اینترنت پرسرعت چی بخرم؟
۱۱۴۶۳۰
۲۳ آذر ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۰
۲۷۵۰۵۵ 
این یک سوال همیشگی است: اینکه چه اینترنتی با چه سرعتی، از چه شرکتی و چند ماهه بخرید که رضایت تان را جلب کند. آیا هر چه پول بیشتری بدهید، لزوما اینترنت مناسب تری خریده اید؟ باید بگوییم خیر.

برترین‌ها: مهمترین دلیل سریع تموم شدن حجم اینترنت ADSL مشخص شد.

شما که از اینترنت تقریبا هر روز استفاده می‌کنید و به قولی طرفدار پرو پا قرص استفاده از اینترنت هستید حتما زیاد به گوشتون خورده که سرویس مورد نظرتون ترافیک بین الملل و داخلی داره که محاسبه این ترافیک‌ها مجزاست! در خیلی از تبلیغات‌ها هم برای اینکه شما جذب اون سرویس بشید اول ترافیک داخلی رو برای شما معرفی می‌کنن.

اینترنت پرسرعت چی بخرم؟

لازمه اینو بدونین که شما فقط موقعی از ترافیک داخلی میتونید استفاده کنین که سرور سایت و اپ مورد نظرتون داخل ایران باشه تا بتونید از امتیاز ۲ یا ۳ برابر بودن ترافیک داخلی بهره ببرین.

اما نکته مهم اینه که شما در مصرف روزانه اینترنتتون در بیشتر مواقع از حجم بین الملل استفاده می‌کنید! گوگل، اینستاگرام، واتساپ و... همه این اپ‌ها و سایت‌ها به دلیل اینکه سرور‌های خارج از ایران دارن از ترافیک بین الملل شما استفاده می‌کنن.

شرکت پیشگامان در سرویس جشنواره پاییزه خودش برای شما ۵۰۰۰ گیگ ترافیک بین الملل رو در نظر گرفته که بر خلاف سایر شرکت‌ها ترافیک داخلی این سرویس ۳ برابره! یعنی ۱۵۰۰۰ گیگ ترافیک داخلی.

این سرویس با یک تخفیف استثنایی برای ۶ ماهه یعنی ۵۰۰۰ گیگ اینترنت بین الملل برای ۶ ماه که تموم کردنش کار راحتی نیست.

پیشگامان  به فکر صرفه جویی در زمان و هزینه‌های شما بوده به همین دلیل نصب و راه اندازی اینترنتتون فقط برای شما خریدار‌های این سرویس کاملا رایگان بوده و در سریعترین زمان ممکن انجام می‌شه.

جهت دریافت سرویس می‌تونید به راحتی همینجا کلیک کنید و یا اگه اطلاعات بیشتری نیاز دارید با شماره ۱۵۷۷ تماس بگیرید.

اینترنت پرسرعت چی بخرم؟

بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج