فکری: در خانه بنشینم، بهتر است
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
کتاب لند_1
دکتر استرکی_1
کتاب لند_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
کتاب لند_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
کتاب لند_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۱۳۳۲
۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۵
۱۴۶۹
سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با بیان این‌که واقعا در این مدت اذیت شدم، گفت: اگر شرایط به همین صورت باشد، همکاری‌ام با باشگاه نفت سخت است و در خانه بنشینم خیلی بهتر است، زیرا نمی‌توان به هر قیمتی بیرون نماند یا در لیگ برتر سرمربیگری کرد.

ایسنا: محمود فکری اظهارکرد: ‌نفت مسجدسلیمان با مشکلات زیادی کار را شروع کرد اما در زمان مربیان وقت و با توجه به وسواسی که داشتند، نفرات نسبتا خوبی را با توجه به پولی که داشتند، جذب کردند و به نظرم نفت در نیم‌فصل نخست نتایج خوبی را کسب کرد. وقتی هم من سرمربی نفت شدم، شروع خوبی داشتیم اما به دلیل عدم رسیدگی، تیم رها شد و در آخرین روز در لیگ ماندیم.

وی بیان کرد: تیمی اگر ساختار، برنامه و بودجه مشخص نداشته باشد، حتی اگر بهترین بازیکنان را هم دور هم جمع کند به مشکل بر می‌خورد. نفت برای فصل آینده نیز باید روی حساب و کتاب برنامه‌ریزی کند و از همین الان بودجه‌اش مشخص شود. وگرنه بازهم تیم با هزار مصیبت شکل می‌گیرد و مجددا انتهای فصل با سلام و صلوات و دعا در لیگ می‌ماند.

در دوران کاری‌ام، این‌قدر باخت نداشتم

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان با بیان این که واقعا در این مدت اذیت شدم، افزود: در تمام دوران کاری‌ام چه زمانی که دستیار بودم و چه زمانی که سرمربی در لیگ‌های مختلف بودم، این همه باخت نداشتم و این برای من خیلی سنگین تمام شد و این مدت خیلی بر من سخت گذشت. به هر حال می‌توانم از باشگاه گله‌مند باشم که می‌توانست بیشتر کمک کند و حمایت داشته باشد که نمی‌دانم بر چه اساسی این مهم صورت نگرفت. هر چند خدا را شکر تیم نفت در لیگ ماند و شرمنده مردم مسجدسلیمان نشدیم.

در خانه بنشینم بهتر است

وی درباره ادامه همکاری با باشگاه نفت نیز عنوان کرد: باتوجه به این‌که تا دو روز پیش بقای تیم مشخص نبود، صحبت های رسمی در این زمینه نداشتیم. البته جسته و گریخته صحبت‌هایی شد اما منتظر تعیین تکلیف تیم بودیم. باید ببینیم در این هفته چه اتفاقاتی می‌افتد. واقعا اگر شرایط به همین صورت باشد، همکاری سخت است و در خانه بنشینم خیلی بهتر است زیرا نمی‌توان به هر قیمتی بیرون نماند یا در لیگ برتر سرمربیگری کرد. اگر در لیگ یک هم کار کنیم به نظرم بهتر است تا در تیمی باشیم که ساختار و برنامه نداشته باشد زیرا وقتی در این شرایط تیم نتیجه نمی‌گیرد تمام ایرادها به سرمربی نسبت داده می‌شود.

حتی می‌توانستیم برای کسب سهمیه تلاش کنیم

فکری بیان کرد: پیش از بازی با آلومینیوم، ۸ درصد از مبلغ قرارداد بازیکنان‌مان پرداخت شد و تیم روحیه گرفت و اراک را شکست داد زیرا بازیکن خیالش راحت شد که اگرچه لیگ تمام شده است اما با پول کنار خانواده‌اش می‌رود. اما پیش از این نگران جیب خالی‌اش بود. در هر صورت تیم در بحران و شرایط بسیار بدی بود و نیاز بود که پیش از این به تیم رسیدگی شود و اگر این مهم زوتر انجام می‌شد حتی شاید نفت مسجدسلیمان برای کسب سهمیه تلاش می‌کرد و این شانس را داشتیم که حداقل جزو شش تیم بالایی جدول باشیم.

باشگاه باید از سه بازیکن خاطی شکایت کند

وی در پاسخ به این سوال که آیا کنار گذاشتن سه بازیکن به دلیل احتمال کم کاری و سه بازیکن دیگر نیز به خاطر اعتراض، لازم بود؟ گفت: آن سه نفر به خاطر شبهه‌ای که در عملکردشان در بازی با ذوب آهن بود، در اختیار باشگاه قرار گرفتند و حتی برای همه نیز ثابت شد که یکسری اتفاق‌هایی افتاد. ذوب آهن با همان سه امتیاز در لیگ ماند و بعد از آن سه بازی در اصفهان انجام داد که در هر سه بازی شکست خورد. باشگاه باید پیگیر این سه بازیکن خاطی باشد و از آن‌ها شکایت کند تا هم باشگاه زیر سوال نرود و هم این‌که حق تیم ضایع نشود. امیدوارم شاهد فضای سالم در ورزش کشور باشیم. سه بازیکنی هم که تنبیه انضباطی شدند هم پس از یک هفته به تیم برگشتند که برای حفظ نظم تیمی لازم بود تا بازیکن متوجه باشد در قبال تیم خود باید چه رفتاری انجام دهد.

لیگ نه خروجی داشت و نه سازندگی

سرمربی تیم فوتبال نفت‌مسجدسلیمان درباره خروجی لیگ نیز خاطر نشان کرد: باتوجه به مشکلاتی که در فوتبال ایران است و در باشگاه‌ها نیز به تیم‌های پایه و مربیان پایه توجه نمی‌شود، در مجموع خروجی آنچنانی در لیگ برتر نداریم. من احساس می‌کنم، هرچقدر از عمر لیگ برتر می‌گذرد، فوتبال ما در حال ضعیف‌تر شدن است و از تعداد بازیکن‌های‌مان در این سطح کم می‌شود و بعد تعداد زیادی از بازیکنان لیگ یکی وارد لیگ برتر می‌شوند در حالی که در سال‌های گذشته مثلا آقای گل لیگ یک، شانس حضور در لیگ برتر را پیدا می کرد و این نشان می‌دهد که در لیگ برتر سازندگی نداریم و تیم‌های‌مان خروجی ندارند و ضمن این‌که کیفیت تیم‌ها پایین‌تر می‌آید، از تعداد بازیکن‌های با کیفیت کم می‌شود.

وی در پایان بیان کرد: جا دارد از تمام کسانی که در مجموعه نفت مسجدسلیمان کمک کردند و همچنین از حمایت مردم مسجدسلیمان قدردانی کنم. این مردم توقع دارند یک تیم خوب داشته باشند اما باتوجه به فضایی که بود، متاسفانه نتوانستیم نتیجه‌ای بهتر کسب کنیم و باعث خوشحالی آن‌ها شویم. هرچند خدا را شکر که تیم حفظ شد. امیدوارم برای فصل آینده برنامه‌ریزی و رسیدگی بهتری شود تا نفت از ابتدای فصل، شروع بهتری داشته باشد و نتایج بهتری کسب کند و با موفقیت فصل را به اتمام برساند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
شیرآلات زمانی_1
استخدام_1
بهمن پور_داخلی1
شیرآلات زمانی_3
بهمن پور_داخلی3
استخدام_3
بهمن پور_داخلی4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
بهمن پور_داخلی2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
شفا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کلینیک النا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کیان برنا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر