فاطمی: همه پرسپولیسی‌ها جلوی الهلال بد بودند
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
مجتمع فنی تهران_Fموبایل
کلینیک فرشته_موبایلf
قالیشویی بانو_هدر
رستوران پارسیان_D
سفیر بار ساقدوش_1
اپیلاسیون نانا 1
کلاسینو_1
لاله زار مال_1
ریزخور_1
لاله زار مال_3
سفیر بار ساقدوش_3
کلاسینو_3
اپیلاسیون نانا 3
ریزخور_3
سفیر بار ساقدوش_4
لاله زار مال_4
اپیلاسیون نانا 4
کلاسینو_4
ریزخور_4
سفیر بار ساقدوش_2
کلاسینو_2
ریزخور_2
لاله زار مال_2
اپیلاسیون نانا 2
مجتمع فنی تهران_F
کلینیک فرشته_f
۱۱۶۲۲۳۸
۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۸
۱۶۵۳
فراز فاطمی پیشکسوت و مربی فوتبال که سابقه حضور در پرسپولیس را دارد از نقاط ضعف پرسپولیس می‌گوید و معتقد است در حق سرخ‌ها اجحاف شده.

ورزش سه: پرسپولیس شنبه شب در ریاض با سه گل از الهلال شکست خورد. در مورد این باخت و دلایلش پیشکسوت‌های زیادی اظهار نظر کردند و ما این بار سراغ فراز فاطمی رفتیم. فاطمی مهاجم اسبق استقلال و پرسپولیس که در قهرمانی رویایی سرخ‌ها در سال ۸۷ در این تیم حضور داشت در ابتدا راجع به بازی پرسپولیس با الهلال گفت: بازی بد موقعی بود هر تیمی در یک زمانی می‌تواند شرایط ایده آل خودش را نداشته باشد و متاسفانه پرسپولیس در بد شرایطی به این مسئله برخورد و واقعا از آن پرسپولیسی که در این مدت گذشته بازی‌های خیلی ایده آل و هماهنگی انجام می‌داد خبری نبود و توقعات برآورده نشد. نمی‌شود که یک تیم همیشه بتواند ایده آل باشد. من نمی‌دانم مشکل چه بود اما پرسپولیس از نظر بدنی و ذهنی آمادگی نداشت.

او اعتقاد دارد گاهی روز ایده‌آل یک تیم نیست و در این خصوص گفت: پرسپولیس در این هفته‌ها و مدت گذشته همیشه تیمی بود که فوتبال خوبی ارائه می‌داد و توقع نمی‌رفت که به این صورت بازی کنند. بعضی اوقات در فوتبال شرایط ایده آل پیش نمی‌رود. اما در روزی که شرایط خوب نیست هم تیم می‌تواند گل نخورد، نیمه را بگذراند و کم کم خوب شود اما پرسپولیس گل خورد و شرایط و هارمونی تیم بهم ریخت.

فاطمی در خصوص بازی نه چندان مطلوب رضا اسدی گفت: رضا اسدی بازیکن خوبی است ولی مقداری زمان می‌برد تا جا بیفتد. استقلال و پرسپولیس تیم‌های بزرگی هستند و بازیکنانی که جذب این تیم‌ها می‌شوند مقداری زمان می‌برد تا بتوانند در تیم جا بیفتند و چند هفته‌ای طول می‌کشد. دو ماهی که تمرین کردند کافی نیست و باید در شرایط مسابقه رسمی بازیکن با تیمش هماهنگ شود.

او در مورد جو وحشتناک ورزشگاه ریاض می‌گوید: در حق پرسپولیس اجحاف شده بود. واقعا اگر قرار بود تک بازی باشد باید بازی در یک زمین بی طرف انجام می‌شد. مخصوصا با توجه به اینکه ورزشگاه پر از تماشاگر بود و پروتکل‌ها را رعایت نکرده بودند و باید مقداری فاصله گذاری رعایت می‌شد! بعضی تماشاگران ماسک داشتند و می‌توان گفت شاید گزارش اشتباه به AFC داده بودند و شرایط کرونایی هنوز آنچنان عادی نشده بود.

فاطمی در مورد خط دفاع پرسپولیس و موقعیت‌های آل کثیر افزود: در سالیان گذشته، همیشه نقطه عطف پرسپولیس خط دفاعش بود اما در این بازی به نظر من نمره خوبی نگرفتند. وقتی یک تیم سرحال نیست این اتفاق برای همه پست‌ها می‌افتد و پرسپولیس در خط دفاعی مشکل داشت. در این بازی آل کثیر دو موقعیت داشت اما کلا تیم شرایط خوبی نداشت و خوب تغذیه نشده بود؛ چه در پرسینگ و چه در خلق موقعیت موفق نبودند. کلا همه خوب نبودند و روز پرسپولیس نبود.

مهاجم سابق سرخابی‌ها در مورد الهلال نیز گفت: نسبت به بازی با استقلال تیم‌شان تقویت شده بود و این نشان می‌دهد برای آن‌ها چقدر بازی‌های آسیایی مهم است. در مقابل استقلال خوب بودند اما به این اندازه قدرتمند نبودند. ولی پیش بینی من این است که از شرق آسیا قهرمان خواهیم داشت.

او در پایان در خصوص پیش‌بینی‌اش از لیگ پیش رو گفت: استقلال، پرسپولیس و سپاهان تیم‌هایی هستند که فکر می‌کنم شانس قهرمانی آن‌ها بیشتر است. پرسپولیس نیز صد درصد می‌تواند خودش را جمع کند چرا که پنج سال قهرمان لیگ شده است. قطعا به زودی به شرایط آرمانی باز می‌گردد.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
عارفی_1
ادیب_1
دکتر نائبی_1
خرید باکس 1
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_1
سوییچ ایران_1
شیرآلات زمانی_1
شیرآلات زمانی_3
دکتر نائبی_3
سوییچ ایران_3
خرید باکس 3
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_3
ادیب_3
عارفی_3
عارفی_4
شیرآلات زمانی_4
دکتر نائبی_4
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_4
خرید باکس 4
ادیب_4
سوییچ ایران_4
عارفی_2
سوییچ ایران_2
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
شرکت ویرا انرژی مهر ماهان_2
دکتر نائبی_2
خرید باکس 2
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر موبایل
کالازم_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
شاخه نبات_ فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
پارسیس_فوتر ساختمان
شاخه نبات_ فوتر
کلینیک النا_فوتر
دکتر سید مصطفی حسینی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
فنی آتل_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
شفا_فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
قالیشویی نوین_فوتر
کالازم_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
تنورستان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
رستوران پارسیان_فوتر