زن جوان: شوهرم شماره مرا در تلگرام پخش کرد!
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
اپیلاسیون نانا 1
دکتر استرکی_1
دکتر ولدخانی_1
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 2
دکتر استرکی_2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۳۰۹۸
۱۷ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۳
۴۳۱۹
هر روز بر تعداد افرادی که با شماره تلفن همراهم تماس می گرفتند و تقاضای روابط غیراخلاقی داشتند، افزوده می شد. همه زندگی ام به هم ریخته بود و نمی دانستم این ماجرا از کجا سرچشمه می گیرد تا این که فهمیدم شماره تلفن من در یک کانال تلگرامی با عنوان «دختری خلافکار» ثبت شده است اما زمانی مات و مبهوت ماندم که ...

خراسان: هر روز بر تعداد افرادی که با شماره تلفن همراهم تماس می گرفتند و تقاضای روابط غیراخلاقی داشتند، افزوده می شد. همه زندگی ام به هم ریخته بود و نمی دانستم این ماجرا از کجا سرچشمه می گیرد تا این که فهمیدم شماره تلفن من در یک کانال تلگرامی با عنوان «دختری خلافکار» ثبت شده است اما زمانی مات و مبهوت ماندم که ...

این ها بخشی از اظهارات زن 20ساله ای است که برای شکایت از همسرش به کلانتری مهرگان مشهد مراجعه کرده بود. این زن جوان که مدعی بود همسرش حیثیت و آبروی خانوادگی او را بر باد داده است، درباره این حادثه شرم آور و سرگذشت خود به کارشناس اجتماعی کلانتری گفت: در خانواده ای بسیار مذهبی رشد کرده ام و در 18سالگی پای سفره عقد نشستم.

نامزدم فردی تحصیل کرده و خانواده دار بود اما چند ماه بعد از برگزاری مراسم عقدکنان تازه متوجه شدم برخلاف ادعاهای همسرم در مراسم خواستگاری، او اعتقادات مذهبی ضعیفی دارد و به هیچ کدام از عقاید دینی پایبند نیست. تلاش های من نیز برای تغییر او فایده ای نداشت.

به همین دلیل در حالی مجبور به جدایی از او شدم که هنوز چند ماه بیشتر از دوران نامزدی ما نمی گذشت. بعد از این ماجرا تصمیم گرفتم تحصیلاتم را در دانشکده هنر به پایان برسانم و وارد بازار کار شوم اما در همین روزها با مردی در همان دانشگاه آشنا شدم که بیشتر در مکان های مذهبی مشغول فعالیت بود.

وقتی «جمال» به من ابراز علاقه کرد، خیلی زود جذب او شدم چرا که اعتقادات مذهبی موجب طلاق من از همسر اولم شده بود و حالا با دیدن رفتارهای مذهبی جمال به او دل باختم. با آن که هیچ کدام از خانواده ها راضی به این ازدواج نبودند اما من برای ازدواج با او لحظه شماری می‌کردم تا این که بالاخره چند ماه بعد، این ازدواج صورت گرفت و ما زندگی مشترکمان را آغاز کردیم ولی یک سال بعد از این ماجرا متوجه شدم همسرم برای ارتقای جایگاه شغلی خودش تلاش می کند تا برای همکارانش پاپوش درست کند تا آن ها از مقام شان برکنار شوند.

چند بار این موضوع را به جمال گوشزد کردم و از او خواستم دست از این رفتارش بردارد ولی خانواده اش نه تنها از من تعهد گرفتند که در امور مربوط به همسرم دخالت نکنم بلکه 20روز مرا زندانی کردند و کتکم زدند. با وجود این من باز هم به زندگی مشترک ادامه دادم. اما در همین روزها لکه های قرمز رنگی همه بدن همسرم را پوشاند. وقتی نزد پزشک رفتیم تازه فهمیدم همسرم به دلیل ارتباط های غیرمتعارف با زنان غریبه به این بیماری دچار شده است.

این بود که قهر کردم و به خانه پدرم رفتم. دیگر با همسرم صحبت نمی کردم تا این که حادثه وحشتناکی رخ داد. افراد مختلفی با شماره تلفن همراهم تماس می گرفتند و تقاضای ارتباط غیراخلاقی داشتند. وقتی از طریق پلیس فتا موضوع را پیگیری کردم متوجه شدم با شماره تلفن همراهم یک کانال تلگرامی با عنوان «دختر خلافکار» ایجاد شده است.

بررسی های بیشتر نشان داد که جمال برای انتقام از من دست به این کار کثیف زده است و حالا پدر و مادرش مرا دختر مطلقه خیابانی می دانند که پسرشان را گمراه کرده ام. بعد از این ماجرا بود که از خانواده همسرم شکایت کردم و تازه فهمیدم نباید به موضوع ازدواج تک بعدی نگاه کنم و حتما به نظر خانواده و بزرگ ترها احترام بگذارم و از سوی دیگر به معیارهای مهم دیگری برای ازدواج توجه کنم ...

شایان ذکر است، پرونده شکایت این زن جوان با صدور دستوری از سوی سرهنگ احمد دهقان (رئیس کلانتری مهرگان مشهد) در دایره مددکاری اجتماعی مورد بررسی های کارشناسی قرار گرفت.

ماجرای واقعی با همکاری پلیس پیشگیری خراسان رضوی

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:46
Iran (Islamic Republic of)
09:09 - 1400/05/17
چقدرهم اعتقادات مذهبی داشتن اقاتون.چشم نخورین یه وقت
Iran (Islamic Republic of)
09:18 - 1400/05/17
عجب سرنوشتی داشته ...نتیجه اخلاقی داستان به هر مرد وخواستگار مذهبی نباید اعتماد کرد ظاهر فریبندست
Iran (Islamic Republic of)
10:15 - 1400/05/17
برای منم اتفاق افتاده تلگراممو هک کردن ازکاربرها به اسم من کلی پول به حسابهای مختلف واریز شد
پلیس و فتا و دادگاه هم نمیتونه پیگیری کنه
چرا
الله و اعلم
پاسخ ها
سر کاریم
Turkey
۱۱:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۱۷
هنوز خیلیها فکر میکنند متظاهرین به مذهب از نظر اخلاقی هم رشد کرده اند در حالیکه مذهب برای خیلیها ابزاری برای رشد و ریا است
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_4
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_2
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
فنی آتل_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
شفا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
شاخه نبات_ فوتر
کلینیک النا_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر