اگر مجلس «بله قربان‌گوی» باشد، اولِ فاجعه است
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی ادیب_هدر
لاویه_هدر
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
فرش مرتضوی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۲۹۶۹۱
۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۲
۹۲۱
عضو جبهه ایستادگی با اشاره به پیروزی رئیسی در انتخابات به تحلیل دولت آینده و شرایط آن پرداخت و تاکید کرد که باید دولتی ائتلافی شکل بگیرد و نمایندگان نیز نباید وکیل و الدوله باشند.

ایلنا: عضو جبهه ایستادگی با اشاره به پیروزی رئیسی در انتخابات به تحلیل دولت آینده و شرایط آن پرداخت و تاکید کرد که باید دولتی ائتلافی شکل بگیرد و نمایندگان نیز نباید وکیل و الدوله باشند.

حسین کنعانی‌مقدم درباره وعده‌های آقای رئیسی درباره برجام و فضای مجازی با بیان اینکه قطعاً دوره رقابت‌ها تمام شد و دوره رفاقت‌ها آغاز شده است، اظهار داشت: قاعادتاً دولت آقای رئیسی باید دولتی قدرتمند، ائتلافی، چابک و کارآمد باشد و از همه نیروهای کارآمدی که می‌توانند مشکلات کشور را حل کنند، بهره گیرد و از همکاری همه نیروهای موثر استفاده کنند.

وی افزود: آقای رئیسی باید در جلسه اول هیئت دولت برنامه کوتاه‌مدت، میان‌مدت و درازمدت ارائه دهد؛ در برنامه کوتاه‌مدت باید در بحث مسائل معیشتی و اقتصاد مردم و وعده‌هایی که در ارتباط با مسائل اقتصادی دادند، راهکارها و راه‌حل‌ها را به وزرا ابلاغ کنند تا بر آن اساس به وعده‌های خودشان عمل کنند؛ درباره سیاست خارجی به نظرم باید تا تعیین وزیر خارجه و گرفتن رای اعتماد از مجلس منتظر بمانیم و ببینیم شرایط به چه سمتی است، اما فکر می‌کنم پیش از پایان دولت آقای روحانی پیش‌نویس موافقتنامه با 5+1 در رابطه با ادامه برجام به توافق برسد اما امضای نهایی آن برای دولت آقای رئیسی می‌ماند و مجوزی که ایشان باید از مجلس و رهبری در مورد شرایط و نحوه ادامه کار اخذ کند.

دبیرکل حزب سبز درباره تمایل رئیسی برای ادامه برجام اظهار داشت: بی‌شک و حتمی برای پایان دادن به تحریم‌ها و فشارهای حداکثری در قالب برجام یا رفع کردن تحریم‌ها اقتصادی تلاش خواهند کرد، اما چیزی که هست در سیاست خارجی قطعاً آقای رئیسی پیرو نقشه راهی خواهد بود که توسط مقام معظم رهبری و سیاست‌های ابلاغی است و نمی‌تواند از خودش ابتکار عملی را به عنوان راه جدیدی باز کند، مگر اینکه بخواهد تاکتیک‌های متفاوتی را اجرا کند.

وی درباره حضور افراد تندرو در کابینه دولت آینده خاطرنشان کرد: به عنوان دبیرکل حزب سبز و مجموعه‌ای که در شورای ائتلاف و شورای وحدت در مساله انتخابات حضور داشتند، یکی از مسائلی که به جد دنبال خواهم کرد و از دیگر احزاب هم به عنوان یک مطالبه خواهم خواست، این است که همانطور که آقای رئیسی گفتند یک دولت ائتلافی و فراجناحی شکل دهند، در غیر این صورت به نظر می‌رسد که کار ایشان به مشکلات زیادی مواجه خواهد شد.

کنعانی‌مقدم درباره ترکیب هیئت دولت اظهار داشت: دولت رئیسی باید فراجناحی، کارآمد، چابک، جهادی و انقلابی باشد اگر این فاکتورها را در نظر بگیرد، وزرای خود را با این محور را انتخاب خواهد کرد.

وی درباره احتمال حضور برخی از نمایندگان در کابینه رئیسی و بدون نماینده ماندن برخی حوزه‌ها، تاکید کرد: مخالف این هستم که افراد از مجلس به دولت بروند؛ به اندازه کافی نیروهای کارآمد داریم اگر این افراد دغدغه‌ای برای کمک به آقای رئیسی دارند، بهتر است که مجلس را هماهنگ کنند. با توجه به اینکه قوای کشور در قانون اساسی مستقل هستند، مخالف این هستم که وکلای ما وکلای دولتی یا وکیل‌الدوله شوند، باید وکیل المله باقی بمانند و سعی کنند مجلس را به عنوان بازویی محکم، قوی و نظارتی با تصویب قوانین برای رفع موانع به کار گیرند. اگر بنا باشد مجلس ما بله قربان گوی دولت باشد، اول فاجعه است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:27
Iran (Islamic Republic of)
11:24 - 1400/03/31
آقای محترم، رئیس جمهور شخصی است عاقل، بالغ، مدبر ، کاردان و منتخب مردم ونیاز نیست شما وظیفه ایشان ونوع وروش کارش را ترسیم فرمائید.
اگر کننده بودید دولت فعلی را راهنمائی می کردید.
United Kingdom of Great Britain and Northern Ireland
11:39 - 1400/03/31
خدا نکنه از نمایندگان مجلس فعلی و وزرای دولت احمدی‌نژاد بخواد استفاده کنه.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش ریحان 1
فرش تارنگ_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
فرش ریحان 4
فرش تارنگ_4
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
سفیر بار ساقدوش_فوتر موبایل
کالابرد_فوترموبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فرش تارنگ_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
چوب و هنر _فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
فرش تارنگ_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
بانک کتاب پایتخت_فوتر
دیاکو_فوتر داخلی
تدبیرکالا_فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
چوب و هنر _فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
سفیر بار ساقدوش_فوتر
کالابرد_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر