عنایتی: 5 سال دیگر از فوتبال می‌روم!
۱۲۲۰۳۸
۱۷ تير ۱۳۹۳ - ۱۵:۱۴
۷۱۷۰
خیلی زود با پدیده به توافق رسیدم
مهاجم تیم فوتبال پدیده خراسان گفت: اصلا به فکر خداحافظی از فوتبال نیستم و در حال حاضر در بهترین فرم بدنی قرار دارم.
خبرگزاری فارس: به نقل از سایت رسمی باشگاه پدیده خراسان، رضا عنایتی در اولین نشست خبری این باشگاه اظهار کرد: هنگامی‌که پدیده با من تماس گرفت و مذاکرات را آغاز کردیم، خیلی زود به نتیجه لازم دست یافتیم و قرارداد امضا شد.

آقای گل سابق لیگ برتر ایران افزود: تیم ما بازیکنان خوب و باانگیزه ای دارد که برای یک هدف تلاش می کنند که آن هم کسب نتایج خوب و شادی دل هواداران است، همچنین به این شکل هم نیست که اگر به پدیده نمی‌آمدند باید به دسته یک می رفتند.

وی اظهار کرد: زمانی‌که پدیده کارش را در فصل نقل و انتقالات آغاز کرد تمامی تیم‌ها در خواب به سر می‌بردند، همان زمان پدیده توانست بازیکنانی مثل یونس شاکری و میلاد غریبی را به خدمت بگیرد که امروز مشتری های میلیاردی دارند.

کاپیتان تیم فوتبال پدیده خراسان در پاسخ به این سوال که بازگشتش به مشهد را آیا می توان نشانه‌ای از پایان فوتبالش معنا کرد؟ تصریح کرد: اصلا و ابدا به خداحافظی فکر نمی‌کنم، با قدرت به کارم ادامه می‌دهم زیرا در بهترین فرم ممکن هستم و بسیار آماده‌ام، همواره در صحبت با بازیکنان هم می‌گویم که امیدوارم 4 یا 5 سال دیگر فوتبال را کنار بگذارم و شما از دست من راحت شوید، اما این صحبت‌ها همه برای آینده است و در برنامه سال‌های نزدیک من خداحافظی جایی ندارد.

عنایتی ادامه داد: امسال باید همه تلاش کنیم تا تیم پدیده بتواند در لیگ برتر نمایش خوبی داشته باشد این مستلزم این است که هم شما رسانه ها و هم ما بازیکنان و کادر فنی تیم و مجموعه پدیده به اتفاق هواداران دست به دست هم بدهیم و با همدلی در لیگ برتر کار خود را آغاز نماییم.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج