فکری: می‌خواهیم در لیگ برتر بمانیم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
سمپاشی امحا_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
لایکو_1
لایکو_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
سمپاشی امحا_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۳۹۲۲۵
۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۹
۱۶۰۵
سرمربی نفت مسجد سلیمان می‌گوید تیمش با کسب امتیاز در بازی مقابل گل‌گهر سیرجان می‌خواهد امید‌های خود را برای بقا در لیگ برتر نگه دارد.

ایسنا: محمود فکری، سرمربی نفت مسجد سلیمان در نشست خبری قبل بازی تیمش برابر گل‌گهر سیرجان در هفته بیست و نهم رقابت‌های لیگ برتر حاضر شد.

محمود فکری:

* من یک آماری را از تیم خودمان  بدهم. قبل از اینکه ما تیم را بگیریم، در ۸ بازی، ۴ امتیاز گرفته شد و از زمان ما از ۳ بازی، ۷ امتیاز گرفته شد. این تیم مدعی سقوط بود و با توجه به تغییراتی که صورت گرفت، ۳ بازی‌ای که انجام دادیم و بعد از آن نتوانستیم تیم را پشتیبانی کنیم و بین بازی‌ها فاصله افتاد. این فاصله ما را امیدوار کرد تا مسئولین کمک کند تا منابع مالی تامین شود اما این اتفاق نیفتاد و همین باعث شد تا ما از شرایط خوب خود فاصله بگیریم.

* شرایط تیم این شکلی بوده است و اگر سال آینده تیم در لیگ برتر بماند و قرار باشد تیم پرقدرت ظاهر شود، باید منابع مالی تامین شود تا نتیجه بگیرد و باعث سربلندی مردم شود. در غیر اینصورت، باید با دعا و صلوات در آخر فصل تیم را نگه داریم. امیدوارم نفت مسجد سلیمان جایگاه خوبی پیدا کند.

* گل‌گهر بازیکنان و کادر فنی خوبی دارد و آقای قلعه‌نویی، پرافتخارترین مربی ایران است و استقلالی‌ها و فوتبالی‌های باید برای او احترام خاصی قائل باشند. با توجه به اینکه آخرین بازی ما در مسجد سلیمان است، امیدوارم بتوانیم امتیاز لازم را از این بازی بگیریم و در لیگ برتر ماندنی شویم. من امیدوارم یک بازی خوب از طرف هر دو تیم ارائه شود. گل‌گهر در حال حاضر در جام حذفی حضور دارد و در پی کسب مقام چهارم جدول لیگ است.

* ما ۳ تا از بازیکنان‌مان را بعد از بازی برابر ذوب‌آهن کنار گذاشتیم. بعضی از بازیکنان را مثل مهدی ایزدی، مجتبی مقتدایی و طهماسبی، پس از بازی برابر استقلال در اختیار باشگاه گذاشتیم اما ۲۰ بازیکنی که در لیست تیم در بازی مقابل استقلال بودند را در اختیار داریم و امیدوارم با همان قدرت وارد بازی می‌شویم. بازیکنان ما  کم توقع هستند و قرارداد خیلی از بازیکنان پایین است و امکانات ما کمتر است. امیدوارم بتوانیم بازی خوبی ارائه دهیم.

* سرمربی نفت مسجد سلیمان افزود: تیم گل‌گهر یکی از تیم‌هایی است که مدعی گرفتن سهمیه آسیا است و جزو ۴ تیم جام حذفی است. تیم نفت مسجد سیلمان نیز برای بقا می‌جنگد و این اختلاف مشخص می‌کند تیمی که بودجه و تیم و باشگاه خوب در اختیار داشته باشد، می‌تواند برای قهرمانی و رفتن به آسیا بجنگد.

* باشگاه و مدیریت ما باید برای به دست‌ آوردن بودجه بجنگد و این شرایط فضای مطلوبی را پیدا نمی‌کند. یکی از امیدهای در این بازی است تا بتوانیم در لیگ برتر بمانیم. با توجه به غیرتی که از بازیکنان سراغ دارم، می‌خواهیم تیم را در لیگ برتر نگه داریم و امیدوارم بتوانیم با برد مقابل گل‌گهر از زمین بیرون بیاییم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
ایرانیان- فوتر موبایل222
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
تدبیرکالا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
فنی آتل_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر