غریو فریاد‌های آقاکریم روی عرشه کشتی سفید
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر ولدخانی_2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۴۹۰۴۳
۰۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۶
۱۲۵۰
همه‌چيز از چند عطسه و چند سرفه شروع شد تا دراگان و دستيارش وحيد هاشميان مبهوتِ روياهاي ملموس خود اسير كروناي لعنتي شوند و در مهم‌ترين روزها از اردوگاه تيم ملي دور بمانند.

روزنامه اعتماد: همه‌چیز از چند عطسه و چند سرفه شروع شد تا دراگان و دستیارش وحید هاشمیان مبهوتِ رویا‌های ملموس خود اسیر کرونای لعنتی شوند و در مهم‌ترین روز‌ها از اردوگاه تیم ملی دور بمانند.

در غیاب آنها، اما تیم ملی تنها نیست و سخنی به اشاره از سوی مردی که در این فوتبال بی‌حرمت، هنوز حرمت دارد می‌تواند تنور تمرینات را در آستانه نبرد با سربازان شام گرم کند.

مردی با بیش از ۸۰ بازی ملی گرچه این سال‌ها در پرسپولیس به خاموشی مقدر روی نیمکت تن داده و کمتر کنار خط ظاهر شده، اما آنقدر پتانسیل دارد که بتواند در روز‌هایی که همکارانش از تنفسی عمیق بازمانده‌اند، شور و حرارت را به اردوی یوز‌ها بیاورد و تیمی تا بن دندان مسلح را به مصاف سوریه بفرستد.

غریو فریاد‌های آقاکریم روی عرشه کشتی سفید

دومین گلزن برتر تاریخ تیم ملی با اتوریته خاص خود این روز‌ها به کانون اخبار بدل شده و همه نگاه‌ها در غیاب مستر اسکوچیچ به اوست. در شرایطی که قرار است در یکی از حساس‌ترین جدال‌های فوتبال ایران با سوری‌ها شانه به شانه شویم، این توپچی سابق آرمینابیله فلد و چارلتون است که ماموریت دارد آسایشی بی‌انت‌ها را برای تفنگداران حاضر در اردوی تیم ملی مهیا کند و با سِحر سخنانش توپچی‌های تازه دور هم جمع‌شده را به گلباران کردن پسران دمشقی ترغیب کند. شاید تقدیر این است مربی خوشنام ۴۸ ساله که در خانه سرخ چندان دیده نمی‌شود و گهگاه در قامت ریش سفید خود را در قاب چشم‌ها جا می‌دهد، اینجا در تیم ملی بتواند کوره‌راهی از امید را پیش روی شاگردانش بگذارد و خود به سکانداری تاثیرگذارتر و کاریزماتیک‌تر بدل گردد تا معلوم شود اعتماد به پسر دامنه‌های سهند می‌تواند نتایج قابل قبولی بر جای بگذارد و کاری کند که در کنار پیشتازی تیم ملی شاهد تبلور ترک اوغلان در اتمسفری جدید باشیم.

آزمون نابهنگام با ارتش سوریه که قطعا برای گرفتن یک تساوی به تهران خواهد آمد فرصت مغتنمی است تا آقا کریم سکانداران و سربازان میهمان را مغلوب نگاه خویش کند و با تکیه بر توپچی‌هایی که به‌رغم دوری از یکدیگر قادرند در کسری از ثانیه نسخه حریف را بپیچند چکامه‌های ناکامی را زیر گوش سوری‌ها نجوا کند.

او کریم باقری است. مردی به غایت متواضع که لااقل برای نود دقیقه فروتنی را باید کنار بگذارد و با جامه جنگجویی پرالتهاب در کنار خط مردانش را به دریدن و جنگیدن و گذشتن از مسلخ تشویق و فرامین تاکتیکی اسکوچیچ را به رنجر‌های کارزار دیکته کند.

آیا دومین بازیکن محبوب جهان در سال ۲۰۱۰ می‌تواند اینجا در فضایی جدید غریو غرور خود را به گوش‌ها برساند و بیگاه و بی‌شکیب در قامت مربی تیم ملی کشورش گوشه‌هایی از کاراکتر کریم باقری دوران جوانی‌اش را رو کند. تا پنجشنبه چیزی نمانده. عطسه‌ها و سرفه‌های دراگان اسکوچیچ گرچه به بلای جان تیم ملی بدل شده، اما این خود مجال مناسبی است تا کریم باقری با حلقومی که دیگر به کهربای سکوت آغشته نیست روی عرشه کشتی سفید خودنمایی کند و با فریاد‌هایش در قامت یک ناخدای موفق درد به جان بکوبد و از دریا‌های متلاطم به سلامت رد شود. لطمه پاییز در روزگار حکمرانی تابستان نباید امان پسر کوچه‌های جنوب شهر تبریز را ببرد. بی، اما و اگر.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
استخدام_4
شیرآلات زمانی_4
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_2
استخدام_2
سفیر بار ساقدوش_2
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
تدبیرکالا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
کیان برنا_فوتر
شفا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
آیلین_تزریق چربی
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
آیلین_فوتر بلفارو
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کلینیک النا_فوتر