اینترنت پرسرعت چی بخرم؟
۱۱۴۶۳۰
۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۷:۱۸
۱۸۱۶۹۷ 
این یک سوال همیشگی است: اینکه چه اینترنتی با چه سرعتی، از چه شرکتی و چند ماهه بخرید که رضایت تان را جلب کند. آیا هر چه پول بیشتری بدهید، لزوما اینترنت مناسب تری خریده اید؟ باید بگوییم خیر.

هفته نامه همشهری جوان: این یک سوال همیشگی است: اینکه چه اینترنتی با چه سرعتی، از چه شرکتی و چند ماهه بخرید که رضایت تان را جلب کند. اگر صرفا به یک اسم و برند معروف توجه کنید کافی است؟ آیا هر چه پول بیشتری بدهید، لزوما اینترنت مناسب تری خریده اید؟ باید بگوییم خیر. سرعت اینترنت در ایران در بین 178 کشور جایگاه 163 را دارد و ما با توجه به کیفیت و سرعتی که ارائه می شود، همین جوری گرانترین اینترنت دنیا را می خریم؛ بنابراین لازم نیست در همین وضعیت پول بیشتری برای آنچه که تبلیغات نشان می دهند خرج کنیم.

پس بهتر است اول خودمان را بشناسیم؛ اینکه چه رفتاری با اینترنت داریم و چه توقعی ازش. وقتی اینها را دانستیم، پای سه فاکتور اصلی وسط می آید. سرعت، حجم و قیمت. البته که کیفیت و شرکت ارائه دهنده خدمات هم مهم است.

در سبک زندگی این هفته سعی کردیم با در نظر گرفتن این 3 فاکتور، آدم ها را دسته بندی کنیم و بعد ببینیم چه اینترنتی با چه هزینه ای مناسب چه تیپ آدمی است. شما هم اگر می خواهید بهترین اینترنت ممکن را با توجه به حساب جیب و نوع استفاده تان داشته باشید با ما همراه شوید.

توی اینترنت دنبال چی می گردید؟ به این سوال جواب بدهید و از منوی باز زیر مناسب ترین اینترنت بازار را انتخاب کنید.

اینترنت پرسرعت چی بخرم؟
 
چی بخرم؟ چرا بخرم؟

به طور کلی در ایران 12 شرکت خدمات ای دی اس ال و سه شرکت خدمات وایمکس ارائه می دهند. در بین ای دی اس الی ها طی آخرین نظرسنجی که سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، زمستان گذشته از مشترکین انجام داد، شرکت های شاتل، پیشگامان، پارس آنلاین و آسیاتک رتبه های اول تا چهارم را کسب کردند. شرکت مخابرات هم در این نظرسنجی دهم شد. ایرانسل، مبین نت و رایتل هم که خودشان منحصرا بازار وایمکس را در اختیار دارند.

البته با خواندن این همه اسم و رسم نگران نشوید. ما در بین همه خدمات و طرح های مختلف، کارآمدترین ها را دستچین کرده ایم. پیشاپیش دو نکته را بدانید که وایمکسی ها در بعضی از شهرها و نقاط مختلف پوشش ندارند که این نقاط از سایت یا اپراتورهایشان قابل شناخت است. مخابرات هم در صورتی که حجم بیشتری از حجم خریداری شده استفاده کنید، اینترنت تان را قطع نمی کند و خودش حجم اضافی را روی قبض تلفن منظور می کند.

از صبح که بیدار می شوید می روید دانشگاه و می توانید دربست در سایت دانشگاه بنشینید و به امور نتی بپردازید. از آنجا کلاس هایتان تمام شده یا نشده، راهی محل کار می شوید و جیبتان وصل می شود به آب کر اینترنت محل کار و تا خود شب درگیر کار هستید.

این وسط ها اگر قراری داشته باشید یا مصاحبت با رفیقی، به هر کافه و رستورانی که سر بزنید، وای فای رایگان دارند. با اینحال وقتی می رسید خانه نیاز دارید که گشتی در فضای مجازی بزنید و به عنوان آخرین کار قبل از خواب چک میل کنید. یا اینکه اساسا آنقدر درگیری هایتان زیاد است که نه می خواهید و نه فرصت این را دارید که روزی بیشتر از نیم ساعت برای اینترنت وقت بگذارید. فرقی ندارد چطور اما اگر توقعتان از اینترنت این است که نهایتا روزی یک ساعت را به خبرخوانی و کارهای شخصی با آن بگذرانید دلیل ندارد سوخت موشک به ماشین تان بریزید. نرم نرمک از دست راست برانید و به علائم پایین توجه کنید.
 
 اینترنت پرسرعت چی بخرم؟

اوتول سواری روی باند پهن
 
خیلی دور نیست که نتوانیم به یاد بیاوریم. فناوری از نظر ما تازه ای را که بدون اشغال کردن خطوط تلفن با آن می توانستیم به اینترنت متصل شویم. برای ما که هنوز هم که هنوز است اینترنت پرسرعت و کم سرعت در عمل فرق چندانی با هم ندارند، همین اشغال نماندن تلفن و رهایی از بگو مگو با خانواده ها مهمترین مزیت ADSL ها محسوب می شد؛ اما اساس این فناوری چیست و چطور کار می کند که با وجود فناوری های جدیدتر هنوز هم بین ما محبوب است؟

چطور کار می کند؟

نامتقارن بودن در توصیف ADSL یعنی پهنای دو باندی که در این روش وجود دارد متفاوت است. از 25 کیلوهرتز تا 138 کیلوهرتز، باند پایین هستند که برای ارسال اطلاعات استفاده می شود. 138 تا 1024 کیلوهرتز هم پهنای باند بالا، برای دانلود و دریافت اطلاعات. یعنی در این سیستم سرعت دانلود چند برابر سرعت آپلود کردن فایل است. در +ADSL2 که آخرین نسل این فناوری است، این سرعت به 24 مگابیت بر ثانیه می رسد.

چه تجهیزاتی می خواهد؟

دو نوع مودم دارند. بی سیم و سیم دار، در مودم وایرلس، روتر امواج را به صورت بی سیم در فضا پخش می کند و با گجت های مجهز به وای فای می توانید تا فاصله حداکثر 50 متری به اینترنت متصل شوید.

چه کسانی استفاده کنند؟

ADSL ها بین کاربران خانگی ایران بیشترین محبوبیت را دارند؛ خصوصا اگر در منطقه ای زندگی می کنید که سیستم کابلی فرسوده نیست، ADSL ها می توانند انتخاب مناسبی باشند. هم هزینه شان نسبت به سیستم های بی سیم ارزان تر است و هم شرکت هایی که خدمات ارائه می دهند، بیشتر و متنوع ترند و بازارشان انحصاری نیست.
 
وای فای چیست؟ چه فرقی با وایمکس دارد؟

خطِ ویژه

وای فام برای عموم افراد حکم اسم مستعار تمام روش های بی سیم را دارد. مردم به هر امکان ارتباط آزادی می گویند وای فای. تصور اشتباه و رایج دیگر این است که وای فای را مخفف Wireless fidelity می دانند، در صورتی که وای فای یک نام کاملا مستقل و تجاری است. وای فای و وایمکس تا حدی مشابه هم کار می کند اما دقیقا یک نوع فناوری نیستند.

وای فای به نوعی فناوری پیشرفته بلوتوث است. دستگاه های مجهز به درگاه وای فای مثل رادیو عمل کرده و امواج رادیویی را دریافت می کنند اما تفاوت اصلی آنها در این است که این رادیوها قادر هستند اطلاعات به شکل صفر و یکِ دیجیتالی را به حالت امواج رادیویی تبدیل کنند و بعد منتقل کنند.

وای فای عمل ارسال و دریافت را روی فرکانس های 2.5 گیگاهرتزی یا 5 گیگاهرتزی انجام می دهد و این اطلاعات لزوما داده هایی نیستند که شما از شبکه جهانی اینترنت بگیرید یا به آن ارسال کنید. بسته به نوع استاندارد، سرعت انتقال داده از 11 تا 30 مگابیت در ثانیه در انواع وای فای های متفاوت است و برد آن هم 50 تا 100 متر است که از نقاط ضعف اصلی و تمایز آن با وایمکس است.

چطور کار می کند؟

در اصل وای فای بدون هیچگونه ارتباط کابلی بین فرستنده و گیرنده کار می کند. ارتباط بین فرستنده و گیرنده از طریق فرکانس رادیویی صورت می گیرد. فرکانس رادیویی در یک طیف الکترومغناطیسی مشخصی برای انتشار اطلاعات مورد استفاده قرار می گیرد.

پایه و اساس هر شبکه بی سیم اکسس پوینت ها هستند، وظیفه اصلی اکسس پوینت ها انتشار سیگنال شبکه بی سیم است. کامپیوترها و دستگاه های دیگر این سیگنال را دریافت می کنند و از طریق اکسس پوینت از شبکه های محلی به شبکه (و اینترنت) وصل می شوند. در صورتی که وایمکس ها به شبکه های جهانی متصل می شوند.

چه ابزارهایی امکان اتصال به وای فای را دارند؟

ابزارهایی که قصد وصل شدن به شبکه وای فای را دارند، باید به تجهیزات اتصال به شبکه های بیسیم مجهز شده باشند، مثل کارت شبکه بی سیم. کارت شبکه بی سیم در لپ تاپ ها و تلفن های هوشمند به طور پیش فرض نصب می شود.

وای فای توسط ابزارها و برنامه های بسیار زیادی پشتیبانی می شود. از کنسول های بازی گرفته تا تلفن های هوشمند. همینطور تقریبا همه سیستم عامل ها هم از وای فای پشتیبانی می کنند. سازمان وای فای بعد از آزمایش و بررسی به ابزارهای وای فای اعتبارنامه وای فای می دهد و این اعتبارنامه به این معنی است که همه دستگاه هایی که این اعتبارنامه را داشته باشند قابلیت اتصال به همدیگر را دارند، فرقی هم نمی کند چه شرکتی سازنده دستگاه باشد.
 
و اما TD-LTE
 
فناوری TD-LTE در حقیقت آخرین نسل اینترنت ثابت است که اینترنت را به صورت بی‌سیم در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این فناوری در مقایسه با سایر فناوری‌های اینترنت ثابت از جمله Dial-up، ADSL و WiMAX تجربه سرعت بالاتری را برای کاربران به ارمغان می‌آورد و محدودیت‌هایی مانند سرعت پایین، عدم امکان جابجایی مودم، محدودیت‌های ظرفیت در مراکز مخابراتی، و ... را بر طرف کرده‌ است.

نام TD-LTE از TDD-LTE گرفته شده است و مخفف عبارت Time Division Duplexing – Long Term Evolution می‌باشد. همان طور که از نام آن پیدا است، این فناوری بر پایه نسل چهارم اینترنت (4G-LTE) می‌باشد. فناوری LTE یا تکامل بلندمدت، استانداردی جهت انتقال داده پرسرعت به صورت بی‌سیم می‌باشد. این فناوری به دو صورت FD-LTE و TD-LTE ارائه می گردد.

استاندارد FD-LTE که مخفف Frequency Duplexing است در توسعه نسل چهارم شبکه موبایل به کار می‌رود که با تقسیم پهنای فرکانسی، قابلیت دانلود و آپلود را برای کاربران به وجود می‌آورد. با این کار دانلود و آپلود همزمان برای کاربران امکان پذیر خواهد بود.

استاندارد TD-LTE که مخفف Time Duplexing است از تکامل فناوری TD-SCDMA به وجود آمده که در آن به جای تقسیم پهنای فرکانسی، دریافت و ارسال را بر روی یک پهنای باند فرکانسی و در بازه‌های زمانی متفاوت انجام می‌دهد. با این کار دیگر نیازی به باند محافظ بین بازه‌های فرکانسی دانلود و آپلود وجود ندارد و می‌توان از تمامی‌ظرفیت پهنای باند برای ارسال یا دریافت اطلاعات استفاده کرد. بنابراین سرعت ارسال و دریافت اطلاعات در این روش افزایش می‌یابد. همچنین می‌توان ظرفیت ارسال و دریافت را با کنترل بازه‌های زمانی تغییر داد.
اینترنت پرسرعت چی بخرم؟
نحوه استفاده از فناوری TD-LTE

 برای استفاده از این فناوری، در حال حاضر شما می‌توانید از خدمات یکی از شرکت‌های ایرانسل یا مبین نت استفاده نمایید. البته در ادامه دیگر شرکت‌ها و اپراتورها نیز قصد ورود و ارائه این سرویس را دارند.

پس از انتخاب ارائه دهنده سرویس TD-LTE خود، شما نیاز به یک مودم و یک سیم کارت برای استفاده از این سرویس دارید. سیم کارت‌های ارائه دهنده این نوع سرویس خاص بوده و تنها قادر به دریافت و ارسال داده می‌باشند و قابلیت مکالمه با آن‌ها وجود ندارد. همچنین مودم‌های این سرویس‌ها نیز خاص می‌باشد چرا که باید هماهنگ با بازه فرکانسی باشد که شرکت ارائه دهنده سرویس TD-LTE در آن بازه کار می‌کند.

معمولا مودم و سیم کارت با هم و در یک پکیج در اختیار شما قرار می‌گیرد. پس از دریافت مودم کافی است از طریق کابل یا وای فای به آن متصل شده و از اینترنت آن استفاده نمایید. بسته‌های اینترنتی نیز در قالب حجم و سرعت متفاوت قابل دریافت و فعال‌سازی بر روی سیم کارت می‌باشند.

مودم ها معمولا نیاز به کانفیگ اولیه دارند که در صورت خرید در قالب پکیج، این تنظیم انجام شده است. همچنین برای انجام تنظیمات بیشتر، می‌توانید مانند مودم ADSL با زدن آدرس IP مودم و یوزرنیم و پسورد پیش فرض مودم که بر روی آن نوشته شده است، وارد صفحه مودم شده و سایر تنظیمات مانند  تغییر نام SSID و پسورد وای فای مودم، محدودیت‌های دسترسی به مودم و سایر موارد را انجام دهید.

مطابق ادعای شرکت‌های ارایه دهنده، سرویس‌های اینترنت TD-LTE موجود در ایران قابلیت ارائه خدمات و ارسال و دریافت اطلاعات را تا سرعت 40Mbps دارا می‌باشد. البته میزان سرعت دریافتی شما به موقعیت مکانی شما و تعداد دستگاه‌های استفاده کننده در محدوده شما نیز بستگی دارد. اما در صورت ارایه سرویس مناسب، در حال حاضر فناوری TD-LTE را می‌توان بهترین و سریع ترین فناوری دسترسی به اینترنت ثابت در ایران نامید که می‌توانید از آن استفاده نمایید.
انتشار یافته: 105
در انتظار بررسی:4
Iran, Islamic Republic of
10:16 - 1393/03/22
خیلی خوب بود ممنون
چند وقتی بود درگیر این بودم که واسه گوشیم اینترنت چی بخرم.......
Iran, Islamic Republic of
12:57 - 1393/03/22
پر سرعت و کم سرعت فرق نداره تا وقتی فیلتر وجود داره
پاسخ ها
سهراب
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۲۲
حتی اگه حروم باشه؟یعنی مال حروم استفاده بکنی ؟
محسن
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۱۵
سهراب فاز نداری تو اصن . فازت نوله
Iran, Islamic Republic of
13:29 - 1393/08/23
خیلی ممنون از سایت خوبتون. من خیلی در گیر این بودم که از چه شرکتی اینترنت بگیرم.
Iran, Islamic Republic of
17:23 - 1394/04/05
با سلام.ممنون از مطالب تون بسیار متشکرم از این مطالب شما.در مورد اینترنت ماکس نت چطور 4MBPS 8GB 26000 تومان.سرویس ویژه اکونومیک.این یکی از بسته ها یا تعرفه اینترنت ماکس نت هست.خواستم بگم که ماکس نت هم برای خرید چطوره؟
Iran, Islamic Republic of
10:06 - 1394/04/13
ممنون ..خيلي كمكم كرد
Iran, Islamic Republic of
19:11 - 1394/06/20
من آسیاتک دارم هرچند وقت یه بار از شرکت سرعتم رو کم میکنن زنگ میزنم درست میشه باز بعد یه ماه میارن پایین هیچ نظارتی هم بهشون نیست اگر شکایت کنید یا میگن ایراد از خط خونتون و مخابرات و طول مسیر و ... است ولی جالب اینه که خودشونم میگن که چون یوزر ها زیاد شدن سرعت تقسیم میشه.. ولی نمیگن چرا ما سرعت بالا با قیمت بیشتر میفروشیم!! در کل شرکت های بدون هیچ نظارتی مشغول کلاهبرداری هستن
پاسخ ها
نیلوفر
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۵۷ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۶
درود بر شما دقیقا برا منم همین پیش اومده . و همیشه یه جوری برا خر کردن یه حرفی دارن بزنن با این وضعی که هست و تعرفه ها و کیفیت پایین همشون همون مخابرات از نظر قیمت فقط به صرفه تره
Iran, Islamic Republic of
00:25 - 1394/08/07
من از اینترنت شرکت مخابرات استفاده میکنم تا سال قبل خوب بود اما تقریبا از زمستون سال گذشته خیلی بد شده...هم هزینه اینترنت و خیلی برن بالا هم سرعت افتضاح...از من به شما نصیحت اینترنت مخابرات استفاده نکنین
Iran, Islamic Republic of
01:05 - 1394/08/15
هر اینترنتی بگیرید شاتل نگیرید یعنی کلاه برداری تمام عیار
اینترنت art2 با هزینه تقریبا 40 تومنی اگه بالای 15 گیگ دانلود کنی سرعتش میشه 24 کیلوبیت!!!
پاسخ ها
س
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۲/۳۱
شاتل که دست هرچه کلاه بردار و دروغ گو از پشت بسته...
متین
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۸
شاتل تهشه
Iran, Islamic Republic of
15:21 - 1394/09/22
ن از عصر انتقال داده ها دارم چند وقتیه از سرعتم خیلی کم شده وقتی تماس میگیریم میگن ایراد از خط خونتون و مخابرات و طول مسیر و ... است ولی جالب اینه که خودشونم میگن که چون مشترکینمون زیاد شدن سرعت بینشون تقسیم میشه.. ولی نمیگن چرا سرعت بالا با قیمت بیشتر میفروشن!! در کل این شرکت به ظاهر مجوز دار بدون هیچ نظارتی و مزاحمتی مشغول کلاهبرداریه
پاسخ ها
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۴/۲۹
تو همون شقایق دوتا کامنت بالاتر نیستی که آسیاتک داشتی؟
Masoud
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۱
چه دردیه آخه میری با دو تا اسم کامنت یک جور میذاری که دو تا شرکتو خراب کنی
Iran, Islamic Republic of
23:06 - 1394/10/27
خیلی ممنون از مطالب خوبتون.
Iran, Islamic Republic of
10:36 - 1394/11/24
با عرض سلام
دوستان مواظب این اشخاصی که زنگ میزنن خونتون و میخوان سرویسای آشغالی و گرونشون رو بهتون بندازن باشید
تک یه ماه پیش خونمون زنگ زدن و بعد از یه عالمه تعریف کردن از سرویسای آشغالشون منم با احترام بهشون گفتم که خودم سرعت 2Mbps از مخابرات دارم و ماهی هم 75 هزار تومن دارم میدم براش و سرعت واقعی دانلودمم از 200Kbps تا 260Kbps هست با اینحال ول کن نبود و بعد یه عالمه التماس کردن گفتن که با ماهی چهل هزار تومن سرویسی بهم میدن که سرعت واقعی دانلودم از 300kbps تا 400kbps میشه من ساده هم گول خوردم و سفارش دادم ببینم چطوریه اگه خوبه اینترنت 2Mbps خودم رو قطع کنم از این شرکته بگیرم که هم ارزونتره و هم سرعتش بیشتره خلاصه بعد یه ماه برای فعال کردن سرویس دوباره زنگ زدن و شماره کارت دادن که پول بریزم بعد برام فعالش کنن ای کاش اول میگفتم فعالش کنن تا سرعتشو چک کنم بعد پول بریزم ولی اعتماد کردم و اول 40 هزار + 20 هزار تومن برای راه اندازی اولیه پول ریختم بعد از فعال شدن دیدم سرعتم از 60Kbps بیشتر نمیشه که متوجه شدم اینترنتشونو کردن تو پاچم منم زنگ زدم و قضیه رو گفتمو چرا اینطوریه شما یه چیز دیگه گفتین و یه چز دیگه تحویلم دادین قبول نمیکردن که نمیکردن
اینارو گفتم که با این شرکت تک آشنا بشید
خیلی ممنون که این مطلبو خوندین امیدوارم همیشه شاد و سلامت باشید
پاسخ ها
محمد مهدی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۳
عزیزم کلا شما برای داشتن سرعت بیشتر نیازه که پول بیشتری هم بدی بی خود نیست پارس آنلاین سرعت ۱۶مگابیاتی میفروشه ۵ گیگی ۹۰ هزار تومن و واقعن هم عالیه سرعتشو این کلاهی که می گی میذارن سر مردم رو شرکت های دولتی مثل مخابرات می ذارن سر ما
خدمت همگی عرض کنم سرعت بالا با پهنای باند رابطه مستقیم داره
وهیچ وقت فک نکنید طرف اینترنت بهتون میده ۴۰ تومن حتما چه چیزیه اینا همش برای ما ایرانیا خواب و خیاله
با سپاس
Iran, Islamic Republic of
22:00 - 1394/11/25
با درود خدمت سروران

تقربیا دو سال از سرویس نامحدود مخابرات سرعت 256 استفاده میکنم. تقریبا بدون قعطی با سرعت 15 تا 28 کیلو بایت بر ثانیه دانلود میکنم راضی ام.
فقط یه نکته مخابرات دیگه سرویس نامحدود ارائه نمیده خیلی تبلیغ و تلاش میکنه مشترکین سرویسشون رو تبدیل کنن یعنی ماکسیمم سرعت رو با همون هزینه ولی با حجم معین بفروشه من برسی کردم بد هم نیست اما یه نکته توش داره اونم اینکه اگه این طرح رو برداره دیگه سرویس شما نامحدود نخواهد بود.

حواستون باشه سبک سنگین کنین.
پاسخ ها
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۲ - ۱۳۹۷/۰۲/۰۶
واقعا این سرعت میگی خوب من با سرعت 8 مگابایت گرفتم از اسیانک در شیراز 400 گیگ با سرعت 8 مگابایت خریدم 55 هزارتومان و سرعت دانلودمم 600 کیلوبایت بر ثانیه است اینو میگن سرعت و قیمت خوب اسیانک من 6 سال مشتریشم عالی است
Iran, Islamic Republic of
19:10 - 1395/01/24
دوستان كسي در منطقه ديباجي جنوبي ساكنه، ميخوام بدونيم چه اينترنتي رو بگيرم سرعتش بهتره؟
Iran, Islamic Republic of
10:09 - 1395/02/06
من مشترک .... یک مشکلیه که چند روز داره مارو اذیت می کنه، اینه که وقتی برای ۴،۵ ساعت از اینترنت استفاده نمی کنم اینترنتم قطع میشه در صورتی که چراغ adsl روشن هستش برای اینکه اینترنت دوباره وصل بشه باید مودم رو خاموش روشن کنم تا درست بشه این مشکل زمانی اذیتم میکنه که شبا رایگان هستش از ساعت ۴تا۹ صبح یعنی باید ساعت ۴ صبح بلند شم مودمو خاموش کنم روشن کنم تا درست بشه.به پشتیبانی ... هم که زنگ میزنم هردفعه یک چیزی میگن خواهشن اگر می تونید راهنماییم کنید.تا این چند ماه دیگه که از قرادادم مونده تموم بشه و بتونم لااقل با این پولی که دادم استفاده کنم اخه من کارگرم با این وضعیت حقوقها
Iran, Islamic Republic of
12:53 - 1395/02/27
به نظر من آسیاتک از بهترین ها است. کدام یک از شرکتها با این شرایط اینترنت میدن: اینترنت یکساله با سرعت 12مگ با حجم 12گیگ سالیانه + 1395گیگ حجم داونلود رایگان از ساعت 6تا10 صبح و آپلود هم که کلا رایگان هزینه یکسال هم کلا فقط 9 هزار تومان !
Iran, Islamic Republic of
18:11 - 1395/03/10
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!توجه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
با کنار گذاشتن وضعیت خیلی بد اینترنت در ایران و مقایسه کردن شرکت های اینترنت شرکت صبانت
از 4 نظر بهترینه:

1-دارای طرح های شبانه کاملا رایگان از ساعت 2 تا 7 بامداد و نا محدود یا معمولی می باشد

2-سرعت: (یعنی بدون مبالغه کردن سرعت هایی ارایه می دهد سرعت تعهد شده واقعی رو بهت میگه یعنی اگر 8 مگ رو عرضه کنه با کلیک خرید انلاین مینویسه سرعت تعهد شده یک مگ واقعی)

3- قیمت:واقعا از نظر کیفت با کم ترین قیمت سرویس ارایه می دهد برای نمونه 1 مگ/شبانه 100% رایگان/20 گیگ با قیمت 146 تومن

4-هدیه:شرکت صبانت با توجه به مناسبت های تاریخی و عرضه جشنواره ها با فاصله زمانی کم به هم یعنی در سال شاید 30 بار جشنواره برگزار کند که شامل هدیه گیگ و عرضه سرویس های متفاوت نمونه سرعت تا 12 مگ uplod ولی با دانلود 128 کیلو بیت واقعی ؟/یکساله / 60 گیگ/60 تومن یا با خرید 10 گیگ میتونی 7 گیگ هدیه دریافت کنی ولی میتونی با خرید کمتر گیک کمتر هدیه حجم دریافت نمایید.

نکته:اخرین سرعت واقعی صبانت 2 مگابایت واقعیه از طرق این ادرس و کلیک بر روی تبت نام مشترکین جدید انلاین شرکت و خرید کنید http://my.sabanet.ir/

من خودم راستش با سرعت یک مگ از 2 بامداد با استفاده از برنامه مدیریت دانلود هام تا 7 بامداد که کاملا رایگانه 15 گیگ دانلود می کنم
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۴/۱۹
من صبا نت
دارم افتضاحه
Iran, Islamic Republic of
13:20 - 1395/04/01
من سرویس شباهنگ مخابرات را دارم که هم سرعتش عالیه و هم شبانه رایگان داره.قبلا با هم از مخابرات داشتم که زیاد راضی نبودم ولی تو این یکساله واقعا خوب شده که واقعا باید بهشون آفرین گفت البته اگه همینجور بمونن و ادامه بدن
Iran, Islamic Republic of
17:20 - 1395/04/11
سلام میشه بپرسم برای بازی چه اینترنتی مناسبه؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
01:38 - 1395/04/12
اسيا تك دارم و پيشنهاد ميكنم كه اصلاً نخريد چون مفت گرونه و فقط درگيرش ميشيد كه اى امروز سرعت پايينه ، اى امروز قطعه، .... ، متعاستفانه كسى هم جوابگو نيست
Iran, Islamic Republic of
01:39 - 1395/04/12
اسيا تك دارم و پيشنهاد ميكنم كه اصلاً نخريد چون مفت گرونه و فقط درگيرش ميشيد كه اى امروز سرعت پايينه ، اى امروز قطعه، .... ، متعاستفانه كسى هم جوابگو نيست
Iran, Islamic Republic of
14:29 - 1395/04/24
بدترین اینترنت ها به ترتیب : های وب ، پارس آنلاین ، عصر تلکام.
این رده بندی بر اساس کیفیت ، حقوق مشتریان و پشتیبانی سرویس ها می باشد.
پاسخ ها
محمد مهدی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۳
سلام
با عرض پوزش من نمیدونم چه سرویسی استفاده کردی یا تو چه شهری هستی ولی ایمی که می گی کاملا برعکسه شرکت پارس آنلاین با اینکه گرون فروشه ولی خیلی بهتر از مخابرات و آسیاتک و شاتله و غیره و در مورد عصر تلکام بگم که این شرکت تا اون جایی که من سرویسشو دیدم یعنی ۴ سال پیش باسرویس ۱۲۸ کیلو بایت فقط برای ۵ دقیقه با سرعت ۷ مگابایت دانلود کردم که اون زمان یه شاهکار بود اونم با اون سرویس زپرتی
فقط من با های وب باهات اشتراک نظر دارم
Iran, Islamic Republic of
11:32 - 1395/05/13
بنده مشترک صبا نت تو اصفهانم الان چند وقته که سرویس دهی شون افتضاح شده و هر چقدرم بهشون زنگ میزنیم فقط وعده میدن!!!!برای اعتراض حضوری رفتم شرکت صبانت ،که دیدم انگار من خواب بودم .چون اکثر مشترکاش به مشکل برخوردن و اومده بودن برای انصراف و اعتراض به خرابی های زیادی که تو مشترکین اصفهانش بوجود اومده.چند تا سوال از مسیولشون کردیم که هیچ جوابی ندادن.1-چرا شرکت صبا نت که الان چند وقته مشکل پیداد کرده ما مشترکینش را در جریان قرار نداده و پنهان کاری کرده 2-چطوریه که وقتی مدت قرارداد یا شارژمون تموم میشه مثل شهاب سنگ میریزین رو سرمون و سرویسمون را قطع میکنین ولی الان که نزدیک یه ماهه نمیتونین سرویس دهی بکنین هیچگونه خسارتی یا (اضافه کردن مدت خرابی به قرارداد)یا اقدام دیگه ای انجام نمیدین.3-آیا فکر نمیکنین با این کاراتون دیگه وقتش شده که دفتر اصفهان بسته بشه چون دیگه حنای شما برا ما رنگی نداره.
Iran, Islamic Republic of
12:11 - 1395/05/21
سلام من يه بار اينترنت مخابرات خريدم نتونستم باهاش gta onlineبازى كنم واسه بازيه gta online چه اينترنتى خوبه انلاين بازى كن با Xbox one؟
Iran, Islamic Republic of
02:10 - 1395/06/14
همه شرکتا کلاهبردارن بهترین نوع اینترنت اینه که یه مودم 4G بخری یه سیمکارت 4G یا همون ال تی ایی بندازی روش از اینترنت لذت ببری
پاسخ ها
رويا
Netherlands
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۳/۲۶
هزينه ش چقدره؟
محمد مهدی
Iran, Islamic Republic of
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۳
اگه سیمکارتش ۴.۵جی بود حاضر بودم بخرم ولی برای منی که گیمرم و بازی آنلاین انجام میدم سرعتی که میده کاملا معمولیه
Iran, Islamic Republic of
11:09 - 1395/06/26
خخخخخخخ خخخخخخخ یه چیز خیلی جالبه .فکر کنم مخابرات دیووونه شده .اومده یه طرح گذاشته برا کسانی که بار اوله از مخابرات میگیرن به اسم طرح مهر.نکته جالبش اینه که 1 ماه نامحدود و رایگان بهت سرویس میدن که تست کنی اگه دوست داشتی و خوشت اومد از ماه بعدش میری باهاشون قراداد میبندی.اگه هم خوب نبود قطعش میکنی.واقعا عالی و خوبه.ای کاش این جور کارها و برنامه ها فقط توی مخابرات نباشه و بقیه ابخشهای جامعه یاد بگیرن به کلیه سطوح تولیدی و خدماتی و .... سرایت کنه.بخصوص الان که اینقدر روی مصرف تولیدات و محصولات داخلی مانور و تبلیغات میشه که واقعا هم باید بهش تکیه کرد.پیشنهاد میکنم بگیرین و امتحان کنین ضرر نداره حالا که اینقدر سخاوتمند و با کلاس شدن
Iran, Islamic Republic of
12:30 - 1395/06/26
سلام به همشهریان کاشانی عزیز و گل وبلبل خودم.میخوام یه اطلاع رسانی بهتون بکنم راجع به اینترنت و adsl ***جدیدا شاتل و پیشگامان که از دست نشاندها وزیرمجموعه شرکتهای اصفهانی هستن اومدن و میخوان تو کاشان رخنه کنند.خیلی مواظب باشید گول این طرحها و تبلیغاتشون را نخورین.ته و توی کارهاو طرحهاشون را که دراوردم دیدم این نامردا با دادن چند گیگ ارزون ما را گولمون میزنن که ثبت نام کنیم و بیفتیم تو دامشون!!! بعد از به دام افتادن ، قیمت هر گیگ را چندبرابر بهمون میدن.تو را خدا مواظب باشین .اینا نقشه اس که به فرهنگ و صداقت و...ماها لطمه بزنن.و یه جو بی اعتمادی بینمون بوجود بیارن.
پاسخ ها
hossein
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۳۶ - ۱۳۹۷/۰۲/۳۰
بنظر میرسه خودت یه منفعتی داری که میخوای رقیب پیدا نکنی
Iran, Islamic Republic of
09:53 - 1395/06/29
سلام بنده از استان اصفهان هستم ، از شمامیخوام پیگیری کنین برام .!!من که دیگه کلافه شدم ، بنده یه بسته یکساله از شرکت صبا نت(اصفهان) خریدم با حجم 36 گیگ دانلود و سرعت 2 مگابایت الان هنوز یکماه نشده نمیدونم چی شده که 36 گیگم تموم شده و باز چند گبگ حجم خریدم و از مودم وای فایو هم استفاده نمیکنم که بگم مثلا کسی داره از نتم استفاده میکنه و همه چی رو چک کردم که اینجور پیداس یه شبه 20 گیگ حجمم پریده زنگ هم میزنم سرویس دهنده میگه مشکل از خودتونه و جواب درست و حسابی به ادم نمیدن اصلا بخوام از این هم بگذرم من سرعت 2 مگ خریدم ولی به خدا تا الان من ندیدم سرعت نتم بالا 150 کیلوبایت بره و همیشه چک میکنم یا 60 کیلوبایت هس یا 100 چندین بار زنگ زدم بهشون میگن مشکل از خودتونه دونفر از اقواممون که به توصیه من صبا نت گرفتن را هم که ازشون سوال کردم اونا هم همین مشکل رو دارن اونا هم میگن زنگ میزنیم پشتیبانی و اونام میگن مشکل از ما نیست . خواهش میکنم یکی به داد ما برسه نمیدونیم چیکار کنیم کسی هم جوابگوی ما نیست و هرکی هم بخواد از دستشون شکایت کنه این کار رو نمیکنه میگن باید این همه بریم دادگاه و پول خرج کنیم و دردسر و... بیخیالش میشن. لطفا پیگیر باشین از شما
Iran, Islamic Republic of
12:52 - 1395/07/07
با سلام خدمت مدیران سایت
من به تازگی به منطقه قیطریه و اندرزگو نقل مکان کردم از کسانی که تو این منطقه هستند و از اینترنت وایمکس و یا ای دی اس ال استفاده میکنند بفرمائید که سرعت و خدمات کدوم سون بهتره ممنون میشم .
پاسخ ها
همایون
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۳
سلام به شما دوست عزیز.منطقه شما را نمیدونم چه شرکتی ساپورت میکنه ولی مواظب باش از شاتل و پیشگامان و صبانت سرویس نگیری چون به شرکت زیرساخت بدهکارن وبدهی شون را از بس زیاده را ندارن و نمیتونن پرداخت کنن!!!.دوست منم از این ماجرا اطلاع نداشت و از یکیشون سرویس گرفت الان 10 روزه که میخواد سرویس را برگردونه و را بگیره ولی هیچ کس بهش جواب نمیده
Iran, Islamic Republic of
19:39 - 1395/08/03
یه پیشنهاد توپ دارم به شاتلیهای عزیز.اول که یه اش رشته درست کنین و اسم شرکتتون را بزارین قاطر!!!! دوما اگه بهتون برنمیخوره و وقت کردین یه خورده خجالت بکشین شماها ابروی چند ساله اتون را تو این یکساله بردین با سرویس دادنتون.اخه این چه وضعشه عامو.یه سرویس یه ساله 120 گیگی ارزون به من دادین که کاش رفته بودم پولش را فست فود خورده بودم و مریض میشدم ولی به شماها نمیدادم .20 گیگ اولی را خوب اومدین باهام و استفاده کردم ولی 100گیگ باقیمانده را تو این 3 ماهه نتونستم بیشتر از 2 گیگش را استفاده کنم چون همش یا قطعه یا سرعتش را اینقدر میارن پایین که برا یه پیج باز کردن باید 10 دقیقه منتظر بمونم.دانلود هم که دیگه ببینین با این وضعیت وضعیتش چه جور میشه
Iran, Islamic Republic of
10:53 - 1395/08/04
سلام .
من میخام اینترنت شبانه رایگان بگیرم به نظرتون از چه شرکتی با چه سرعتی بگیرم ؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
06:00 - 1395/08/21
من رباط کریم زندگی میکنم میخاستم ببینم چه اینترنتی رو بگیرم سرعتش خوبه ؟
Iran, Islamic Republic of
18:42 - 1395/09/02
اتفاقا قضاوتهای دوستان راجع به شاتل درسته. بین بدترین های جهان، نسبت بدی اشیا از بدی شاتل کمتره؟؟؟؟ اهای شماها که تازه رفتین از شاتل سرویس گرفتین. من سالها با شاتل کار کردم تا پارسال که دیدم سرویس شبانشون که رایگان بود رو برام حساب کردن. جالب اینه که من در طول روز جز چند تا سایت خبری هیچی چک نممیکردم و اگر احیانا دانلودی داشتم که شامل سایت های شیرینی پزی و قلاب بافی بود، شب انجام میدادم. در کل روز هارد دریسکم 3040 گیگ دانلود کردم اون هم فقط شبانه اما پول 150 گیگ رو دادم. داشتم شاخ در میاوردم. دیدم نه تنها هرچی دانلودروز و شب بوده رو روزانه حساب کردن، بلکه کمی هم چربتر گرفتن. من ماهی 20 گیگ دانلود داشتم یمدت صبر کنین ، خودتون متوجه میشین شاتل از همشون بدتره ، اینترنت دزدیشون حرف نداره
Iran, Islamic Republic of
14:37 - 1395/09/08
ازچه شرکتی اینترنت پرسرعت وقیمت مناسب بخرم??
پاسخ ها
ادیب
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۰
دوست عزی اگه اصفهانی هستی کامنت اقای احمدی را بخون خیلی جالب و خوبه.چون یک ماه رایگان تا سقف 20گیگ بهت شارژ میده که استفاده و تست کنی اگه خوب بود بعد از یک ماه بری ازشون بگیری و اگه بد بود انصراف بدی
Iran, Islamic Republic of
19:41 - 1395/09/20
برترینها خیلی ممنون از اطلاع رسانیتون .چون میخواستم نامحدود بگیرم مونده بودم که از کدوم شرکت بگیرم که قیمت و کیفیتش مناسب باشه الان طبق جدولی که تو سایتتون گذاشتن مخابرات از همه نظر بهتره.ممنون از زحماتتون
Iran, Islamic Republic of
23:39 - 1395/10/21
من پنج شش ساله پارس انلاین دارم خیلی راضی ام سرعتش خوبه ترافیک نمیدزده همیشه پاسخگوئه و اگه مشکلی پیش بیاد پیگیر هستن تا مشکل برطرف بشه.
Iran, Islamic Republic of
13:10 - 1395/11/24
با سلام متنتون عالی بود ممنون از نویسنده
در ضمن وای فای چیز خیلی خوبیه
Iran, Islamic Republic of
19:04 - 1395/12/08
واقعا من 1 سال اینترنت مخابرات رو داشتم اینقدر قطع و وصل شد و اذیت کرد که آخر قطع کردم توی دفترم صبا دارم و خوبه حالا برای خونه دارم از صبا میگیرم متاسفانه مخابرات کلاه ما رو برداشت هرچه تماس میگرفتیم درست نشد که نشد آخرم گفتند شما آخر محدوده هستید و چون مرکز تو مرزدارانه و شما شهرک هما برای همین ضعیفه.
Iran, Islamic Republic of
16:20 - 1396/01/02
به نظر من دوستان عزیزی که توان مالی شون کمی بالاتر هست برن اینترنت وایرلس بگیرن درست اولش هزینه یکم سنگین هست ولی ارزشش رو داره بهانه ای هم نمیتونن بیار که مشگل از خودتون هست من الان خودم تو تهران یه اینترنت وایرلس گرفتم و واقعا از راضی هستم .
Iran, Islamic Republic of
14:36 - 1396/01/25
دوستان کسی میدونه این صبانت چرا شبانه برداشته من زنگ زدم نتیجه ای نداد زدم جمع اوری بنظرتون ازکجابکیرم بهتر
Iran, Islamic Republic of
21:11 - 1396/01/25
من اینترنت شاتل داشتم همه چیزش خوب بود حرف نداشت
بعد منزل پسر عموم که اسیاتک داشت سرعت شبانه رایگانش را که دیدم عاشقش شدم
از انروز تاالان سرویس های شبانه خرید میکنم به راحتی شبی10گیگ رایگان دان میکنم
برای بازی هم پینگش عالیه تو روز روی90تا95هستش چندتا دوستام هم که خونه ما دیدند انها هم اسیاتک خریدند
شما هم میخواهید جونتون راحت بشه یبار اسیاتک را امتحان کنید.
Iran, Islamic Republic of
14:15 - 1396/01/26
من اینترنت های وب مخابرات شبکیه و شاتل را امتحان کردم شاتل واقعا بهترین بود ولی الان 6ماهه که از سرویس شبانه رایگان اسیاتک استفاده میکنم و اتفاقا غیر از اینکه سرعتم حتی تو ساعت رایگان بالای یک مگابایت هست روی مسله حجم هم خیلی حساس شدم چون شرکتهای قبلی بعضیاشون تو گیگ هاشون اب کرده بودند و سریع تمام مشد ولی الان تو اسیاتک ریز مصرفم را راحت با حجم دانلودم چک میکنم

به شما پیشنهاد میدم همین کار را بکنید
پاسخ ها
هدهد
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۱
عزیز انشااله وقتی متوجه شدی آسیاتک تنها شرکتی است که حجم را نثل خوره از بین میبره و گاهی سرویس دیگری رو سرویس تو می اندازه و کلی مصرف میکنه اونوقت تبلیغ سرکتی بکن مگه کارمند و عوامل فروش و و... باشی
Iran, Islamic Republic of
23:34 - 1396/02/17
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان؛
اینجانب از مشترکین اینترنت پرسرعت شرکت پارس آنلاین و در محدوده شرق تهران ساکن می باشم. به نظرم با توجه به امکانات موجود شرکت ها جهت ارائه سرویس اینترنت آنچه که از اهمیت بالایی برخوردار است اینکه می بایست از امکانات و سرویس های کدام شرکت در کدام منطقه استفاده کرد؟ به طوری که به عنوان مثال خودم قبل از درخواست سرویس مذکور تحقیق بسیاری انجام دادم. از آن جمله: مراجعه به کافی نت های نزدیک محل سکونت، پرس و جو از افرادی که در نزدیکی محل سکونت قبلاً از سرویس های فوق استفاده کرده اند و یا مراجعه به سایت نظرسنجی ها و استفاده از نظرات کاربران و جمع بندی مفید از نظرات آنان که بتوان به این نتیجه رسید: کدام شرکت در کدام محدوده یا منطقه پوشش بهتری میدهد. ممکن است پوشش شبکه ای یک شرکت در غرب یک شهر نسبت به شرق، شمال یا جنوب آن شهر متفاوت باشد. نتیجه اینکه سرویس های شرکت پارس آنلاین را به دلایل فوق انتخاب نمودم. در پایان عرایضم به اطلاع شما میرسانم سرویس و قراردادی که این دوره با شرکت بستم خرید و استفاده از 50 گیگ اینترنت پرسرعت با سرعت 2 مگ در طرح جشنواره پارس آنلاین با مبلغ 65000 تومان بود که به نظرم حجم و کیفیتش خوب، واقعی و فاقد قطعی می باشد.
(یا علی مدد، مؤید باشید.)
Iran, Islamic Republic of
13:16 - 1396/03/20
فقط از های وب اینترنت بخرید.
تنها ISP خوب تو ایرانه
Iran, Islamic Republic of
07:49 - 1396/04/28
قطعاً بی کیفیت ترین و نازل ترین اینترنت در تهران صبا نت هست. اگر دوست دارید پول خود را دور بریزید و مدام اعصابتون از سرعت مزخرف اینترنت خورد بشه حتماً صبا نت بخرید
Iran, Islamic Republic of
09:27 - 1396/05/15
اینترنت همسفر هم عالیه
United States
00:07 - 1396/08/11
سلام من ساکن کرج هستم خط تلفن ثابت ندارم،دنبال اینترنت بدون نیاز به خط تلفن هستم ،میخوام به صرفه و قیمت مناسب باشه با سرعت خوب چند روزه دارم تحقیق میکنم و کامنت هارو میخونم اما به نتیجه نرسیدم و کاملا گیج شدم دیگه چون از تمام سرویس ها بد شنیدم خواهش می کنم راهنماییم کنید چه سرویسی بخرم با توجه به اینکه به تنهایی می خوام استفاده کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
19:24 - 1396/10/02
سلام بنده چند ساله مشترک های وب هستم. های وب اعلام کرد که روز تولد 100 گیگ رایگان میده پارسال به بنده نداد. چند روز بعد پیگیری کردم گفتن چون جواب استعلام شما از ثبت احوال نیامده لذا هدیه تولد لحاظ نشده میمونه سال بعد. و خود انها هم قبول داشتن اشکال از جانب بنده نبوده و مدارک خود را ماهها قبل تولد از طریق اپلود کردن ارسال کردم . و صحبتها و استدلال های خنده دار که جواب دادم و برای اینکه سرتان را درد نمیارم داستان پارسال رو ادامه نمیدم. چند ماه بعد مجدد پیغام دادن که کسانی که بعلت مشکل سیستم نتونستن بگیرن الان میتونن بگیرن. و بنده پس از گذشت چند ماه هدیه تولد 100 گیگ رو گرفتم. راستش از اینکار های وب انقدر ناراحت بودم که تصمیم گرفتم دیگه تمدید نکنم ولی بعدن که دادن گفتم حالا که درست شد لذا تمدید کردم. امسال مجدد امروز دوم دی 100 گیگ تولد رو لحاظ نکردن باز هم استلال های خنده دار . اپراتور میگه چون از 100 گیگ قبلی 365 روز نگذشته پس امکان 100 گیگ امروز وجود نداره . و سال بعد میگیری گفتم اونی که گرفتم مال سال قبل بود مال امسال چی میشه. میگه شما بابت این صد گیگ پولی پرداخت نکرده اید و بابت حجمی که دارید دریافت میکنید پول داده اید. گفتم اگر بنده پولی بابت 100 گیگ ندادم بقیه مشترکین شما هم بابت ان 100 گیگ پول ندادن ولی انها 100 گیگ رو گرفتن ولی بنده بخاطر اشکال در سیستم های وب نتونستم بگیرم. ایا این عدالت است که بنده هیچ کوتاهی نداشتم و نتونستم بگیرم در حالیکه بقیه گرفتن. و ان اپراتور محترم مرتب تکرار میکنه سال بعد میگیری. گفتم گرفتن سال بعد ربطی به امسال نداره شاید دو سال بعد و سه سال بعد و 5 سال بعد هم بگیرم که همگی انها از امسال جداست. نمیدونم یا ای کیو بنده پایینه و یا.... بهر حال این کار های وب کاملن غیر منطقی و بیعدالتی و زشت هست.
Iran, Islamic Republic of
22:13 - 1396/10/21
بهترین لحظات زندگیم این یک ماه الانه که سیم کارت گوشیمو یوسیم کردم پونزده گیگ نت رایگان داده یعنی میزنم دانلود چهار مگ یا سه مگ سرعتشه که مودم من شرعت ۲۵۰ کلیوعه ینی خداییش این همه میگن مودم خوبه چرا به پا سیم کارت نمیرسه مودم ینی کلاه برداری سرعتم این سیمکارت همراه اولم ۴ مگ هست الان بازی وینگلوری میکنم پینگم از صد و پنجاه بالا تر نمیاد با کیفیت اچ دی پلی میدم سیمکارت بابامو نگو نامرد رایتل داره نت گرفته روم نمیشه بهش بگم شر کنه برام. برا خودم شر کردم زدم دانلود سرعت دانلودش نزدیک بیست مگ بووووووود خدا چرا رایتل وایفای رو خدمات دهی نمیکنه
Iran, Islamic Republic of
23:16 - 1396/10/26
پارس آنلاین داشتم این اواخر همش قطعه پشتیبانی فنی شونم افتضاح بود و کلا جواب نمی دادن می گفتن از خطه. شاتل گرفتم فعلا که خوبه حالا تا بعد
Iran, Islamic Republic of
13:52 - 1396/11/14
شاتل کلا دزده، اون چیزی که واسه فروش سرویس های اینترنت تبلیغ میکنه رو تحویل نمیده، با بهانه های زیاد مثل اینکه ایراد از مخابرات یا خط داخلی منزل یا محل کار هست از زیر کیفیت سرویس فرار میکنند، پول مدم و کارشناس و سرویس رو میگیرند و در صورت نارضایتی وجهی رو پس نمیدن، در ضمن حجم مصرفی اینترنت رو از سمت خودشون تغییر میدن تا زودتر از شما پول حجم جدید رو بگیرن....
خلاصه شرکت دزدی رسمی اینترنتی هستن...
Iran, Islamic Republic of
13:44 - 1396/11/17
من دوسالی هست اینترنت مخابرات با سرعت 8mbps دارم وخیلی ازش راضی ام اصلا قطع و وصلی نداره و باهاش هم با ps4 بازیهای GTA v, rainbow six siege, cod wwii رو بازی میکنم و به جرأت میتونم بگم که پینگو تو بازیهای آنلاین از بقیه پایین تر هست.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۴:۲۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۲۹
چرت پرت نگو چن سالته بچه؟من آسیاتک دارم پینگم تو رینبو سیکس ۹۰ تا ۱۰۳ هس میخوای عکسشو بفرستم برات اینقد پز اینترنتتو نده
Iran, Islamic Republic of
12:24 - 1397/02/25
سلام دوستان میشه راهنماییم کنید
خدا خیرتون بده
من اطلاعاتم در زمینه نت خونگی پایینه یعنی حقیقتش رو بخوایین صفره و تا حالا از نت بسته‌ای سیم کارت ایرانسل گوشیم استفاده میکردم ، و تازه میخوام برای اولین بار نت خونگی بخرم ،
نمیدونم چه مدل و از چه شرکتی بخرم که قیمتش پایین باشه و یا اگر بشه قسطی بدن که عالیه ، چون حقوقم کمه و نمیتونم سیصد چهارصد تومن پول بدم برای نصب و راه اندازی
تهران هستم ، و فقط و فقط برای موبایلم میخوام ، برای شبکه های اجتماعی و سرچ در گوگل ، و همچنین دیدن فیلم و سریال از نرم افزار فیلیمو
لطفا راهنماییم کنید ، دعاتون میکنم
پاسخ ها
body.khabar
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۳۷ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۰
دوست عزیز ما هم مثل شما از قشر پایین کم درامد هستیم. حتما دیدین یارو میگه من روزی 80هزار تومن پول اینترنت میدم. خوب این پول در ماه میشه اندازه چند سال اینترنت adsl.شاید اولش برای را اندازی پول زیادی بدی اما بعدش راحتی و خیلی کمتراز بسته اینترنتی گوشی خرج میکنی صبح تا شبم میتونی فیلم دانلود کنی و بجای یک گوشی از چند دستگاه کار کنی مثل من..
Iran, Islamic Republic of
12:24 - 1397/03/04
من از فراهوش دنا در شیراز اینترنت وایرلس دارم. قعطی بسیار داره و تعرفه هاش هم بسیار گران هست. پشتیبانی هم ... . اینترنت نامحدودی هم داره اصلا به درد نمی خوره و افتضاحه آخر سر مجبور شدم که بی خیال بشم و از جای دیگه اینترنت بگیرم. شما اشتباه منو نکنید.
United Kingdom
08:02 - 1397/03/15
باسلام من کرج جهانشهر ساکن هستم اوایل مخابرا ت اینترنت زیاد به متقاضیان نمیداد چون مناطق دسته بندی شده بود اگریکی از مناطق زیاد اینترنت تقاضا کرده بودن دیگه توی ان منطقه اینترنت نمیداد تا اگر ان منطقه خالی میشود واقعا خوب بود هم سرعت بالا هم کیفیت اما متاسفانه الان هرکه هرچندتا خط ثابت داشته باشه میتونه تقاظ کنه الان من توی این منطقه جه نوع اینترنتی بگیرم که هم سرعت و کیفیت داشته باشه ممنون از شما
Iran, Islamic Republic of
10:28 - 1397/03/31
بی نظم ترین و بدقول ترین شرکت اینترنتی، شرکت آسیاتک هست که راه اندازی سرویسش بیشتر از 12 روز طول می کشه و همچنان با گستاخی و بی احترامی با مشتری برخورد می کنه و نه تنها اشتباهات شرکت و کارکنانشو نمی پذیره بلکه قدمی برای جلب رضایت مشتری هم برنمی داره!!
من به هیچ کس توصیه نمی کنم.
شکایت در سامانه تلفنی 195 تنها راه احقاق حق از این شرکت های بی تعهد است.
Iran, Islamic Republic of
10:27 - 1397/05/05
باسلام.من نت،همراه،رایتل،ایرانسل بخرم،که سرعت بالا باشه،هنگ نکنه،قطع ووصل نشه،جواب نده و.........?!لطفآدوستان عزیز مراراهنمایی کنند.سپاسگذارم
پاسخ ها
یغمایی بهرام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۹/۰۲
دوست عزیز من هم رایتل استفاده میکنم وهم ایرانسل.اگرنظرتون فقط استفاده ازاینترنت هست سیم کارت رایتل بگیرازنوع دیتاکه واقعا سرعت وتنوع بسته هاش عالیه.حجم شبانه بسته های رایتل هم باتمام شدن حجم روزانه بازقابل استفاده هست ولی ایرانسل باتمام شدن حجم روزانه هرچقدرشبانه هم داشته باشی میسوزه.یه خط ازآخرش برات بگم اینترنت رایتل تواپراتورهای حال حاضر بهترینه.درضمن ازهراپراتوری خواستی سیم کارت بخری سعی کن بگی گوشیت ۳ج هست که سیم کارت ۳ج بهت بدن بعدبه محض گرفتن سیم کارت بروتوبخش تبدیل سیم کارت به ۴ج .بدون هزینه سیم کارتت ۴ج میشه و۲۰ گیگ اینترنت مجانی هم میگیری.
Iran, Islamic Republic of
12:10 - 1397/05/24
من متاسفم براى اين شركت ها كه از همه بدتر اينا ايرانسل هست كه موقع خريد وعده و بسته رو آنقدر بزرگ ميكنه بعدش كه ميخرى تازه ميفهمى سرت كلاه رفته اولا بهترين مودمشون كه گرفتم هنك ميكنه خيلى زياد بعد بسته اى كه به ما دادن گفتن هر يك ماه ١٠٠ گيگ داريد بعد الان ميبينم بعد ١٥ روز تمومه و با هزار بيچوندن ميخوان از خودشون سر باز كنن متاسفم بابت اين شركت من كه كاملا پشيمون هستم اينترنت مخابرات خيلى بهتره.
پاسخ ها
سینا
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۴۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۴
منم ایترنت ثابت ایرانسل خریدم خیر سرم. آشغال تمام عیار
United Kingdom
07:38 - 1397/06/09
واسه انایی که اینترنت رو واسه دانلود نمیخوان توصیه میکنم مبین نت بگیرن
پاسخ ها
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۳
مبین نت واسه دانلود هم عالیه من چند سال بود وایمکسشو دارم عالی بود الانم رایگان تی دی ال تی عی شد با بسته یه گیگ رایگان . الان خارج پوشش شبکه سرعت دانلود و وب گردی و اینستاگرام عالیه خیلی راضی ام . بی خودی تعریف نمیکنم واسه بابام نیست که.
Iran, Islamic Republic of
21:19 - 1397/06/21
من آسیا تک دارم امروز حجم نتم طبق گفته
خودشون تموم شده سرعت رو گذاشتن ۱۲۸ ک بایت ، طرح شش ماه گرفتم به دو ماه نرسیده
حجم تمام شد ، ۳۰ گیگ دیگه خریدم باز
امروز تموم شد ، دلم نمیاد حجم اضافه
بخرم ،، هم از سرعت میدزدن هم از
حجم
الان دارم با نت همراه اول کار میکنم
خیلی ها از شرکتهای ارایه اینترنتی
شکایت کردن قرار تعزیرات بررسی کنه
تا ده روز دیگه نڟرش رو میگه
اگه شکایتی داشتین با شماره ۱۹۵ تماس
بگیرید مشکلتون را بگید
شاید دل به دریا بزنم از آسیاتک حجم اضاف
بخرم
نسبت به نڟرات دوستان که بالا خوندم
آسیاتک میتونه گزینه مناسبی باشه
بهتره آدم از بین بد و بدتر بد رو انتخاب
کنه
Iran, Islamic Republic of
16:36 - 1397/06/30
سلام
اول بگم که این نمودار قیمت ها که گذاشتین به روز نیس!!!
دوم به دوستایی که فکر میکنن حجمشون میپره یه چیز بگم
ببینین دوست من هم گفت 50 گیگ آسیاتک گرفته 20 تومن ماهیانه، اول تعجب کردم، گفتم چقدر ارزون!
بعد سایتش رفتم و دیدم زده اینترنت داخلی!!! یعنی حالت بین المل که اکثرا هم اینطوری هست میشه 25 گیگ!!! پس دقت کنین، ترافیک داخلی را با بین الملل اشتباه نگیرین، مثلا گوگل بین الملل حساب میشه و خیلی از سایت هایی که توی روز میریم...
Iran, Islamic Republic of
09:59 - 1397/08/05
به نظر من مودم وایمکس ایرانسل یا مبینت بگیرید بهتره من مبینت دارم خیلی راضیم یک ماهه سرعت ۴تا ۴۰ با حجم ۱۰۰ گیگ روزانه و ۱۰۰۰گیگ شبانه قیمت ۷۶ هزار
Iran, Islamic Republic of
11:32 - 1397/08/05
من با اغلب اینها کارکردم .آنهائی هم که دریک زمانی خوبند بعد از مدتی بد میشوند.
الان من یک سرویس 8 مگ از پارس آنلاین گرفته ام . اما آنچه عملا تحویل میگیرم در حد 512 است. وقتی میپرسم چرا ، مسئولیت 6 مگ را بگردن خط و مخابرات
میاندازند مگر اینترنت کالائی است که دم در کارخانه تحویل شود ؟ اینترنت باید در محل مصرف تحویل شود و اگر قابل تحویل نیست چرا میفروشید ؟ بعد مسئولیت 1/5 گیک را هم بگردن سیم کشی داخلی میاندازند که تمام بررسی های من و سیم کشی که رسیدگی کرده این مطلب را رد میکند . نتیجتا بنده یک سرویس 512 (گنجشک رنگ شده) دارم که پارس آنلاین بجای 8مگ (قناری) تحویل بنده داده است . از حق نگذریم خدمات مشترکین شان واقعا برخورد بسیار خوبی دارند ولی درمورد من کاری نتوانسته اند بکنند در مورد دیگران نمیدانم
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۷:۲۹ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۳
من هم همین مشکلات رو با پارس آنلاین داشتم قبلا هم شاتل داشتم اونجا هم مشکلاتی بود الان دارم دنبال نت خوب میگردم ولی همه دارن مینالن،من چیو انتخاب کنم؟!!!
محمد
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۲/۰۶
منم این مشکل دارم اینترنتم پارس انلاینه و چند ماه قطعی و وصلی کلافم کرده الانم میخوام عوض کنم دنبال شرکته خوبم!!؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۱/۰۳
خدا لعنت کنه باعث و بانی این همه دزدیو
هر خدماتی با هر مبلغی میگیری فقط اعصابت خورد میشه
وجدان چیزیه که ریشه اش تو این مملکت خشکیده
Iran, Islamic Republic of
18:37 - 1397/08/26
این تعرفه ها و قیمت ا همش کشکه. سرعت اینارو بعد از خرید چند برابر میارن پایین دزدای مفت خور.
Iran, Islamic Republic of
13:26 - 1397/09/11
اخرش چی بخریم شماکه از همه شرکت ها بد گفتین
پاسخ ها
aidin
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۰
مرگ موش بخریم بخوریم، خودمون رو از این وضع اسف بار جامعه که بِکش بِکشه راحت کنیم
Iran, Islamic Republic of
16:10 - 1397/10/07
خرید اینترنت اسرائیل پرسرعت سیم کارت اعتباری
Iran, Islamic Republic of
18:31 - 1397/10/12
دوستان به نظرتون آسیاتک بهتره یا پارس آنلاین ؟
Iran, Islamic Republic of
15:06 - 1397/10/13
مبین نت واسه دانلود هم عالیه من چند سال بود وایمکسشو دارم عالی بود الانم رایگان تی دی ال تی عی شد با بسته یه گیگ رایگان . الان خارج پوشش شبکه سرعت دانلود و وب گردی و اینستاگرام عالیه خیلی راضی ام . بی خودی تعریف نمیکنم واسه بابام نیست که.
پاسخ ها
احمدی
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۵ - ۱۳۹۷/۱۱/۲۱
سلام. چطور تی دی ال تی ایی رو رلیگان گرفتید. به من که گفتن 220 تومن باید بدم.
Iran, Islamic Republic of
16:48 - 1397/10/14
شاتل یکی از بزرگ ترین دزدها یعنی میشه اسمشونو بزاری شاه دزد و کلاهبردار تمام عیار هستن اصلا شاتل نگیرید افتضاحه مزخرفه آشغاله
Iran, Islamic Republic of
15:42 - 1397/10/15
سلام و خسته نباشید
به نظر شما کدام شرکت اینترنتی برای خرید سرویس بهتره
سرعت برام مهمه
Iran, Islamic Republic of
00:06 - 1397/10/18
دزد میخواید فقط پیشگامان با نهایت چرب زبونی اینترنت میفروشن و هفته ای یه بار سرعت می آرن پایین باید زنگ بزنی و ادامه قطع روزانه هم بهش اضافه کنید و حجم دروغ کم فروشی دیگه دیروز باهاشون دعوا کردن که از رو خط ما جمع کنن میگه جشنواره هست باید تا آخر قرارداد باشه فردا قراره برم شکایت و دعوا حضوری تا از شرشون خلاص شم بازم همون مخابرات دو سال راحت بودیم
Iran, Islamic Republic of
12:25 - 1397/10/22
من برا بازی مودم TD-LTE ایرانسل گرفتم واقعا عالیه قطعی نداره اصلا
Iran, Islamic Republic of
19:41 - 1397/11/23
دوستان من از دو سرویس اینترنت دارم.یکی از آسیاتک و دیگری مخابرات
اینترنت آسیاتک اوایل سرعت 16mbps داشتم اما سرعت دانلودم بیشتر از 1.2 MB نمیرفت و بعد از تماس با پشتیبانی فهمیدم که خط من ظرفیت 10mbps سرعت داره و خلاصه مجبور شدم تا سرویس 8mbps بگیرم و تا الان بسیار راضیم
از مخابرات هم سرعت 2mbps دارم که به خوبی کار میکنه اما حداقل روزی یک بار و در حد یه ربعی قطع میشه اما در کل راضیم
Iran, Islamic Republic of
18:44 - 1397/12/21
من اینترنت شاتل دارم از بهترینهاست سرعتشم عالیه دزدمیخوای آسیاتک
Iran, Islamic Republic of
13:57 - 1397/12/27
هر چی میخرین بخرین فقط آسیاتک نخرین من خریدم الان پشیمونم قطع و وصلیش رسما رو اعصابه
Iran, Islamic Republic of
09:42 - 1398/01/03
من الان چند سالی میشه پارس آنلاین دارم.
الان یک سالی میشه واقعا افتضاح شده
قطع و وصلی مکرر.
گرونفروشی.سرویس 6 ماهه دو مگ گرفتم بالاترین سرعت دانلودش 256 بوده.هیچ خری هم پیگیری نمی کنه
انگار کلا اینا بوجود اومدن اعصاب ملتو بریزن بهم
Iran, Islamic Republic of
19:43 - 1398/01/04
ای بابا همه از اینترنت خودشون ناراضی هستن . بالاخره چطور شد کدوم خوبه . من خط تلفن گرفتم که اینترنت ثابت به خونه بگیرم مصرف اینترنتم بالاست روزی۲تا ۳ گیگ مصرف دارم حالا نمیدونم چی بگیرم که مناسب باشه . میشه خلاصه بگید چی بگیرم خوبه .
Iran, Islamic Republic of
22:33 - 1398/01/11
از هر کی از هر جا بگیرید adslاز مخابرات نگیرید هم گرون هم بیکیفیت آشغاله آشغاله الان صبا نت دارم اونم داره خراب میشه سرعتش
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج