قاتل در خانه باغ پدری به دام افتاد
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
ایرانیان - F داخلی موبایل111
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
لایکو_1
سمپاشی امحا_1
تدریس خصوصی امیرکبیر_1
لایکو_3
تدریس خصوصی امیرکبیر_3
سمپاشی امحا_3
لایکو_4
سمپاشی امحا_4
تدریس خصوصی امیرکبیر_4
سمپاشی امحا_2
تدریس خصوصی امیرکبیر_2
لایکو_2
ایرانیان - F داخلی1111
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۲۱۳۷
۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۳
۲۹۵۱
همزمان با بازسازی صحنه قتل ۲خواهر توسط داماد عصبانی جزئیات تازه‌ای از عملیات دستگیری مرد جنایتکار فاش شد.

روزنامه همشهری: همزمان با بازسازی صحنه قتل ۲خواهر توسط داماد عصبانی جزئیات تازه‌ای از عملیات دستگیری مرد جنایتکار فاش شد.

عصر سوم مرداد امسال جنایت هولناکی در محله حاجی‌آباد شهر سنندج اتفاق افتاد. آن روز مردی که از چند‌ماه قبل با همسرش به نام بیان دچار اختلاف شده بود سوار بر خودروی پژویش سد راه این زن و خواهرش شد و با سلاح کلاشنیکف آنها را به رگبار بست. بیان که مادر ۳ فرزند بود به همراه خواهر کوچکش که مادر کودکی خردسال بود جانشان را از دست دادند و عامل جنایت به سرعت فراری شد.

با گزارش ماجرا به پلیس تحقیقات برای کشف راز این جنایت آغاز شد. اظهارات خانواده قربانیان نشان می‌داد که بیان که سال‌ها پیش با شوهرش ازدواج کرده بود از حدود ۳ سال قبل به‌دلیل رفتار بد این مرد با همسر و فرزندانش با او دچار اختلافات شدید شده بود تا جایی که حدود ۴‌ماه پیش از خانه قهر کرده و همراه فرزندانش به خانه پدرش رفته بود. قهر بیان باعث عصبانیت بیشتر شوهرش شده بود و این اختلافات ادامه داشت تا اینکه روز حادثه مرد ۴۴ساله درحالی‌که یک قبضه کلاشنیکف در دست داشت سد راه بیان و خواهر کوچک‌ترش شده و هر دوی آنها را به ضرب گلوله به قتل رساند و پا به فرار گذاشت.

با این اطلاعات تحقیقات برای دستگیری قاتل فراری آغاز و مشخص شد که این مرد یک مجرم سابقه‌دار در زمینه خرید و فروش مشروبات الکلی است و اختلافات اصلی وی با همسرش نیز بر سر اقدامات مجرمانه او بوده است.
در این شرایط جست‌و‌جو برای یافتن مخفیگاه این مرد ادامه یافت اما او برای اینکه به دام پلیس نیفتد مدام مخفیگاه‌ خود را تغییر می‌داد. با این حال اواخر هفته گذشته مأموران موفق شدند محل تردد وی را در شهرستان دهگلان شناسایی کنند و به کمین وی نشستند اما او که سوار بر یک خودروی پژو بود وقتی خود را در محاصره پلیس دید به دستور ایست مأموران توجهی نکرد و فرار کرد.

مأموران به تعقیب او پرداختند و پس از شلیک چند تیر هوایی خودروی وی را هدف قرار داده و موفق شدند لاستیک ماشین او را پنچر کنند اما مرد جنایتکار همچنان به فرار ادامه داد و توانست با استفاده از تاریکی شب از دست مأموران فرار کند. این اما پایان ماجرا نبود چرا که در ادامه تحقیقات معلوم شد که قاتل فراری به یکی از روستاهای دهگلان گریخته و در خانه باغ پدری‌اش مخفی شده است. بنابراین تیم عملیاتی پلیس این باغ را محاصره کرد و صبح جمعه گذشته و در یک عملیات ضربتی موفق شد قاتل را دستگیر کند.

مرد جنایتکار پس از دستگیری به قتل همسرش و خواهر او به‌دلیل اختلافات خانوادگی اعتراف کرد و روز دوشنبه با انتقال به محل جنایت، صحنه تیراندازی مرگبار به این دو خواهر را بازسازی کرد. از سوی دیگر خانواده مقتولان با حضور در دادسرا برای وی درخواست قصاص کردند و دراین شرایط متهم با قرار قانونی به بازداشتگاه منتقل شد تا پس از تکمیل شدن تحقیقات ابتدایی پرونده او با صدور کیفرخواست به دادگاه کیفری استان کردستان فرستاده شود و او پای میزمحاکمه قرار بگیرد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
اپیلاسیون نانا 1
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_3
اپیلاسیون نانا 3
شیرآلات زمانی_3
استخدام_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
اپیلاسیون نانا 4
سفیر بار ساقدوش_4
اپیلاسیون نانا 2
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
ایرانیان- فوتر موبایل222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل2
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
ایرانیان-فوتراصلی222
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
فنی آتل_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
قالیشویی نوین_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر2
کیان برنا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر