تصاویری از اولین آیفون تاشو
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
دکتر ولدخانی_1
دکتر استرکی_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
دکتر استرکی_3
دکتر ولدخانی_3
دکتر استرکی_4
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
دکتر ولدخانی_2
دکتر استرکی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۱۱۵۵۱۹۵
۲۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۹
۲۰۷۱
پس از انتشار شایعات فراوان، سرانجام گزارش‌های از ثبت اختراع جدید اپل به بیرون درز کرده که نشان می‌دهد این شرکت از سال ۲۰۱۶ در حال توسعه برنامه‌ای برای ساخت گوشی‌های تاشو است.

فرارو: پس از انتشار شایعات فراوان، سرانجام گزارش‌های از ثبت اختراع جدید اپل به بیرون درز کرده که نشان می‌دهد این شرکت از سال ۲۰۱۶ در حال توسعه برنامه‌ای برای ساخت گوشی‌های تاشو است.

دو تصویر از اولین آیفون تاشو

مدتهاست شایعات مختلفی درباره ورود شرکت اپل به عرصه طراحی و ساخت گوشی‌های تاشو منتشر می‌شود، اما این اخبار، اکنون با افشای چندین گواهی ثبت اختراع به واقیعت بدل شده و حالا ما اطمینان داریم که این غول فناوری جهان در حال توسعه حداقل دو مدل گوشی تاشو است که به احتمال زیاد تا دو سال دیگر روانه بازار‌ها خواهند شد.

پیش بینی می‌شود که اپل اولین آیفون تاشو را در سال ۲۰۲۳ معرفی کند و اختراعات متعدد نشان می‌دهد که این غول فناوری آمریکایی از سال ۲۰۱۶ در حال توسعه این برنامه است. طبق نظر کارشناسان صنعت، اپل در حال کار بر روی دو نوع گوشی تاشو است که یکی از طرف بالا و پایین جمع می‌شود و دیگری از طرف راست و چپ که درست مانند گوشی‌های Samsung Z Flip و Z Fold سامسونگ خواند بود.

دو تصویر از اولین آیفون تاشو

گزارش‌های متعدد نشان می‌دهد که اپل برای ساخت این گوشی‌های آینده خود، با همکاری سامسونگ در حال توسعه پنل OLED تاشو جدیدی است تا آیفون‌های تاشو آینده را بدان مجهز کند. گفته می‌شود این پنل یک صفحه نمایش ۷.۵ اینچی تاشو است که از اچ برای کاهش ضخامت استفاده می‌کند، بنابراین انتظار می‌رود اولین آیفون تاشو اپل یک تلفن هوشمند با حالت تاشو صدفی باشد. در واقع باید گفت که اپل برای ساخت اولین گوشی‌های تاشوی خود، احتمالاً از یک شیوه سنتی در فناوری تاشو بهره خواهد برد هرچند که هنوز زود است تا فناوری بکار گرفته شده از سوی اپل را قضاوت کنیم. این غول فناوری جهانی قطعاً برای اولین آیفون‌های تاشوی خود برنامه‌های غافلگیر کننده‌ای خواهد داشت، اما در این مقطع ما از آن‌ها بی خبر هستیم.

دو تصویر از اولین آیفون تاشو

طبق تحقیقات شرکت تحقیقات بازار DSCC، سهم سامسونگ الکترونیکس در بازار گوشی‌های تاشو در سال گذشته ۸۷ درصد بوده است و بعید به نظر می‌رسد که این سهم حتی پس از عرضه اولین گوشی هوشمند تاشو اپل به زیر ۷۵ درصد برسد. به گزارش فرارو، به گفته یک منبع سرشناس در بازار صنعت، «اپل تا مدتی نمی‌تواند رهبری بازار گوشی‌های تاشو را بر عهده بگیرد و بازار توسط Samsung Electronics و تولید کنندگان چینی مانند Huawei و Xiaomi، با محصولات بسیار جذاب کنترل خواهد شد، اما این روند نیز دائمی نخواهد بود.»

پیشتر این مینگ چی کو، افشاکننده سرشناس دنیای فناوری بود که اعلام کرد اپل اولین آیفون‌های تاشو خود را تا سال ۲۰۲۳ راه اندازی خواهد کرد، اما بنا بر نظر برخی منابع کارشناسی مطرح «این پروژه هنوز به طور رسمی آغاز نشده است». این می‌تواند بدان معنا باشد که عرضه چنین گوشی‌هایی حتی می‌توانند به تأخیر بیفتند و یا حتی مانند فناوری مورد انتظار AirPower به حالت تعلیق درآیند. به گزارش فرارو، انتظار می‌رود آیفون تاشو بیشتر شبیه یک دستگاه آیپد باشد و در صورت تا شدن ابعاد آن ۷.۵-۸ اینچ خواهد بود. طبق مطالعه اخیر Counterpoint Research and Strategy Analytics، گستردگی بازار تلفن‌های هوشمند تاشو در سال ۲۰۲۳ به ۹۰ میلیون دستگاه و در سال ۲۰۲۵ به ۱۰۰ میلیون دستگاه می‌رسد. این نشان می‌دهد که گوشی‌های تاشو در سال‌های آینده، بزرگترین و محبوب‌ترین مدل مورد استفاده در صنعت گوشی‌های هوشمند خواهند بود.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
استخدام_1
شیرآلات زمانی_1
سفیر بار ساقدوش_1
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
استخدام_3
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
استخدام_4
سفیر بار ساقدوش_2
استخدام_2
شیرآلات زمانی_2
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
کیان برنا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
شاخه نبات_ فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
فنی آتل_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
شفا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان
موسسه خیریه زهرا_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
کیان برنا_فوتر
شاخه نبات_ فوتر
فنی آتل_فوتر
کلینیک النا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر