آذری: توهین به نکونام، توهین به من است
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
استخدام_1
کتاب لند_1
اپیلاسیون نانا 3
کتاب لند_3
دکتر استرکی_3
استخدام_3
استخدام_4
دکتر استرکی_4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
کتاب لند_2
استخدام_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۳۹۷۵۸
۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۱
۱۰۴۲
مدیرعامل باشگاه فولاد گفت: توهین به جواد نکونام توهین به من است، اما در مورد سرمربیان صحبت نمی‌کنم و همه چیز را به امور حقوقی باشگاه سپردم.

خبرگزاری میزان: سعید آذری در مورد اتفاقات و حواشی دیدار تیم‌های فولاد و صنعت نفت اظهار داشت: بازی خوب، فنی و تاکتیکی به نمایش گذاشتیم و بازیکنان هر دو تیم شرافتمندانه فوتبال بازی کردند. در اواخر مسابقه یکی از عوامل تیم صنعت نفت که اسمش را نمی‌دانم اعتراضاتی داشت که در نهایت این اعتراضات باعث شد توهین‌هایی به هم کنند. من مثل همیشه پشت نیمکت تیمم بودم، اما چیزی نشنیدم. نمی‌دانم چه الفاظی به کار رفت، ولی صحنه‌های زیبایی نبود.

وی در پاسخ به اظهارات سیروس پورموسوی، سرمربی تیم صنعت نفت تصریح کرد: در مورد اظهارات سرمربیان صحبت نمی‌کنم و از طریق قانون کار را پیگیری می‌کنیم. من هیچ وقت در مورد صحبت‌های مربیان و عوامل برگزاری اظهار نظر نکردم، چون حوزه کاری من نیست. صحبت‌هایی شنیدم و مصاحبه‌هایی را خواندم که امور حقوقی باشگاه پیگیری‌های لازم را انجام خواهد داد. از این رو اظهار نظر مستقیم نمی‌کنم و همه چیز را به امور حقوقی سپردیم.

مدیر عامل باشگاه فولاد ادامه داد: توهین به جواد نکونام توهین به سعید آذری و دیگر عوامل باشگاه است و این حق را برای خود قائل هستیم که در این مورد امور حقوقی باشگاه موضوع را پیگیری کند. سعی کردم امروز با مسئولان باشگاه صنعت نفت صحبت کنم چرا که در مقام پاسخگویی به مربیان و سرپرست‌ها بر نمی‌آیم، اما با مسعود رضائیان صحبت کردم چرا که عیسی زاده را پیدا نکردم. انتظار می‌رفت این صحبت‌ها انجام نشود.

آذری در پاسخ به این سوال که چرا در این هفته‌های آخر صحبت‌های زیادی از تبانی، شرط بندی و حالا هم بحث جادوگری می‌شود گفت: هر کسی از ظن خود شد یار من. هر فردی بر اساس اصول و فلسفه‌ای که دارد در این زمینه‌ها اظهار نظر می‌کند. این که ما همدیگر را متهم کنیم چیزی جز تشویش اذهان عمومی نیست. این‌ها پوششی برای عملکرد ضعیفشان است. اگر هر فردی روی وظایف خود تمرکز کند این اتهامات به وجود نمی‌آید.

وی با اشاره به این که نباید عملکرد خود را زیر اتهام زدن به دیگران پنهان کنیم ادامه داد: تشویش اذهان عمومی دیگر موضوعی نخ نما شده است. هواداران فوتبال و رسانه می‌دانند چه اتفاقاتی رخ می‌دهد. در این هفته‌های پایانی یکسری افراد از مدیر و مربی گرفته به دنبال باشگاه می‌گردند و چیز تعجب برانگیزی نیست. موضوع این است که از این چیزی‌ها برای پوشش عملکرد ضعیف خود استفاده می‌کنند.

مدیرعامل باشگاه فولاد با اشاره به این که بار دیگر کار فولاد به هفته آخر کشید تاکید کرد: ما فصل سختی را پشت سرگذاشتیم وبا وجود همه مشکلات تلاش کردیم تا به این مرحله رسیدیم و خسته هم نمی‌شویم. من به شرافتمندی تمام بازیکنان لیگ ایمان دارم. جنگندگی فلسفه ورزش است و وظیفه ما این است تا آخرین لحظه بجنگیم. یک نفر هم قرار است همیشه مزدش را در لحظه آخر بگیرد و این دست من و شما نیست و تقدیر ما است. همیشه برای من اوضاع به این شکل پیش رفته که حقم را در دقیقه ۹۰ گرفتم. امسال هم همینطور شد و هنوز دو فرصت بزرگ دیگر در جام حذفی و هفته آخر لیگ داریم.

وی ادامه داد:همه تا آخرین لحظه مبارزه می‌کنیم و در نهایت آن‌هایی پیروز می‌شوند که تا آخرین لحظه مقاومت کردند. در شطرنج هم سربازی که تا آخرین لحظه مقاومت می‌کند به وزیر تبدیل می‌شود. آنهایی که وسط کار رها می‌کنند حرفی برای گفتن ندارند. این تقدیر من، نکونام و بازیکنان است که تا آخرین لحظه بجنگیم.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:14
Iran (Islamic Republic of)
14:58 - 1400/05/04
یعنی تو از نکو نام سرتری ؟! لااقل می گفتی توهین به باشگاه است .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
تاپ لپتاپ_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_1
تاپ لپتاپ_3
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
تاپ لپتاپ_4
شیرآلات زمانی_4
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_2
بهمن پور_داخلی2
تاپ لپتاپ_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
آف دکور _فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کیان برنا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
کیان برنا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی
تدبیرکالا_فوتر
آف دکور _فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر