۵خوراکی سیاه که باید در رژیم غذایی داشته باشیم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
فرش مرتضوی_3
دکتر نداف کرمانی 3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
دکتر نداف کرمانی 2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۲۷۸۶۶
۲۵ خرداد ۱۴۰۰ - ۲۱:۵۰
۳۵۴۴
همه ما در مورد اهمیت خوردن سبزیجات برگ سبز و میوه‌های رنگارنگ می‌دانیم، اما آیا تابه حال شنیده اید که کسی درباره برخی غذا‌های سیاه که باید بخورید به شما بگوید؟ ما اغلب معتقدیم که اگر یک ماده غذایی سیاه شود، دیگر قابل خوردن نیست. اما خوراکی‌هایی به رنگ سیاه طبیعی (که ناشی از فاسد شدن نیست) سرشار از مواد مغذی هستند.

انتخاب: همه ما در مورد اهمیت خوردن سبزیجات برگ سبز و میوه‌های رنگارنگ می‌دانیم، اما آیا تابه حال شنیده اید که کسی درباره برخی غذا‌های سیاه که باید بخورید به شما بگوید؟ ما اغلب معتقدیم که اگر یک ماده غذایی سیاه شود، دیگر قابل خوردن نیست. اما خوراکی‌هایی به رنگ سیاه طبیعی (که ناشی از فاسد شدن نیست) سرشار از مواد مغذی هستند.

خوراکی‌هایی با رنگ سیاه طبیعی در مبارزه با بیماری‌هایی مانند دیابت، سرطان و حملات قلبی به ما کمک کنند. در اینجا برخی از غذا‌های سیاه وجود دارد که باید بخورید و سعی کنید آن‌ها را در رژیم غذایی خود بگنجانید.

انجیر‌های سیاه

انجیر سیاه میوه‌ای شیرین، خوشمزه و تازه است که در ایالات متحده آمریکا پرورش داده می‌شود. انجیر، منبع غنی پتاسیم و دارای محتوای فیبر بسیار بالایی هستند که هضم را بهبود می‌بخشد. انجیر‌ها به ما در کاهش وزن کمک می‌کنند. انجیر سیاه از اجزایی تشکیل شده است که ممکن است به بدن ما در مبارزه با سلول‌های سرطانی کمک کند. این انجیر‌ها همچنین می‌توانند فشار خون ما را کاهش دهند و در مقابله با فشار خون بالا به ما کمک کنند.

توت سیاه

این توت‌ها می‌توانند رقابت زیادی با توت‌های دیگر مانند توت فرنگی و زغال اخته داشته باشند در مورد مزایای سلامتی نیز بسیار معروف هستند که باعث تقویت سلامت قلب می‌شوند، زیرا التهاب را کاهش می‌دهند و ایمنی بدن را تقویت می‌کنند. این میوه باید توسط زنانی که در زمینه جریان قاعدگی یا وقوع نامنظم آن‌ها مشکل دارند، مصرف شود. توت سیاه همچنین یکی از غذا‌هایی است که سرشار از آنتی اکسیدان است و می‌توانید از آن در اسموتی‌ها، دسر‌ها، سالاد‌ها یا پنکیک خود استفاده کنید.

دانه کنجد سیاه

دانه‌های کنجد سیاه بیشتر در آسیا رشد می‌کنند و از نظر مواد معدنی مانند کلسیم و منیزیم بسیار غنی هستند و به بهبود سلامت قلب و عروق و فشار خون بالا کمک می‌کنند. آهن، مس و منگنز موجود در این دانه‌ها گردش اکسیژن را تنظیم می‌کنند و میزان متابولیسم ما را نیز کنترل می‌کنند. دانه‌های کنجد سیاه از چربی‌های اشباع تشکیل شده و منبع خوبی از چربی‌های اشباع نشده است.

سیر سیاه

سیر سیاه با تخمیر سیر معمولی در دمای بالا برای هفته‌ها ساخته می‌شود و در جلوگیری از التهاب کمک می‌کنند و می‌توانند به تقویت حافظه ما نیز کمک کنند. این سیر می‌تواند برای بیماران آلزایمر نیز مفید باشد، زیرا حافظه کوتاه مدت ما را بهبود می‌بخشد. سیر سیاه به دلیل آنتی اکسیدان‌ها و خواص ضد سرطان از سیر خام بهتر است.

۵خوراکی سیاه که باید در رژیم غذایی داشته باشیم

برنج سیاه

این برنج که رنگ منحصر به فرد خود را از آنتوسیانین می‌گیرد، از مدت‌ها قبل توسط مردم چین مصرف می‌شود. برنج سیاه از آنتی اکسیدان‌های خاصی تشکیل شده است که می‌تواند به تقویت بینایی چشم کمک کند. این ماده از لوتئین و زاگزانتین تشکیل شده است که از شبکیه ما در برابر نور شدید محافظت می‌کند. برنج سیاه گزینه مناسبی برای افرادی است که به گلوتن حساسیت دارند یا رژیم غذایی فاقد گلوتن دارند، زیرا این برنج بدون گلوتن است.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 3
اپیلاسیون نانا 3
فرش تارنگ_3
شیرآلات زمانی_3
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_2
فرش تارنگ_2
اپیلاسیون نانا 2
فرش ریحان 2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فرش تارنگ_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
شفا_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
کالابرد_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
استیل رگال_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر