عنایتی: پرسپولیس نسبت به قبل تغییری نکرده
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
دکتر نداف کرمانی_ fموبایل
دندانپزشکی تاج_f موبایل
روشا فارمسی_d
رستوران پارسیان_D
اپیلاسیون نانا 1
ادیب_1
شیرآلات زمانی_1
ادیب_3
شیرآلات زمانی_3
اپیلاسیون نانا 3
اپیلاسیون نانا 4
ادیب_4
شیرآلات زمانی_4
ادیب_2
شیرآلات زمانی_2
اپیلاسیون نانا 2
دکتر نداف کرمانی_ f
دندانپزشکی تاج_f
۱۱۷۶۱۹۷
۱۷ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۵۹
۱۱۱۳
سرمربی تیم فوتبال هوادار به دشواری کار تیمش در مصاف با پرسپولیس اذعان کرد و گفت، تیم گل‌محمدی به نسبت سال‌های گذشته تغییری نکرده است.

خبرگزاری تسنیم: سرمربی تیم فوتبال هوادار به دشواری کار تیمش در مصاف با پرسپولیس اذعان کرد و گفت، تیم گل‌محمدی به نسبت سال‌های گذشته تغییری نکرده است.

رضا عنایتی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر پرسپولیس اظهار داشت: فردا با حریفی بازی داریم که فوق‌العاده قابل احترام است. پرسپولیس در کشور ما تیم بزرگی است و فردا باید بازی سختی برابر این تیم خواهیم داشت. الحمدالله انگیزه بازیکنان بالاست و می‌خواهند با انرژی و توان خوب، تلاش خودشان را برای نتیجه گرفتن انجام دهند.

عنایتی: پرسپولیس نسبت به قبل تغییری نکرده

وی در ادامه افزود: امیدوارم از این هفته بتوانیم شرایط تیم‌مان را تغییر دهیم، هم خوب بازی کنیم و هم خوب نتیجه بگیریم. در هشت هفته گذشته با وجود اینکه بازی‌های خوبی انجام دادیم، نتایج خوبی کسب نکردیم و شرایط مناسبی در جدول نداریم. مطمئنم با شرایط موجود وضعیت تغییر خواهد کرد. امیدوارم شرایط داوری نیز درست شود، چون در چند هفته گذشته اذیت شدیم. یک صحنه داوری به نفع ما رقم نخورده و به ضررمان بوده است. امیدوارم فردا با انگیزه و توان بازیکنان هوادار، بازی خوبی انجام دهیم و نتیجه مناسبی کسب کنیم.

سرمربی تیم فوتبال هوادار درباره اینکه پرسپولیس برخلاف سال‌های گذشته نتایج خوبی کسب نکرده است، گفت: اگر جدول را نگاه کنیم، فکر نمی‌کنم پرسپولیس تغییری به نسبت سال‌های گذشته کرده باشد. پرسپولیس، همان پرسپولیس است و بازیکنان باکیفیتی در اختیار دارد. بازی فوق‌العاده سختی با آنها خواهیم داشت. تیمی هستیم که وارد فضای جدیدتری شده‌ایم و در حال کسب تجربه‌ایم. کیفیت فنی بازیکنانم را می‌دانم و اینکه انگیزه دارند و می‌خواهند نمایش خوبی داشته باشند. آنها می‌توانند کارهای بزرگی انجام دهند. امیدوارم بدون حاشیه شاهد بازی خوبی باشیم و همه از دیدن فوتبال لذت ببرند، دیداری که بدون تنش باشد و تصمیماتی دیگر در آن دخیل نباشد.

عنایتی در مورد اینکه تیمش در امر گلزنی ناموفق بوده است، یادآور شد: ما موقعیت‌های خوبی روی دروازه‌های حریفان ایجاد می‌کنیم، ولی متأسفانه به دلیل استرس در زدن ضربات آخر دچار اشتباه می‌شویم. ضعف گلزنی مختص تیم ما نیست و در لیگ‌مان این اتفاق افتاده است. تیم‌ها با آگاهی بیشتری نسبت به هم وارد زمین می‌شوند و همین مسئله کار را سخت می‌کند. ضمن اینکه، کار دفاعی تیم‌ها بهتر از کارهای هجومی‌شان شده است. پایه سازندگی‌مان نیز ضعیف است و ارزشی برای رده‌های پایه در هیچ باشگاهی به جرأت می‌توانم بگویم، قائل نیستند. چند سال آینده، این اتفاق بدتر خواهد شد و اگر برنامه‌ریزی درست و حسابی انجام نشود، فوتبال ما دچار بحران خواهد شد.

وی در مورد غیبت بازیکنانی مثل داریوش شجاعیان و محمد قاضی برای دیدار با پرسپولیس خاطرنشان کرد: قاضی را چند هفته‌ای است که به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم. شجاعیان نیز همسترینگش دچار مشکل شده است. البته بازیکنان جایگزین فوق‌العاده باانرژی هستند و می‌خواهند خودشان را نشان دهند.

سرمربی تیم فوتبال هوادار در واکنش به طرح موضوعی از سوی یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه تیمش با لباس آبی رنگ در مسابقات شرکت می‌کرد، ولی فردا با لباس سفید مقابل پرسپولیس حاضر می‌شود، گفت: زیاد حساسیتی روی این موضوع نداشتیم. رنگ لباس اول ما بنفش بود، ولی فردا سفید می‌پوشیم. زیاد روی این موضوع فکر نکرده بودیم که حساسیتی بخواهد ایجاد شود. فردا سفید می‌پوشیم و امیدوارم با هر رنگی که وارد زمین شویم، با بازی جوانمردانه شاهد فوتبال خوبی باشیم.

عنایتی در مورد اینکه در لیگ هفدهم از یحیی گل‌محمدی به خاطر انتقال رضا شربتی از سیاه‌جامگان به تراکتور تبریز انتقاد کرده بود، یادآور شد: گل‌محمدی دوست فوق‌العاده من است و خاطرات خوبی با او در تیم ملی به مدت شش هفت سال داشته‌ام. هیچ اختلاف و برنامه بدی با هم نداریم و آرزوی سلامتی و موفقیت برای گل‌محمدی می‌کنم.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
گروه تولیدی نیلوفر_1
دکتر نائبی_1
دکتر نائبی_3
سفیر بار ساقدوش_3
گروه تولیدی نیلوفر_3
دکتر نائبی_4
گروه تولیدی نیلوفر_4
سفیر بار ساقدوش_4
دکتر نائبی_2
گروه تولیدی نیلوفر_2
سفیر بار ساقدوش_2
قالیشویی ثمین_فوتر موبایل
دکتر لاجوردی_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
دکتر صالحی_فوتر موبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
آیلین_تزریق چربی موبایل
نیکان فارمدمهر_فوتر موبایل
اورانوس_فوترموبایل2
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
تدبیرکالا_فوتر موبایل
پارسیان طب - فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
روانشناسی مرهم_ فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
دکتر آزاد خواه_فوتر موبایل
تنورستان_فوتر موبایل
روشا فارمسی_فوتر موبایل
قالیشویی ادیب_فوتر
دکتر لاجوردی_فوتر
روانشناسی مرهم_ فوتر
آیلین_فوتر کاشت ابرو
دکتر آزاد خواه_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
روشا فارمسی_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
تنورستان_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
کلینیک النا_فوتر
رستوران پارسیان_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
اورانوس_فوتر2
قالیشویی بانو_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
پارسیان طب - فوتر
فنی آتل_فوتر
نیکان فارمدمهر_فوتر
آیلین_تزریق چربی
قالیشویی ثمین_فوتر
دکتر صالحی_فوتر