اوضاع آشفته تیم ملی فوتبال زنان
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
ادیب_1
شیرآلات زمانی_1
اپیلاسیون نانا 1
لاله زار مال_1
ادیب_3
لاله زار مال_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
لاله زار مال_4
ادیب_4
اپیلاسیون نانا 4
شیرآلات زمانی_4
شیرآلات زمانی_2
لاله زار مال_2
ادیب_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۷۵۸۳۵
۱۶ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۳
۸۱۱
سرمربی تیم ملی فوتبال زنان ایران می‌گوید شرایط سختی برای حضور در جام ملت‌های آسیا داریم و تیم ملی نتیجه نداشتن بازی تدارکاتی را در مسابقات رسمی خواهد دید.

خبرگزاری ایسنا: سرمربی تیم ملی فوتبال زنان ایران می‌گوید شرایط سختی برای حضور در جام ملت‌های آسیا داریم و تیم ملی نتیجه نداشتن بازی تدارکاتی را در مسابقات رسمی خواهد دید.

اردوی تیم ملی فوتبال زنان در مرکز ملی فوتبال در حال برگزاری است تا تیم آماده حضور در جام ملت‌های آسیا شود.
 
مریم ایراندوست در حاشیه این اردو در مورد وضعیت آمادگی تیم گفت: ما آسیب‌دیده‌های لیگ را داشتیم و متاسفانه نتواسنیتم آن گونه که می‌خواهیم مسایل تاکتیکی و فنی را پیاده کنیم.
 
او در مورد مصدوم‌های تیم و وضعیت حضورشان در جام ملت‌ها گفت: گلنوش خسروی را کلا از دست دادیم. امروز زانوی خود را  جراحی کرد. سه نفر دیگر از بازیکنان‌مان هم هنوز نمی‌دانیم در اردوی آینده می‌توانند کار کنند یا نه. در این ۴۰ روز باقی‌مانده شرایط سخت است. زهرا سربالی، غزاله بنی‌طالبی، زهره جلالی و هاجر دباغی متاسفانه در بازی هفته گذشته لیگ آسیب دیدند.
 
ایراندوست در مورد حضور نداشتن افسانه چترنور در اردوی ملی بیان کرد: شرایط و دغدغه‌های خودش را دارد ما خیلی با اوصحبت کردیم و دوستش داریم اما ترجیح می‌دهد که باشگاهی کار کند. تیم ملی را دوست ندارد. افسانه چترنور یکی از بازیکنان خوب است اما او در بین ۱۱ نفری که به مرحله مقدماتی رفتند و صعود کردند، حضور نداشت. بازیکنان ماعملکرد خوبی داشتند و جایگزینش را داریم.
 
او به دعوت سارا قمی به تیم ملی پس از خداحافظی اشاره کرد و گفت: هدف از دعوت سارا قمی که با خودش هم صحبت کردیم چون از تیم ملی خداحافظی کرد اما در دو سال اخیر بازی خداحافظی در شان کاپیتان تیم ملی برگزار نشد. ما از او خواستیم این اردو بیاید که هم با بازیکنان هماهنگی پیدا کند هم فکر می‌کردیم تیم ملی ازبکستان می‌آید و آن‌جا بازی خداحافظی بگذاریم اما وقتی سارا به اردو آمد متوجه شدیم این اتفاق نمی‌افتد و ازبکستان هم دست رد زد. در کل این اردو سارا توانایی خود را نشان داده و اردوی بعد هم می‌آید. در نهایت ۲۳ بازیکنی که بهترین هستند به مسابقات می‌روند.
 
ایراندوست با بیان این که تیم ملی بدون بازی تدارکاتی به جام ملت‌ها اعزام می‌شود، گفت: شرایط سخت است.‌ تنها بازی تدارکاتی که قطعی شده بود با شارلوا بود و خیلی امیدوار بودیم کمپ خوبی داشته باشیم و با تیمی اروپایی بازی کنیم اما متاسفانه لغو شد و از آن‌جایی که در رنکینگ شرایط خوبی نداریم خیلی از تیم‌ها دعوت ما را نپذیرفتند و این بزرگ‌ترین دغدغه ماست. بین ۱۲ تیمی که در این رقابت‌ها هستند فقط ما اولین تجربه‌مان است و متاسفانه خیلی کم‌تجربه هستیم. طبق برنامه من هر ماه یک بازی تدارکاتی در نظر گرفته بودم که با ۴ بازی تدارکاتی خوب برویم اما متاسفانه این یکی از مشکلات ماست. از طرفی بازیکنان در لیگ بازی می‌کنند و مسایلی مثل آسیب دیدگی داریم، شرایط خوبی نیست. فدراسیون فوتبال از اردیبهشت ماه که تیم ملی تشکیل شد، همه شرایط را فراهم کرد و دلسوزانه و حمایت‌گر بود اما بعد از صعود اتفاقاتی افتاد که خیلی دغدغه داریم. تعامل برای برگزاری لیگ نیست و لغو بازی تدارکاتی مشکل‌ساز است که در آینده نتیجه‌اش را هم می‌بینیم.
 
وی در مورد دریافت پاداش صعود به جام ملت‌ها بیان کرد: بلافاصله که از تورنمنت برگشتیم پاداش را گرفتیم. نشد ۶ سال بعد که آن پول ارزش نداشته باشد مثل داستان فوتسالی‌ها. بازیکنان و کادر فنی پاداش خود را دریافت کردند.
 
سرمربی تیم ملی درباره علت لغو اردوی بلژیک گفت: هر کشوری که ما را دعوت می‌کند شورای برون مرزی باید بدهد.‌ این مجوز صادر نشد. همه چیز از سمت فدراسیون و شارلوا مهیا بود، اما لغو شد و بزرگ‌ترین ضربه را خوردیم.
 
برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_2
سفیر بار ساقدوش_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
تنورستان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
قالیشویی بانو_فوترموبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
دکتر صالحی_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
فنی آتل_فوتر موبایل
ترجمه زندگی_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
کلینیک النا_فوتر
اورانوس_فوتر2
دکتر صالحی_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
ترجمه زندگی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
روشا فارمسی_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
تنورستان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
فنی آتل_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
پارسیان طب - فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
قالیشویی ثمین_فوتر
آیلین_تزریق چربی
روانشناسی مرهم_ فوتر
دکتر آزاد خواه_فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر