در ضیافت شام ملی‌پوشان با وزیر چه گذشت؟
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
استخدام_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
کتاب لند_3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 4
استخدام_4
کتاب لند_4
دکتر استرکی_4
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
استخدام_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۲۳۲۲۷
۱۰ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۱:۰۵
۱۶۹۲
ضیافت شام وزیر ورزش و جوانان به همراه رئیس فدراسیون فوتبال با کادر فنی و بازیکنان تیم ملی فوتبال برگزار شد که عزیزی خادم، اسکوچیچ و سلطانی فر دقایقی را با بازیکنان گفتگو کردند.

فارس: ضیافت شام وزیر ورزش و جوانان به همراه رئیس فدراسیون فوتبال با کادر فنی و بازیکنان تیم ملی فوتبال برگزار شد که عزیزی خادم، اسکوچیچ و سلطانی فر دقایقی را با بازیکنان گفتگو کردند.

به نقل از سایت رسمی فدراسیون، ضیافت شام وزیر ورزش و جوانان به همراه رئیس فدراسیون فوتبال با کادر فنی و بازیکنان تیم ملی فوتبال در حالی امشب یکشنبه نهم خرداد ماه برگزار شد که در ابتدای این مراسم عزیزی خادم، رئیس فدراسیون فوتبال گفت: علیرغم مشغله و جلسه با دولت محترم، مسعود سلطانی فر امروز در کیش حضور یافت تا حمایت خود را از تیم ملی اعلام دارد. در این مدت آنچه در توان داشت حتی فراتر از توان خود از تیم ملی دریغ نکرده است.

در ضیافت شام ملی‌پوشان با وزیر چه گذشت؟

وی ادامه داد: کار مهمی که ایشان برای ما انجام دادند حضورشان در کیش و بخشی دیگر علاوه بر پولی که سازمان برنامه بودجه داده است، اعلام حمایت کرده و گفتند که 10 میلیارد تومان به ما کمک خواهند کرد. جمله مهم و کلیدی که در آستانه بازیهای مهم، استراتژیک و حیاتی برای ما از نظر انگیزه بود، این بود که محدودیتی از حیث مالی نداشته و این خبر مسرت بخشی برای تیم ملی و جامعه فوتبال کشور است و نشان می‌دهد که مسئولین کشور در کنار تیم ملی فوتبال ایران هستند.

عزیزی خادم گفت: مسئله مهم دیگری که می خواهم به آن اشاره کنم، کمپ تیم ملی فوتبال در جزیره کیش است که کار تفاهم نامه آن انجام شده و قرارداد این کمپ در ظرف هفته آینده منعقد می‌شود و سلطانی فر در جمع خبرنگاران رسما اعلام کردند که 20 میلیارد برای شروع کمپ تیم ملی تیم ملی بزرگسالان و سایر تیم های ملی که از آن بهره خواهند برد، کمک خواهد کرد.

در ادامه این مراسم دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: خیلی خوشحالم از اینکه وزیر ورزش در جمع ما بوده و حضورشان نشان می‌دهد که برای تیم ملی و ما اهمیت قائل هستند. بسیار خوشحالم در جمع ما هستید و حضورتان برای ما روحیه بخش است.

در ضیافت شام ملی‌پوشان با وزیر چه گذشت؟

در ادامه مسعود سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان خطاب به ملی پوشان گفت: خسته نباشید به همه اعضای تیم اعم از سرمربی عزیز و زحمتکش، مربیان و بازیکنان تیم ملی که جز ستارگان فوتبال آسیا هستند و برخی پا را فراتر از آسیا گذاشته و موجبات عزت و افتخار را برای ایران و ایرانی فراهم کرده اند. قطعا حساسیت و اهمیت این بازی‌ها را می‌دانید. در حقمان از طرف AFC بی عدالتی می شود. در حالی که باید سه بازی را میزبانی می‌کردیم مجبور هستیم در کشوری بازی کنیم که یک پای این قضایا هست و باید مسابقه بدهیم.

وی ادامه داد: حداقل 45 تا 50 سال است که ورزش کشور و دنیا را دنبال می کنم، نتایج را می دانم و از نزدیک با رویدادهای ورزشی آشنا هستم. این باور را دارم هر زمان مشکلات و سختی بر ما مضاعف شده، نتیجه بهتری گرفته‌ایم. من این را می‌بینم با همتی که دارید، دعای خیری که مردم دارند انشاءالله بهترین نتیجه را بگیریم و از این مرحله با عزت و افتخار صعود کنیم و موجبات شور و شادی را برای مردم فراهم کنیم.

سلطانی فر افزود: از طرف دولت و مسئولین امروز به کیش آمدم و همانطور که امروز دیدید تعدادی از نمایندگان مجلس نیز اینجا بودند. همه جوره حمایت و پشتیبانی می‌کنیم و نیازهایتان را تامین می‌کنیم تا موفق باشید. امروز در جمع خبرنگاران اعلام کردم که هیچ محدودیتی از نظر تامین مالی برای حضور مقتدرانه شما وجود نخواهد داشت. تا جایی که توانستیم نیازهایتان را تامین کرده و از این به بعد نیز پشتیبانی خواهیم کرد.

در ضیافت شام ملی‌پوشان با وزیر چه گذشت؟

وی بیان کرد: عزیزی خادم که سه ماه است ریاست را بر عهده گرفتند، زحمات زیادی کشیدند. حدود دو ماه است که با ایشان بیش از 10 جلسه در خصوص این بازیها که چگونه نیازها را تامین کنیم، امکانات را فراهم کنیم تا چه تدابیری برای حضوری موفق در بازیها حضور داشته باشید، برگزار کرده و به بحث و بررسی پرداختیم.

وزیر ورزش و جوانان ادامه داد: آروزی موفقیت برای شما دارم. بدانید که دعای خیر مردم و حمایت مسئولین کشور پشت سر شما است. در زمینه پاداشی که مطرح شده، تامین آن با من و به امید خدا در صورت صعود از این مرحله، بلافاصله آن را پرداخت خواهیم کرد. در مسیر که با عزیزی خادم می آمدم به من گفتند تعدادی از دوستان پاداش‌های قبل را دریافت نکرده اند که حتما ظرف چند روز آینده آن را پرداخت خواهیم کرد.

وی در پایان گفت: دوستانی که در جام جهانی حضور دارند بعد از پیروزی مقابل مراکش در اردو حضور پیدا کردم و پاداش ارزی قبل از بازی با اسپانیا را به صورت نقد پرداخت کردم و تلاشمان بر این بود که کمک کنیم برای بهتر نتیجه گرفتن. می‌دانم دوستان برای اهداف و آرمانهای بزرگتری تلاش می‌کنند. در شرایط سختی هستید اما همه ملت ایران منتظر هستند که شما سربلند از این 4 دیدار بیرون بیاید و موجبات افتخار و عزت ایران را فراهم کنید.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:2
Iran (Islamic Republic of)
11:06 - 1400/03/10
خدایی ای کاش به همین خوبی که حرف می زنند عمرم بکنند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
بهمن پور_داخلی1
تاپ لپتاپ_1
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تاپ لپتاپ_3
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
تاپ لپتاپ_4
تاپ لپتاپ_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آف دکور _فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
کیان برنا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شفا_فوترموبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی بانو_فوتر2
آیلین_فوتر بلفارو
آف دکور _فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کیان برنا_فوتر