اکبرپور: امیدوارم استقلال برنده دربی باشد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
اپیلاسیون نانا 1
سمپاشی امحا_1
کتاب لند_1
کتاب لند_3
اپیلاسیون نانا 3
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
لایکو_2
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
سمپاشی امحا_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۳۵۸۶۶
۲۱ تير ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۲
۷۲۷
سرمربی تیم ماشین سازی تبریز با وجود جایگاه این تیم در جدول رده بندی می‌گوید شاگردانش در مسابقات پیش رو با روحیه بالا به میدان خواهند رفت.

ایلنا: علیرضا اکبرپور درخصوص شکست برابر فولاد خوزستان در هفته بیست و هفتم لیگ برتر اظهار داشت: بازی کردن با فولاد در آن زمین و آب و هوا وقتی بالای پنجاه درجه بود، واقعا دشواری داشت. تمام خوزستان به خاطر این گرما تعطیل بود اما ما با فولاد بازی کردیم. در این هفته در نیمه اول خوب عمل نکردیم که فقط به خاطر گرمای هوا بود و تا بازیکنان ما به جو بازی عادت کنند، بسیار اذیت شدند و از طرف مقابل هم تیم فولاد از شرایط بازی استفاده کرد تا تیم ما را تحت فشار بگذارد.

او ادامه داد: روی همین مسائل در نیمه اول به گل رسیدند و در نیمه دوم ما با تعویض‌هایی که انجام دادیم روی بازی تسلط داشتیم که موقعیت هم به وجود آوردیم، در دقیقه آخر هم داور می‌توانست یک پنالتی برای ما اعلام کند اما دستور به ادامه بازی داد، یک پنالتی هم برای آنها گرفتند که البته پنالتی نبود و خداراشکر گل هم نشد.

اکبرپور در مورد اینکه اگر زودتر به ماشین سازی ملحق می‌شد، می‌توانست مانع از سقوط ماشین سازی شود، گفت: اگر از اول فصل بودیم شاید شرایط خیلی فرق می‌کرد و نتایج خیلی بهتری کسب می‌کردیم. وقتی تیم در قعر جدول است و با تیم‌های دیگر فاصله دارد تا از نظر روحی روانی با تیم کار کنید و بخواهید چند برد بیاورید تا در جدال با رقبا سقوط نکنید، مسلما از نظر روحی روانی خیلی انگیزه بالایی می‌خواهد. حالا از زمانی هم که ما به تیم اضافه شدیم بچه‌ها هفته به هفته خوب عمل کردند و مقابل مس رفسنجان هم نتیجه خوبی کسب کردیم ولی بازی با فولاد شرایط خاص خودش را داشت.

سرمربی ماشین سازی درمورد رویارویی با پرسپولیس تهران اظهار داشت: شرایط بازی‌ها طوری شده است که همه چشم به ما دارند و ما هم می‌خواهیم فوتبال خودمان را بازی کنیم و از حیثیت فوتبال آذربایجان دفاع کنیم. ما تلاش داریم نشان بدهیم که حق ماشین سازی قعرنشینی نیست و اگر کمی زودتر به این تیم رسیدگی می‌شد، بچه‌ها افت شدید نمی‌کردند و اینگونه امیتاز از دست نمی‌دادند. خداراشکر در حال حاضر ما نظم و شکل تیمی خوبی داریم و بچه‌های جوان خوبی داریم که در ترکیب ما پنج شش بازیکن تیم امید داریم که با وجود بی تجربه بودن با تمام وجود بازی کردند.

او درمورد بازی با پرسپولیس اضافه کرد: ما با تمام وجود مقابل پرسپولیس بازی می‌کنیم، گفتم از حیثیت خودمان دفاع می‌کنیم و برد و باخت برای ما اهمیت ندارد؛ تلاش داریم بعد از بازی با پرسپولیس تمام فوتبال تیم ما را تحسین کنند و با تمام وجود بازی کنیم.

سرمربی ماشین سازی در رابطه بازی با بازی پیش روی دربی در جام حذفی همینطور گفت: هر کس در که از موقعیت‌ها بهتر استفاده کند مطمئنا برنده می‌شود. به عنوان یک استقلالی که ۱۰ سال در این تیم حضور داشتیم به نوعی دوست داریم استقلال برنده دربی باشد.

او در پاسخ به این سوال که فصل آینده هم در ماشین سازی ماندنی است یا نه، گفت: این تصمیم مدیریت باشگاه است، ما کار خودمان را انجام می‌دهیم که تا پایان فصل پیش برویم و هر تصمیمی که مدیریت بگیرد تابع آن هستیم.

انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:22
Iran (Islamic Republic of)
13:06 - 1400/04/21
شتر در خواب بیند پنبه دانه کیسه کش
Iran (Islamic Republic of)
16:56 - 1400/04/21
این کیسه هم با توهم اجین گشته
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
استخدام_1
استخدام_3
بهمن پور_داخلی3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
شیرآلات زمانی_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
استخدام_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران پارسیان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
موسسه خیریه زهرا_فوتر
کیان برنا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
دکتر عارفی - فوتر