مدیرعامل پیکان: باقدرت بازی می‌کنیم
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
لایکو_3
سمپاشی امحا_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
سمپاشی امحا_4
لایکو_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
لایکو_2
سمپاشی امحا_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۰۵۷۶
۰۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۲
۹۹۲
مدیرعامل باشگاه پیکان تهران می گوید تیمش جمعه شب محکم مقابل پرسپولیس ظاهر می شود تا بتواند این تیم را متوقف کند.

فارس: مدیرعامل باشگاه پیکان تهران می گوید تیمش جمعه شب محکم مقابل پرسپولیس ظاهر می شود تا بتواند این تیم را متوقف کند.

 اکبر محمدی درباره دیدار تیم فوتبال این باشگاه با پرسپولیس در هفته پایانی لیگ برتر عنوان کرد: ما مقابل پرسپولیس هم مثل دیدارهای گذشته با تمام قدرت بازی می کنیم و به دنبال این هستیم تا بازی جوانمردانه ای را به نمایش بگذاریم. برایمان اهمیتی ندارد که این بازی برای چه تیم هایی اهمیت دارد؛ اینکه چه تیمی ببرد و چه تیمی ببازد و چه تیمی قهرمان شود، برای ما مهم نیست و به حواشی موجود در این خصوص فکر نمی کنیم. در بازی جمعه شب فقط دنبال این هستیم تا شرافت و قداست فوتبال حفظ شود.

او با اشاره به نتایج خوب پیکان مقابل تیم های بزرگ در لیگ بیستم تاکید کرد: پرسپولیس تیم شایسته ای است و این مساله را نشان داده است. با این حال ما هم در طول فصل نشان دادیم توانایی انجام هر کاری را داریم و قطعا از قبل بازنده نیستیم. مجموعه پیکان با این نیت وارد مصاف با پرسپولیس می شود که بهترین عملکرد را داشته باشند. تیم ما یک تیم جوان است و قطعا بازیکنان جوان به دنبال آن هستند بیشتر از قبل توانمندیهایشان را نشان بدهند و نام خود را به فوتبالدوستان معرفی کنند. همه می دانند مسئولیت شان برای این مسابقه چیست و با توجه به اینکه ممکن است این بازی بیشتر از یک بازی معمولی مورد توجه باشد، همه برای موفقیت تلاش خواهند کرد.

محمدی با اشاره به حمایت های مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو از تیم فوتبال پیکان خاطرنشان کرد: مقیمی مدیرعامل ایران خودرو همیشه حامی ورزش بوده اند؛ برای ایشان بسیار مهم است که تیم فوتبال پیکان در هر مسابقه ای سربلند باشد. او در طول فصل 3 بار با اعضای تیم فوتبال پیکان دیدار داشته و سعی کرده با ارتباط نزدیک با اعضای تیم علاقه اش را به این تیم نشان بدهد. تیم فوتبال پیکان مورد توجه پرسنل ایران خودرو است و با نتایج تیم کارگران زحمکتش کارخانه شاد می شوند و مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با علم به این موضوع همواره یاور و پشتیبان ما بوده است.

مدیرعامل پیکان در پاسخ به این پرسش که آیا پاداشی برای برد مقابل پرسپولیس در نظر گرفته شده، خاطرنشان کرد: بچه های تیم ما همه جزو بهترین ها هستند و همواره نشان دادند انگیزه های بیرونی مثل تعیین پاداش و موارد اینچنینی اهمیتی در کارشان ندارد. همه می دانند پیکان امسال جزو کم هزینه ترین تیم های لیگ برتر بوده و اعضای تیم فوتبال پیکان بدون توجه به موارد و مسائل مالی سعی و تلاش خود را برای کسب بهترین نتایج انجام داده اند. ما مقابل پرسپولیس محکم ظاهر می شویم تا امتیاز بگیریم وهیچ مساله دیگری اهمیت ندارد.

محمدی در گفت و گو با سایت رسمی پیکان در پایان افزود: ما امسال به جز پرسپولیس از همه تیم های لیگ برتر موفق به کسب امتیاز شدیم و با توجه به ظرفیت و کیفیتی که بازیکنان و کادرفنی و اجرایی ما دارند، قصد داریم در بازی پایانی نیز موفق باشیم تا یک رکورد جالب را به ثبت برسانیم. اگرچه می دانیم بازی کردن مقابل پرسپولیس به عنوان نایب قهرمان آسیا و قهرمان 4 دوره متوالی لیگ برتر کار آسانی نیست. این تیم تنها یک باخت در لیگ برتر داشته است. با این حال با انگیزه زیاد برای متوقف کردن پرسپولیس به زمین می رویم و بازیکنان مان می خواهند نشان بدهند چیزی از ستاره های نامدار پرسپولیس کم ندارند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:38
Iran (Islamic Republic of)
15:32 - 1400/05/07
اقای محمدی مواضب تارتار باش چون چشم به مربیگری پیروزی داری صددرصد خیانت میکند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
اپیلاسیون نانا 2
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
ایرانیان- فوتر موبایل222
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
کیان برنا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی نوین_فوتر