانه دنيامون پوره
Iran (Islamic Republic of)
02:12 - 1400/02/17
فقط بزارید روحش در آرامش باشه تمام.
Iran (Islamic Republic of)
02:33 - 1400/02/17
توی ایام کرونا و تعطیلی کرونا مراسم میگرند اونم واسه کسی که با دورویی و دروغ مردم به بازی گرفته بود و منافع خودش رو در نظر میگرفت!!!! خجالت نمی کشند.
Iran (Islamic Republic of)
03:29 - 1400/02/17
مردم رو چرا بدهکار میکنی این آشیه که خودتون درستش کردین
Iran (Islamic Republic of)
03:41 - 1400/02/17
خدا یا درکم ارزوست از ماست که برماست
Iran (Islamic Republic of)
04:45 - 1400/02/17
خدا به دادتون برسه. خجالت نمیکشید هنوزم دارید قضاوت میکنید. وای بر شما
Iran (Islamic Republic of)
05:03 - 1400/02/17
برادر عزیز شوهر خانموم نامداری
شما بیشتر از اینکه برای ان تازه گذشته طلب مغفرت کنی داری روحش رو با قضاوت از کسانی که امکان دفاع از خود ندارند عذاب می دهی دقیقا کاری را کردی که دوست نداری کسی با خودت کند برایت متاسفم
Korea (Republic of)
05:28 - 1400/02/17
خدایش بیامرزد انشالله
هیچ گاه دنیا قبول نمیکنداتفاقهایی بهنم حراست و.....باعث بی مادرشدن طفلی
یا داغی گذاشتن بردل پدرومادری
خداانشالله حق توو.........خواهد گرفت
Iran (Islamic Republic of)
06:01 - 1400/02/17
کاش خود آزاده بود و میتونست شهادت بده که تو چقدر راست میگی.
Iran (Islamic Republic of)
06:08 - 1400/02/17
روحت شاد آزادی عزیزم نبودت را هیچ وقت باور ندارم من شما رو از برنامه خانواده دیدم وعاشقت شدم چون دختر شاد وپر انرژی بودی انشالله اون دنیات رو داشت باشی این دنیا به هیچ کس وفا نکرد ونمی کنه همه جواب خوبی وبد رو همین دنیا میدیم میرم ناراحت نباش انشالله خدا صبر بده به خانوادی داغ دارت
Iran (Islamic Republic of)
06:11 - 1400/02/17
خداوند رحمتش کند وبه بازماندگان صبردهد.
Iran (Islamic Republic of)
06:41 - 1400/02/17
برو بابا هر چي بود تقصير خودتون به بقيه چه ربطي داشت خودتون عکساتون رو از اون ور آب منتشر کرديد دوما جامعه نفرين زده نتيجه کار افراد رياکار و دورويي مثل خودتان است
Iran (Islamic Republic of)
07:08 - 1400/02/17
خیلی وقیح پرووو هستند عوام فریبی کنی زبونتم دراز باشه
پاسخ ها
بدون نام
Iran (Islamic Republic of)
۰۹:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۲/۱۷
چرا اینقدر بی رحمید...اون بنده خدا زندگیش ازهم پاشیده اونوقت شما اینجوری صحبت می کنید
Iran (Islamic Republic of)
07:24 - 1400/02/17
خدا یا همه رفتگان بیامرزد این بنده خدا را رحمت کند و به مردم دوست داشتن را بیاموزد
Iran (Islamic Republic of)
08:07 - 1400/02/17
خداوند متعال وقتي به بنده گناهکار فرصت توبه می دهد و توبه می کند گناهش می بخشد چرا صدا و سیما چنین فرصتی نداد تا خطای خودرا جبران کند اگر بد ذات بود جذب شبکه های فارسی زبان خارج می شد و زندگی بهتر از ایران انتخاب می کرد با ارامش به زندگی اش ادامه می داد همانطور که دیگران رفتند پشت سرشان نگاه نکردند ولی افسوس چگونه افراد بخاطر خطای خود و دشمنی عده ای انها را از جامعه طرد می کنیم خداوند متعال از تقصیر همه بگذرد و ایشان را مورد رحمت قرار دهد
Iran (Islamic Republic of)
10:12 - 1400/02/17
خدا بیامرزتش
هرچی بود که دیگه بین ما نیست و نمیتونه از خودش دفاع کنه یا توضیحی بده
انشالله که خدا به حق این ماه عزیز بیامرزتش
Iran (Islamic Republic of)
11:24 - 1400/02/17
خداوند بیامرزه و به هممون رحم کنه
Iran (Islamic Republic of)
11:27 - 1400/02/17
وقتی هر کدوم نفس میکشید هزارتاعکس از خودتون تو مجازی میزارید چطور انتظار دارید مردم تو زندگی تون سرک نکشن ؟؟؟
Iran (Islamic Republic of)
11:36 - 1400/02/17
غرقه در فضای مجازی!!!
Iran (Islamic Republic of)
11:38 - 1400/02/17
نباید یه طرفه به قاضی رفت!!!
Iran (Islamic Republic of)
11:38 - 1400/02/17
آدم نباید لجوج باشه و خودخواه!!!
Iran (Islamic Republic of)
12:03 - 1400/02/17
آدم زمانی میشکنه که نزدیک هاش امیدشو نا امید میکنن اگه همسر ش پشتش بودوتنهاش نمیذاشت که بعد چند روز جنازش پیدا بشه مطمئن باش بخاطر بچه شم شده خودشو سرپا نگه میداشت
آ
Germany
12:07 - 1400/02/17
تلویزیون هرکار دلش می خواد می کنه مگر برنامه ی محبوب ۹۰ رو بدون دلیل حذف نکرد ؟ اما عادل در دنیا جاداره کسی نیست که خودکشی کنه مسوولان تلویزیون منتظرند برنامه ی ۹۰ فراموش بشه زهی خیال باطل.....
Iran (Islamic Republic of)
12:26 - 1400/02/17
آزاده قطعا اشتباهاتی داشته اما ما نباید قضاوت کنیم.
و مطمئن باشید تاوان اشتباهش اصلا این نبوده.
من فکر کنم الان اون کسی که فیلم رو پخش کرده هم ناراحته....
Iran (Islamic Republic of)
13:02 - 1400/02/17
خدارحمتش کنه روحشان شاد وبه خانواده عزیزشان صبرعنایت بفرما
Iran (Islamic Republic of)
13:27 - 1400/02/17
حیف که تصمیم گرفتم قضاوت نکنم و نظر ندم وگرنه ....
Iran (Islamic Republic of)
13:58 - 1400/02/17
۷۰‌میلیون فقیر ومستمند وگرفتار
چه خبره .خبر رفته از دنیا میداند.نه کسانیکه به خقایق
اعتقاد ندارنند.یعنی واقع گرا نیستند.و واقعیت قبول
ندارنند.کسانیکه واقعیت قبول ندارنند کفر مطلق اند.
Iran (Islamic Republic of)
14:49 - 1400/02/17
داداش کاش شما تو اون سفر که شروع همه این هجمه ها و انتقام گیری ها شد یه کم مدیریت میکردی. نمیدونم شاید شاید شما میتونستی از سرچشمه جلوی این مسائل رو بگیری
Iran (Islamic Republic of)
14:50 - 1400/02/17
دو روز فوت کرده بود خدا بیامرز, شوهرش کجا بود.
Iran (Islamic Republic of)
15:43 - 1400/02/17
قسمت اون همونجوری بود خدا رحمتش کنه روحش شاد
Iran (Islamic Republic of)
05:58 - 1400/02/18
اشک تمساح نوش دارو بعدمرگ سهراب
Iran (Islamic Republic of)
07:01 - 1400/02/18
اخه جای سوال داره تو شوهرش هستی خوب معلومه دیگه طرفدار کارای زنت باشی.ما چیکار داریم به آزاده .خودت داری میگی وعده مدیران پس مشخصه تو هم خیره ات رو کم دادن صدات در اومده .برو خودتو رنگ کن ..باد نبردددت
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
استخدام_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
بهمن پور_داخلی2
استخدام_2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کیان برنا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
ایرانیان-فوتراصلی222
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو