مرد روز‌های بحران؛ پاییز پدرسالار
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
دیاکو_موبایل F دومی
ایرانیان - F داخلی موبایل111
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - f تبلت1111
دکتر نداف کرمانی 1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
فرش مرتضوی_1
دکتر نداف کرمانی 3
فرش مرتضوی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
دکتر نداف کرمانی 4
فرش مرتضوی_ 4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
دکتر نداف کرمانی 2
فرش مرتضوی_2
دیاکو_F داخلی دومی
ایرانیان - F داخلی1111
۱۱۳۰۲۶۸
۰۲ تير ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۳
۷۴۹
«هر کاری بکنید، تیم من می‌برد.» این مهم‌ترین جمله‌ای بود که از مرد روزهای پاییزی استقلال شنیده ‌شد؛ آن هم در پاییزی که اهالی ساختمان سئول و سعادت‌آباد بی‌توجه به طوفان مشکلاتی که بازیکنان استقلال حتی با معیارهای فوتبال فقیر ایران آن را «بی‌سابقه» توصیف می‌کنند، به جرم انتقاد به وضع موجود به مجیدی تاختند و حتی وی را به اخراج از سمتش نیز تهدید کردند.

ایران ورزشی: برای هواداران آبی‌دلی که هشت سال اخیر را به‌جای جشن قهرمانی، در حسرت یک مدیریت معمولی و اندکی دلسوز سر کردند، دلچسب‌تر از یک پیروزی دو گله که با اندکی چاشنی بخت و اقبال به دست آمد و فاصله استقلال با صدر جدول لیگ بیستم را چندان نیز کاهش نداد، کنفرانس مطبوعاتی فرهاد مجیدی پس از این پیروزی بود؛ صحبت‌ها و واکنش‌هایی که در مجموع یک دقیقه بیشتر طول نکشیدند اما ساعت‌ها حرف ناگفته در آنها نهفته ‌بود.

«هر کاری بکنید، تیم من می‌برد.» این مهم‌ترین جمله‌ای بود که از مرد روزهای پاییزی استقلال شنیده ‌شد؛ آن هم در پاییزی که اهالی ساختمان سئول و سعادت‌آباد بی‌توجه به طوفان مشکلاتی که بازیکنان استقلال حتی با معیارهای فوتبال فقیر ایران آن را «بی‌سابقه» توصیف می‌کنند، به جرم انتقاد به وضع موجود به مجیدی تاختند و حتی وی را به اخراج از سمتش نیز تهدید کردند. در نتیجه بی‌توجهی همین مدیران به بحرانی که اردوی آبی‌های پایتخت را فرا گرفته، استقلال بدون چهار ستاره تأثیرگذار فصل خود به مصاف پدیده رفت؛ شیخ دیاباته، هروویه میلیچ، فرشید اسماعیلی و رشید مظاهری که شایعه نارضایتی و جدایی قریب‌الوقوع هر چهار نفرشان نیز جدی است.

شاید لازم بود که مجیدی میدان مبارزه با همبازی سابقش در استقلال را با برد ترک کند. در غیر این صورت، اعتراض محکم و زیبای وی می‌توانست بی‌معنا باشد اما با استعفای جسورانه‌اش در انتهای فصل گذشته و آنچه در دوره سوم خود در استقلال از خود نشان ‌داده، هفت مقدس آبی‌ها هم به هواداران تیم محبوبش اثبات کرده که جز برای خیر و صلاح استقلال دلسوزی نمی‌کند و هم نشان داده که ترجیحش بر این است که حرف‌هایش را به‌جای رسانه‌ها و کنفرانس‌های مطبوعاتی، در میدان عمل بزند.

کادر‌فنی نیم‌فصل نخست استقلال و فرهاد مجیدی در همین نقطه از یکدیگر متمایز می‌شوند. مجیدی هیچ‌گاه به قیمت حفظ نیمکتش از مدیریت باشگاه حمایت نمی‌کند و در دوراهی هوادار و دیگران، به هوادار پشت نمی‌کند؛ بلکه از جیب خود پاداش پیروزی شاگردانش را می‌پردازد و زمانی که در اقدامی بی‌سابقه مأموران انتظامی با حکم جلب محمدحسین مرادمند به اردوی استقلال می‌آیند، شخصاً وساطت کرده و برای پرداخت بدهی‌ بازیکنش پیشگام می‌شود. مجیدی در روز شکست از تئوری توطئه افراد نامرئی علیه خود سخن نمی‌راند؛ بلکه در میدان عمل برای پیروزی می‌جنگد تا در پس آن، حقایق تلخی که بر استقلال می‌گذرند را صادقانه برای طرفداران آن بازگو کند.

شب دوشنبه، بازیکنان استقلال با جزییات مشکلاتی را که مدت‌هاست در حال تحمل آنها هستند، بر زبان آوردند. این مشکلات تلخ و مدید که همگی در یک مشت مجیدی خلاصه شدند، زمانی که به یاد بیاوریم رقیب پسران آبی در لیگ قهرمانان آسیا به خرید موسی مارگا از پورتو و استخدام لئوناردو ژاردیم (سرمربی موناکو) بسنده نکرده و برای جذب لوکاس مورا نیز خیز برداشته، نه برای استقلال، بلکه برای لیگی که استقلال یکی از پرهوادارترین تیم‌ها و یکی از قطب‌های آن است، توهین‌آمیز پنداشته می‌شوند. مسئولینی که در قبال استقلال مسئولیتی دارند، اگر با عرق ملی در پست خود فعالیت می‌کنند و حقیقتاً دلسوز باشگاه هستند، به‌جای مؤاخذه تنها تکیه‌گاه استقلال در روزهای پاییزی کنونی‌اش، بهتر است به فکر مؤاخذه و تعیین تکلیف مدیرانی باشند که با اهمال خود بحران‌های فعلی را رقم زده‌اند.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:7
Iran (Islamic Republic of)
12:15 - 1400/04/02
فرهاد به مددی بگو طرف دار نمیخوادش بزاره بره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
فرش تارنگ_1
فرش ریحان 1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
فرش ریحان 3
فرش تارنگ_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
شیرآلات زمانی_4
فرش تارنگ_4
اپیلاسیون نانا 4
فرش ریحان 4
شیرآلات زمانی_2
فرش ریحان 2
اپیلاسیون نانا 2
فرش تارنگ_2
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
فرش تارنگ_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر موبایل داخلی
کالابرد_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
استیل رگال_فوتر موبایل
دکتر قدیمی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
بانک کتاب پایتخت_فوتر موبایل
دیاکو_فوتر داخلی
قالیشویی بانو_فوتر2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
فنی آتل_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
فرش تارنگ_فوتر
بانک کتاب پایتخت_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
دکتر عارفی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
کالابرد_فوتر
دکتر قدیمی_فوتر
استیل رگال_فوتر