جوان‌هایی که ناظم‌الشریعه آن‌ها را ندید!
۱۱۱۹۲۹۸
۲۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۰۲:۵۲
۹۸۵
در حالی که جوان‌های زیادی در لیگ برتر فوتسال بودند کادر فنی تیم ملی آن‌ها را ندیده است.

ایسنا: در حالی که جوان‌های زیادی در لیگ برتر فوتسال بودند کادر فنی تیم ملی آن‌ها را ندیده است.

کادر فنی تیم ملی فوتسال اکثر بازی‌های این فصل لیگ برتر فوتسال را از نزدیک نظاره کردند. با این حال ناظم الشریعه در اظهارنظری عجیب اعلام کرد که بازیکن جوانی که بتواند خود را به تیم ملی تحمیل کند در لیگ امسال وجود نداشته است.

جوان‌هایی که ناظم‌الشریعه آن‌ها را ندید!

این در حالی است که بسیاری از مربیان و کارشناسان فوتسال این فصل لیگ برتر را جایی برای ظهور پدیده‌های فوتسالی دانستند و درخشش تیم‌هایی مثل مس سونگون و سن ایچ نشأت گرفته از درخشش بازیکنان جوان این تیم‌هاست. چهره‌هایی مثل سالار آقاپور، سینا پرکاس، پژمان بهادیوند، رضا سپندار، شهاب طالبی، مسعود یوسف، علی مروتی، مراد ناظری، سجاد بابایی، بلال اسماعیلی، کیانوش شیرپور از جمله بازیکنانی بودند که در این فصل از لیگ برتر نمایش خوبی از خود ارائه دادند و نادیده گرفتن توانایی‌های آنان نشان می‌دهد که درهای تیم ملی به روی بازیکنان جدید بسته است و ناظم الشریعه هم‌چنان قصد دارد از بازیکنان قدیمی در ترکیب خود استفاده کند.

در سال‌های اخیر بارها نسبت به جوانگرایی نکردن در تیم ملی فوتسال انتقاد شده و سرمربی تیم ملی هیچ‌گاه پاسخ روشنی در این‌باره نداشته است و به نظر می‌رسد این بار هم باید شاهد ادامه این روند در تیم ملی فوتسال باشیم.

با این روند تیم‌ ملی پس از جام جهانی فوتسال کار دشواری پیش‌رو داشته و سرمربی تیم ملی باید دست به یک پوست اندازی اساسی بزند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج